Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamiVeB Bardzo dobre posumowanie sytuacji. Ceńmy dzisiejszy remis.
1
Jak dla mnie tabela wygląda rewelacyjnie.
0
@Dari0G Ja rozumiem co napisałeś, ale nie zrozumiałeś, że sugeruję, ze sam się ze sobą nie zgadzasz.
Weźmy pod lupę to cudowne zdanie: "Co z formą lub jej brakiem ma wspólnego marnowanie szans przez Yamala ..."
Zawodnik w formie co którąś szansę wykorzystuje.
"Przecież jemu te akcje wychodzą, więc formę ma" - zatem podejmuje fatalne decyzje będąc w formie. Akcja, która jest zmarnowana jest Twoim zdaniem akcją, która wyszła. Czyli za udaną część akcji odpowiada dobra forma, a za nieudaną część, nie gorsza forma, tylko inne czynniki.
To skoro podejmował lepsze decyzje w innych meczach i wpływał na ich wynik, co jak nazwać to w czym był? Nadformą? Czy może jest na to odrębne określenie, którego nikt nie zna?
0
@Dari0G Czyli wnioskiem z Twojego wywodu jest to, że będący dziś w świetnej formie Yamal, zagrał słaby mecz? Bo chyba nie rozumiem czegoś.
0
@insp1re Jaki tlen, Real po tej kolejce jest w jeszcze gorszej sytuacji. Nie da sie wygrać wszystkiego.
2
Zadajcie sobie pytanie, mówię tu do niepocieszonych, czy po tym weekendzie, przed jego rozpoczęciem wzięlibyście w ciemno jakiekolwiek powiększenie przewagi w tabeli nad Realem?
3
@norbi77 No oczywiście, przecież Real tez mógł i powinien ten mecz wygrać patrząc na liczbę i jakość sytuacji.
Bufor bezpieczeństwa się powiększył, a trzeba pamiętać o tym, że ważniejsza misja jest w przyszłym tygodniu.
13
Dokonałem przeliczeń na kalkulatorze w telefonie, potem na tablecie, następnie wziąłem jabłka i dokonałem porównań w realu, na końcu skonsultowałem się z koleżanką, która studiowała matmę i za każdym razem wychodziło, że 4>3.
Zatem niepodważalnie Barca powiększyła przewagę w tabeli La Ligi nad Realem, co jest doskonałą wiadomością przed meczem 1/4 LM.
1
@Natenczas Właśnie o tym mówię - trzeba mieć wyobraźnię dokąd postulaty Konfederacji prowadzą.
Czy partie zapisują swoje postulaty z wyjaśnieniem dalekosiężnych skutków?
Nie, dlatego dajesz się Konfederacji nawijać na wędkę.
2
@Natenczas Mentzen i jego pomysły to nie lekkie uwalenie monopolu NFZ, tylko starcy mieszkający w namiotach na ulicach bez prawa do leczenia jak w USA.
To przewidujący wiedzą.
Częściowo prywatną służbę zdrowia to już mamy.
3
@Natenczas Mój wpis był o czym innym, więc jak głosowanie na kogoś, kto sprywatyzowałby służbę zdrowia jest lepsze
NFZ i cała nasza klasa polityczna to odrębny temat, ale moim zdaniem oni tańczą pod roszczeniowe społeczeństwo, które nauczyło się, że im się nalezy, więc nie ma kasy.
Likwidujemy 800+, przeznaczamy kase na służbę zdrowia i zasypujemy dziurę.
Jednak to i tak nie starczy, jest duży deficyt personelu, a przy zapaści demograficznej (to nasze wspaniałe społeczeństwo) lepiej nie będzie.
0
Paragon po wyjściu ze sklepu sprawdza tylko biedota, tak?
1
@Roobo I to mówi wyborca Mentzena, który chce obniżać podatki, min. przedsiebiorcom.
Mój Ty bohaterze logiki -hipokryzja wylewa Ci się z rękawów
4
@Uukasz_93 Czyli kiedyś byłeś bezmyślny, tak jak obecnie jest wielu wyborców Sławka.
Sławek promuje rozwiązania dla milionerów
33
Marc ter Stegen rozmawiający z Flickiem codziennie:
"Chyba nie wpuścisz Polaka za Niemca co?"
2
@tomek8756 Głos znawcy musi być wzięty pod uwagę.
4
Z wielką przyjemnością informuję Państwa, że Wielki Bayern zdemolował Augsburg w wyjazdowym meczu Bundesligi w stosunku 3:1, powiększając wielką przewagę w tabeli na jeszcze większą.
1
@sylweste.r Świetna wypowiedź, bardzo rozszerzająca perspektywę.
Dlaczego wszyscy martwią się o śmierć, skoro stan naszego nieistnienia jest czymś bardziej oczywistym niż istnienia?
Przerywamy nieistnienie na chwilę, a nasze małpie rozumki nie potrafią się z tym pogodzić.
0
@Bulbazaur17 Co masz na myśli przez opór przed autorefleksją? Wydaje mi się, że spoglądam znacznie krytyczniej na naszą rasę niż Ty w wyjściowym poście.
Nie obraź się, ale gdyby zostawić esencję tego wpisu, to można by pomyśleć, że to reklamówka Jehowych. Żeby nie było, ja ich nawet lubię i nieraz wdawałem w dysputy.
0
@pasjonat "To że czegoś nie potrafimy wytłumaczyć nie jest tożsame z tym, że dane zjawisko nie występuje" i w drugą stronę, to, że potrafimy cos wytłumaczyć, nie jest tożsame z tym, że dane zjawisko występuje lub to, że umiemy sobie coś wyobrazić, nie jest tożsame z tym, ze dane zjawisko wystepuje.
Poza tym, podoba mi się Twój wpis w całości.
1
@pasjonat Dlaczego ten temat jest niby nierozwiązywalny?
Jak, u licha nasza świadomość miałaby przetrwać bez ciała? Jesteśmy tylko nieco bardziej rozwiniętymi ssakami - skłonność ludzi do gloryfikowania swojej rasy jest niesłychana.
Ale nie krytykuję rozważań, zawsze doceniam zacięcie filozoficzne,
2
@Bulbazaur17 Tu ja z kałuży. A co to za różnica czy obszar jest empiryczny czy nie? Przecież sam zakładasz w obrębie nieempirycznosci, empirycznosć czyli, że dowiemy się, ze coś jest - wprowadzasz dowód.
Małżonek, też może się dowiedzieć, a czy to, że dowie się w w wieku 89 lat przed śmiercią a nie po, czy to taka róznica? Całe życie był wygranym.
W jakim sensie temat nie istnieje gdy dowiemy się, ze coś jest? Skoro to hipotetycznie (sam nie wierzę, ze nawet teoretycznie wypisuję takie absurdy) może coś być, ale nie wiadomo co i czy nie podważa to sensowności całego życia ziemskiego danej osoby, która owszem wierzyła, ale nie w to co powinna?
Poza tym nie przeceniałbym pozytywnego wpływu wiary, jeśli jednocześnie ktoś się zamartwia czy nie trafi do piekła. Nawet dla wierzącego, istnieje duża sfera niepewności i co niektórzy dopuszczają możliwość życia w iluzji. Ta niepewność może być gorsza niż racjonalizm niewierzącego w żadne pozagrobowe zycie.
Poza tym hipoteza nieweryfikowalna jest pustą, bezwartościową. A my empirycznie wiemy, ze mamy faktyczny koniec. Dopiski wyznawców, tego nie zmieniają.
Zatem wracamy do punktu 1 - iluzja ma swoje zalety.
0
@Krzysztof1987 O ludzie, co za mentzenowski wpis. Okropieństwo
2
@MesQueUnClub96 To może zacznij ćwiczyć na WF-ie. To integruje
1
@Kgorecki2500 Łobuz, Mentzen to łobuz. Ty łobuzie Mentzenie!
0
@BorzyKrzys Głosujesz na Zandberga?
2
@Bulbazaur17 Przychodzi mi do łba taka oto analogia:
Masz piękna żonę. która ma jednak ten defekt, że jest puszczalska. Kilka osób mówi Ci, że ta żona, widywana była z różnymi typami w różnych miejscach. Ty nie dopuszczasz tego do wiadomości, wierząc, że to nieprawda. Wierzysz, że masz piękną i wierną żonę.
Czy z taką wiarą żyje się lepiej? Tak, ale ...
2
Zandberg ostro w TOK FM: "oszust Tusk licytuje się z Mentzenem w rozwalaniu państwa"
2
@Bulbazaur17 Nie rozumiem tej idei wymyślania życia wiecznego dla jednego z ssaków. To stoi w sprzeczności z jakąkolwiek wiedzą, którą dysponujemy.
Jest to czysty wymysł, nie oparty na niczym, poparty przez miliardy wyznawców, przez co w sposób nieuprawniony jest stawiany jako jeden z możliwych i omawiany w sferze publicznej.
Jakie życie wieczne? Życie wieczne czego, jak i gdzie?
1
@Eklerek LR ma zbyt małe zasięgi, a nas, przeciwników "przyjaciela" kobiet jest garstka tutaj.