- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1342 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1342 Culés
2
To jest ciekawe, że z tych poważnych kandydatów, dwóch liderów sondażowych wypada blado, a ci z mikroprocentami poparcia robią dobre wrażenie.
A trzeci na liście w sumie nie został zaproszony, jednak wiemy o nim, że na żywo wypada równie blado jak nr 1 i 2.
Czyli okazuje się, że te debaty nie mają jednak aż takiego znaczenia. Ileś lat temu na debacie wymiatał Zandberg deklasując kontrkandydatów, co nie przełożyło się na wynik wyborczy w żaden sposób, ani nie zbudowało jego popularności na przyszłość.
4
@Comentateiro
Oczywiście że nie mają, one dają tylko nadzieję tym mniejszym że cokolwiek w tych wyborach ugrają. Wielki będzie huk pękających dup wyborców Mentzena, gdy ten nie dostanie się do drugiej Tury.
I żeby nie było, ja nie staje po żadnej stronie, ale gołym okiem widać że najgłośniej o tych wielkich kompromitacjach piszą wyborcy konfy.
3
@Who_you_mam Też to zauważyłem wczoraj. Jakiś kandydat dostaje pytanie, odpowiada nie na temat, tylko zajmuje się Trzaskowskim, a Konfiarze w zachwyt, że ale "posprzątał Bążura", kompletnie nie zauważając, ze odpowiedź jest nie na temat. Niestety wyborcy Mentzena z LR wypadają często jak Mentzen na żywo.
3
@Comentateiro oczywiście że nie mają. Zwykle prdl pod publikę, strzelanie do siebie itd. Każdy ma jakiś tu cel nic więcej, nic w sondażach w poniedziałek się nie zmieni u góry, zyskać może Hołownia do Sławka bo tego drugiego nie było, ale to raczej też może się nie wydarzyć, bo Sławek spadł do 18%, a pewnie to jest jego elektorat obecnie.
Reasumując, mogą tańczyć, obiecywać wszystko, ludzie zdania nie zmienia, dlaczego? Bo głosują za partia, frakcja, a nie człowiekiem, nie ma kandydata w obecnych wyborach na którego ludzie głosują, głosują przeciw któremuś.