Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@escarabajo Debata tyczy się Jokicia i Shaia Alexandra z OKC. Za tym drugim przemawia to, że lideruje najlepszemu zespołowi w lidze i również jak Jokić nie zawodzi.
Obaj są świetni, za obydwoma są argumenty.
20
Najlepsze: to, że Barca umie wygrywać mecze nie forsując tempa, minimalizując wysiłek w ataku, szanując piłkę gdy trzeba, a także skupić się na defensywie i co nie zawsze było oczywiste w jej przypadku robić to skutecznie.
Gra na 0 z tyłu już nikogo nie dziwi, a do niedawna dziwiło
0
Flick: "skupiamy się na odpoczynku", a potem "skupiamy się na grze"
Coś się trener pogubił w tej wypowiedzi
3
Takimi meczami, takimi meczami, zapomniałem co chciałem powiedzieć
0
Ale się zmęczyłem tą pierwszą połową.
0
Ja wiem, że cała La Rambla żyje w swoim zakrzywionym różowym uniwersum, ale ja jestem czujny i dla mnie Flick walczy dziś o posadę.
1
@Barca_Big_Moment Dzięki.
Ja akurat jestem fanem i Barcy i Bayernu. Uwierz mi, że Bayernowi do potęgi nieco brakuje. To wyszczerbiona potęga, nieustannie zawodząca stylem swoich kibiców. Dziś Bayern znowu rozczarował, tak jak we wtorek, pokazując dwie typowe dla tego sezonu cechy: nieskuteczność i błędy w defensywie.
O ile Bayernowi było blisko do Barcy na początku sezonu, mimo wyniku 1:4, to obecnie oceniam Barcę na znacznie mocniejszy zespół.
Oczywiście nieszczęścia się zdarzają, stąd nieco pokory nie zawadzi. Jednak nawet dziś Borussia nie pokazała nic co kazałoby się jej bać. Solidny zespół i nic ponadto.
Jeśli Barca zrobiła taki postęp mentalny jak nam się zdaje, powinniśmy spokojnie obronić przewagę na wyjeździe. Jakby coś poszło nie tak, możemy wrócić do rozmowy.
Dużo (w sensie mało) emocji dzisiaj.
3
@Barca_Big_Moment Nie kupuję niemal ani jednego słowa z Twojego wpisu.
Już ktoś podobnie odgrażał się przed 1 meczem, kiedy zapytałem, kogo niby Barca ma się bać w tej Borussii. Wyszło na moje.
Kogo ma co sparaliżować? Lewego? Martineza? Pedriego? Czy Yamala, który w ME grał jak zaprawiony w bojach weteran. Za Flicka ten zespół nabrał mentalności zwycięzców.
Ale masz rację, heca zawsze może się zdarzyć, np. dziś z Leganes, tak się po prostu czasem zdarza. Również pozdrawiam.
1
@Kgorecki2500 Piękny awatarek. Winszuję
2
Rice dziś z asystą - przeżywa chłopak swój wielki okres
2
Czyli walczymy na 100% dzisiaj, a Flick uznał, że rewanż z Dortmundem to formalność
4
@Bunk420 Obok brzozy, na przeciwko topoli
2
Z Wielką Bawarską Radością informuję, że Wielki Bayern właśnie podwyższył prowadzenie na 2-1 w meczu z Borussią.
Stało się nieuchronne. Bawarska Wielkość zdominowała małość.
1
@blakkudium Cieszy mnie, że używasz słownictwa adekwatnego do Wielkości Klubu.
0
Z Wielką Bawarską Radością informuję, że Wielki Bayern właśnie podwyższył wynik na 1-1 w meczu z Borussią.
0
@Keson Ty mi tu milcz, zamiast zaklęcia rzucać.
1
Z Wielką Bawarską Radością informuję, że Wielki Bayern właśnie podpuścił Borussię i dał jej wyjść na prowadzenie na 1-0.
To Bawarski Wielki Zmysł Zabawy
0
@barcelonaLM Bążur, miłego dnia, przejazd telekomunikacją jest dzisiaj darmowy, ale oddaj głos na właściwą osobę.
3
@maroon Harry zasłużył jak mało kto.
3
Z Wielką Bawarską Przyjemnością informuję, że Bayer Leverkusen zremisował 0:0 w meczu ligowym z Unionem Berlin i niemal pozbawił się szans w rywalizacji ligowej z Wielkim Bayernem Monachium.
Jednocześnie zapraszam na mecz Wielkiego Bayernu z Monachium, który podejmuje dziś na Allianz Arena gości z Dortmundu i może dokonać Wielkiego Niemal Przypieczętowania tytułu mistrzowskiego.
2
@Lanosss Kiepska polityka transferowa Bayernu to cały odrębny rozdział.
Maja starego bramkarza, który łapie kontuzje i jest po szczycie formy, oraz nieogranego zastepcę.
2
@KrwawiaceoczyVEB Tak Ci się wydaje. Ci zawodnicy grają od poprzedniego sezonu tak dobrze, bo trener jest świetny.
Trudno powiedzieć czy inne zespoły z czołówki mają mniejszy potencjał.
6
@Tarnowitz Nieprawda, mają dość udany sezon. Pamiętaj o ich potencjale jako klubu.
0
@michal26 W jakim sensie dziennikarz pracował dla komitetu? Było 3 dziennikarzy i żaden nie pracował dla nikogo, co było widać po pytaniach,
Oczywiście sam fakt, że TVP organizuje debatę dla jakiegoś komitetu, pokazuje, że standardy w TVP umarły (czy definitywnie?) w 2015 roku.
3
@Who_you_mam Też to zauważyłem wczoraj. Jakiś kandydat dostaje pytanie, odpowiada nie na temat, tylko zajmuje się Trzaskowskim, a Konfiarze w zachwyt, że ale "posprzątał Bążura", kompletnie nie zauważając, ze odpowiedź jest nie na temat. Niestety wyborcy Mentzena z LR wypadają często jak Mentzen na żywo.
15
Nawiązując do słów Bążura, dzisiaj jadę do pracy telekomunikacją poznańską.
2
To jest ciekawe, że z tych poważnych kandydatów, dwóch liderów sondażowych wypada blado, a ci z mikroprocentami poparcia robią dobre wrażenie.
A trzeci na liście w sumie nie został zaproszony, jednak wiemy o nim, że na żywo wypada równie blado jak nr 1 i 2.
Czyli okazuje się, że te debaty nie mają jednak aż takiego znaczenia. Ileś lat temu na debacie wymiatał Zandberg deklasując kontrkandydatów, co nie przełożyło się na wynik wyborczy w żaden sposób, ani nie zbudowało jego popularności na przyszłość.
1
@michal26 Trzaskowski wypadł blado, ale pisanie, że skompromitował się po całości, to już gruuuuba przesada. Skompromitował się jedynie ten proruski trol.
7
@dzbanke "a Polacy wielkimi fanami UE nie są" - 71 popiera Unię, zatem jest to kłamstwo, a jeszcze trzeba dodać, że to poparcie mimo prostackich ataków PiSu i Mentzenowców na Unię od lat
Wczorajsza debata nie była szopką, a co do Mentzena sam określasz jego jakość - opłacało mu się ominięcie szopki, bo w domyśle, na żywo wypadł by słabo.
Co do Zandberga - wyzywanie kogokolwiek względnie młodego od komuchów 36 lat po zakończeniu komunizmu, to już pełen odjazd.
15
Dla mnie Raphinha i Lewandowski za Yamalem. Nigdy nie będę cenił wyżej kogoś, kto miał statystycznie taki sam udział w meczu, ale nie robił gry.