0

@Zoker Really? Sprawdź sobie w wsjp co znaczy szczekać w znaczeniu przenośnym. Odnosiłem się do tego co robisz, a nie kim jesteś, wrażliwcze.

Poza tym skoro twoja złośliwość mnie nie zabiła, moją też przeżyjesz.

3

Komentarz usunięty

8

@Luciano99 Gdzie ja mam ustawić ten zegar w portierni, żeby był przestawiony o godzinę? Co to za jednostka odległości, ta cała godzina?
Patrzę, główkuję i nie wiem co robić. Cholera, coś nawymyślali.

0

@Recha_0684 Aha, to 5 Mentzena da się "wytłumaczyć"

0

@Ojciec5tkidzieci Ale który pomawiacz i udostępniacz, bo nie nadążam?

0

@UriBoyka Nie obrażaj mnie. Jestem odkamuflowaną opcją za Wielkim Bayernem, mającym siedzibę w Wielkim Monachium, w Wielkiej Bawarii.
Jestem wielbicielem lidera Bundesligi i wiernym fanem wszystkiego co niemieckie, stąd również moje bezgraniczne uwielbienie dla naszego premiera Donalda "fur Deutschland" Tuska.

1

@tbas Piszesz do użytkownika z banem - lepiej wykasuj posta

0

@Recha_0684 Brawo obrońco ciąż z gwałtów i rasistowskiej 5 Mentzena- mam nadzieję, że rozpiera Cię duma, gdy patrzysz w lustro.

6

Dzisiaj obchodzimy 47 miesięcznicę klęski z Granadą.

1

Lubię się czepiać, z tego żyję i w tym się świetnie czuję, bo lubię psuć zabawę innym więc zapytuję: czy nie powinno być "uniewinniony od zarzutu" i "odłączyć się od walki"

3

I na deser, pamiętajmy słowa mędrca z Gietrzwaldu - noszenie dziecka gwałciciela to przykrość.

4

Zgadzam się z Osasuną - powinno się ogłosić walkowera. Coś mi nie zgadzało się u tego Flicka. Coś mu z tych oczu źle patrzyło.

12

Wynikiem są trofea, a passe, choćby najdłuższe zostawmy statystykom. Nie mają one żadnego znaczenia.

2

@tomek8756 Ostatnio mi kilka wpisów usunął - nienawidzi mnie.

6

@Luciano99 Ale mi ciemnotę wciskasz. Mówiłeś, że wchodzisz na LR bo tam masz starych znajomych i że sobie z nimi pisujesz.
Postanowiłem sprawdzić to i odkryłem, że ściemniasz totalnie (jak z wypłatą).
Też założyłem konto, wchodzę na LR codziennie i codziennie widzę same nowe nicki.

1

@partymaker Wielu geniuszy z tamtejszych pokoleń, byłoby supergwiazdami obecnie. O ile nie każdy. Talent jest czymś ponadpokoleniowym.

0

@Kondziubarca Zgadzając się, że Sikorski byłby lepszym kandydatem niż Trzasku, zdajesz sobie sprawę, że oni będą realizować podobną agendę?

1

@NeroTFP1 Wypisz wymaluj Mentzen

0

Mnie mimo wszystko Flick nie przekonał do końca. Gdyby nie karny i gol na 2:0 byłoby ciężko, a wiele do tego nie brakowało. Zatem w sumie mecz musiał ratować starusieńki Lewy.

1

@Rupert_Haubica I po co ta mowa nienawiści od rana? W dodatku Twój wpis ocieka rasizmem.

24

6. Lewy ma to coś. Regularność z jaką zdobywa bramki w tym wieku wymyka się wszelkim znanym schematom. To jest po prostu maszyna do zdobywania goli i patrząc przekrojowo nie zawodzi.

7. Barca ustabilizowała formę na tak wysokim poziomie, że nie podważają jej żadne okoliczności. Ani przerwy na reprezentację, ani niedorzeczne terminy meczów ustalane przez Tebasa. Minimum Barcy jest tam, gdzie nie zaczyna się maksimum większości drużyn.

8. Liczba minut jakie otrzymuje Yamal niebezpiecznie przypomina eksploatację Pedrigo z początków jego kariery. Całe szczęście, że po sezonie nie ma mistrzostw Europy i Igrzysk Olimpijskich, bo zaczynałbym się martwić, że zechcą z chłopaka zrobić inwalidę.
Obawiam się, żeby taka eksploatacja w tak młodym wieku nie odbiła się na jego karierze na jej późniejszym etapie.

2

@DonAndres*8 Ilości, a tak naprawdę liczbie.

1

Aha, to na potężną Maltę był kontuzjowany, a na słabiutką Osasunę ozdrowiał?

2

Mam nadzieję, że nikt się nabrał na gola Olmo. Gdyby wykorzystał sytuację sam na sam i pierwszego karnego, byłoby już 4:0.

1

Nie mam pytań jak Frenkie rozmontował defensywę Osasuny

3

@Deathwing112 Nie wypowiadałem się o Mentzenie długimi tygodniami, a teraz gdy zamieściłem parę wpisów i już mentzenowy rycerzyk podpalony, zajarany wyskakuje ze swoim słownym kung-fu gotów umrzeć za swojego bożka.
Bo gdybyś był obiektywny, to tego wpisu być nie zamieścił.

I to pod wpisem merytorycznym, korygującym niewiedzę innego mentzenowego rycerzyka.

15

@Roobo Gratuluję orientacji w terenie.
A zdolni z niezamożnych rodzin na studiach dziennych nie istnieją?

Rozumiem miłość i oddanie Sławomirowi, ale dlaczego Ty i Wasza paczka zakrzywiacie czasoprzestrzeń.

3

Daję ostatnią szansę Flickowi. I ostrzegam - tym razem żadna wygrana nie zakryje rozpadającego się projektu.

1

Komentarz usunięty

2

@Starrk Niby takie oczywiste ale fani doktora Sławomira są za

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?