0

@Midast To powiedzenie o rzece oznacza coś innego niż sugerujesz.

0

O, pierwszy raz prowadzący TV Republika pojechali propagandą pod Nawrockiego - ale to było do przewidzenia.

1

@Prorokk To cieszmy się tym co nam oferują. Na razie prowadzący TV Republika są bez zarzutu.

5

Genialna jest ta debata w TV Republika. Bawię się świetnie.

16

@barteq Dla mnie ta debata 2 kandydatów to farsa. Ma Hołownia rację

0

Komentarz usunięty

0

@Yoshi94 Ja tak szczerze mówiąc średnio dowierzam w ten sondaż.

6

Czytam dzisiaj o tąpnięciu sondażowym Mentzena. Albo sondażownia rąbnęła się tak mocno oceniając Sławka na 14,7%, albo doliczany wcześniej elektorat 15-latków z TikToka tym razem nie został uwzględniony.

Czyżbyśmy przerabiali scenariusz z wyborów parlamentarnych?

0

@Who_you_mam A wolisz obrońcę zarodków z gwałtu? To jest dopiero hit głosować na niego.

1

@ranger3120 Fentanyl sobie walnij.

0

Bążur wszystkim.

2

@MesQueUnClub_87 O zadowoleniu społecznym czy nie, nie świadczą jednostkowe opinie usłyszane od znajomych czy na ulicy, a rzetelne badania odzwierciedlające nastrój całego społeczeństwa.

Jest wiele osób, które coś twierdzą, ale uzasadnienia są niedorzeczne. Poza tym, jest jeszcze coś takiego jak kontekst. Potrafię sobie wyobrazić, że narzeka ktoś kto zarabia dwie średnie krajowe, bo jego znajomi mają jeszcze lepiej.
Podobnie można usłyszeć opinie o rzetelnym śledczym Macierewiczu.

Odczucia a rzeczywistość mierzona obiektywnie to dwie odrębne rzeczy.

0

I kto mówił, że nie ma życia po Messim?

2

@Popitek12 Może przemyć im swój talent w plemnikach... Tak sobie głośno myślę

1

@Persempretito Wiesz jak to jest z PO i PiS, każdy wie swoje, a w Poznaniu raczej konserwatystów się nie lubi, więc Twoja rodzina jest w mniejszości.
Ale to prawda, że przez te remonty trudno było prowadzić biznesy, które jednak jak to biznesy odrodzą się. Ktoś upadnie, a przyjdzie nowy - życie nie zna próżni.

Remonty uczą kombinowania i szukania alternatyw. Było Euro 2012 i daliśmy rade, to z tym mostem od Śródki tez sobie poradzimy

3

@Kgorecki2500 Nie łam się. Al Bundy poszedł sprzedawać obuwie na chwilę, a został do końca zycia. Jeszcze znajdź sobie rudą partnerkę i będzie git.

12

Oglądam sobie na YT akcje młodego CR7, który rzeczywiście był genialny i obok komentarz:
"We will never see another player like Cristiano. The man was destined for greatness"
z odpowiedzią:
"No se compara con Messi"

Nasi pilnują, żeby nie zakłamywać rzeczywistości

3

@Astad Poznań - remonty, inwestycje i przebudowy. Miasto nieustannie poddawane renowacjom. Ogólnie od 2005 roku wypiękniało, jest bardzo zadbane.
Jednakże ogromne remonty, trwające w nieskończoność dają się we znaki. A planowany jest remont głównego węzła od Ronda Śródka, co zablokuje wazny przejazd na 2 a może 3 lata.

1

@MessiSuarezNeymar koalicja 13 grudnia - widzę koledze za mocno poszedł do głowy dym z rac, albo TV Republika. Używać retoryki Sasina, to naprawdę powód do "dumy"

1

@Kgorecki2500 Wczoraj wiewiórkę, dzisiaj jeża. A jutro kogo? Mentzena?
Co Ty obok zoo mieszkasz?

1

@dafik85 A ja w poprzednim sezonie rozmawiałem z moim kumplem i obaj stwierdziliśmy, że Barca ma jeden z najsilniejszych składów w Europie Gdy w sezonie mistrzowskim pisałem, że Xavi nie wykorzystuje potencjału zespołu, mocno mnie tu kontrowano (bez sensu, oczywiście).
Po roku, gdy było to widoczne, tym kontrującym mnie pootwierały się oczy.
Flick potwierdza, że w tym zespole jest przeogromny potencjał. A jeszcze wrócą Bernal i Casado będzie bardziej doświadczony.

1

@blakkudium Właśnie Wielki Bayern zaoferował mu względnie adekwatne wynagrodzenie do jego wkładu w grę. Niech błyśnie w Mediolanie, to będzie mógł wymagać więcej. To czasy gdzie albo stajesz na wysokości zadania lub nie.

0

@Prorokk PiS to zakały demokracji tak jak Orban z Węgier jest zakałą Unii. Po ostatnich 8 latach PiS to partia do delegalizacji. Złamali wszelkie możliwe zasady obowiązujące w ustroju demokratycznym.

3

@Persempretito Nie patrzysz przez różowe okulary. Gdyby Yamal miał 25 lat i a Ty wszystko mu wybaczał, to co innego. Jednak ten chłopak to dziecko, więc naturalnym jest, że należy oceniać go inaczej, czyli łagodniej.
I okazuje się, że nawet oceniając na ostro, ten chłopak nie ma konkurencji. Wczoraj w 1 połowie, zaczął jakby miał zjeść rywali, a potem uspokoił się. 2 Połowa to już koncert młodego. Nikt poza młodym tak nie rozrywa defensywy rywali na strzępy. Genialny chłopak.

2

@rodineusz Chory jesteś człowieku

5

@torondirn Dlatego z trolami się nie dyskutuje.

3

Ostrzegałem, ze nie ma się kogo obawiać.

3

Raphinha w tej sytuacji IQ - 0

2

Z moich obliczeń wychodzi, że Dortmund może strzelić 1 gola z kontry, ale nie ma takich działań matematycznych, z których nie wychodziłaby wygrana z Dortmundem.

10

Jestem pełen dobrych obaw

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?