Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon O i kolejny kolega próbuje robić z innych idiotów. Tak Nawrocki to kandydat bezpartyjny. Co Ty masz w głowie chłopie?
1
@mmaciass No i mamy symetryzm. PO w 2015 roku oddało TVP w idealnym stanie, a dewastacji tego medium dokonali Twoi ulubieńcy. Po takiej rzeźni, nie da się odbudować reputacji ot tak. TVP zostało przez PiS skompromitowane do szczętu i trudno będzie odbudować reputację.
Szkoda, że w sądach czy Trybunale nie sięgasz do genezy obecnej patologii i tego jak swojacy PiSu po to tam zostali umieszczeni, by te sądy sparaliżować.
Ale ok, widać wyroki Trybunału z kilkoma nielegalnie powołanymi sędziami i wyrokami pisanymi przy Nowogrodzkiej określają Twoje standardy - przynamniej nie udajesz.
Co do Orlenu - to widzę, że skrzętnie pomijasz temat fuzji Lotosem, co przyniosło gigantyczne straty państwu, a na procederze obłowili się znajomkowie z kancelarii pisowskich. Polecam zapoznanie się z oceną fuzji przez ministra Steinhoffa, który zrestrukturyzował polskie górnictwo.
3
Tak sobie zerkam na karierę Artety w Arsenalu, który objął team 20 grudnia 2019 roku i tak wyglądały postępy jego klubu (tylko pełne sezony)
2020/21 - 8 w Premier League (61 punktów)
2021/22 - 5 w Premier League (69 punktów)
2022/23 - 2 w Premier League (84 punkty)
2023/24 - 2 w Premier League (89 punktów)
2024/25 - 2 w Premier League (63 punkty, 6 kolejek do rozegrania)
W sezonie 2023/24 Arsenal odpadł w 1/4 LM z Bayernem Monachium, a jak wygląda przygoda w tym sezonie wszyscy doskonale wiemy.
Czyli generalnie co sezon Arsenal pod okiem Artety robi postęp. Nawet w tym sezonie, kiedy jest jasnym, że Kanonierzy zdobędą mniej punktów w lidze, robią postęp w LM, stemplując go fenomenalnym dwumeczem z Realem.
Na razie w Barcy mamy Flicka i oby był tu jak najdłużej, ale marzy mi się tak metodycznie pracujący trener jak Arteta, który zapewnia swojemu zespołowi ogromną stabilność na najwyższym poziomie. Inna sprawa, czy Barca jest w ogóle klubem, w którym trener jest w stanie mierzyć się z presją przez długi okres.
0
@MessiSuarezNeymar Dziękuję i nawzajem.
0
@MessiSuarezNeymar O tym właśnie mówię, jakiś dramat. Z Tobą jest gorzej niż myślałem.
Problem jest w tym, że 8 gwiazdek to nie mój sposób rozmowy o polityce.
4
@mmaciass @GTBTP Ale ciary żenady mam czytając Waszą wymianę.
Reasumując, z bliskości poglądów lub zdroworozsądkowo trzeba zagłosować na człowieka reprezentującego środowisko, które zdewastowało w ciągu 8 lat wszelkie bezpieczniki demokratyczne, a instytucje są podważane i nieuznawane (w tym międzynarodowo) bo ferajna Nawrockiego w złej wierze obsadzała je swoimi ludźmi, często z łamaniem zasad.
Świetni z Was wyborcy
2
@MessiSuarezNeymar Jeśli wszyscy, tak jak Ty, mają sprany mózg hasłami propagandowymi PiSu typu "koalicja 13 grudnia" to nie dziwota, że tak sobie pobajdurzyliście.
Zawsze mówię, że można nie lubić danej partii, ale jeśli przejmuje się język propagandy, a nie mówisz swoim, to jesteś człowiekiem z głową-garnkiem i do tej głowy nalewa się treść do odtworzenia. Myślenie jest niepotrzebne.
Niesłychane jak propaganda działa. Kiedyś Kurski powiedział "ciemny lud to kupi"
Swoją droga nie dziwi mnie, że to elitarne spotkanie odbyło się na poczcie.
1
@Mezocyklon87 Zawsze zastanawiają mnie zdania typu "najgorsze jest to, że 800 zł. Idzie w większości a taka patologie"
Skąd Wy to wiecie, ze tak jest?
Inne moje ulubione, to kojarzenie wielodzietnej rodziny z patologią.
1
Dobrze, że nie porozstawiał posążków Buddy jak swego czasu Klinsmann w Bayernie.
10
Ostro ale celnie.
0
@maroon Ale masz wąskotorowe rozumowanie chłopie w wątkach o Sławku
0
@tomek8756 Nie muszę zdawać, więc tak, powinna być obowiązkowa.
1
@D10SLEO A nie wiem,. Wiem, że kolorowi, kobiety, pedały, migranci i Żydzi to dla Sławka podludzie.
0
@SelloutCrowd Sławek to upadek standardów w jakiekolwiek dziedzinie, a poszanowanie prawa jest na czele tej listy. Ludzi też szanuje wybiórczo - jak jesteś biały, z fujarą między nogami i chadzasz do kościółka to można być tolerancyjnym.
1
@D10SLEO To była hiperbola
2
@Walker Ten serial to był swego czasu hicior - strzelaniny z ofiarami bez śladu krwi na koszuli.
3
Siemieniec do maja! Ostatecznie okazał się oszustem!
0
@John_Doe W 2025 roku żyć komunizmem, to jakiś kosmos. Zamiast słuchać argumentów, lepiej przyklejać absurdalne łatki.
@Kazragore Tak, tak, jak wygodnie to Petru odklejony, a jak trzeba to autorytet od komunistów.
1
@blakkudium Czyś Ty zwariował z tym arabskim językiem? Polska dla Polaków!
0
@Kazragore Toś błysnął z tym komunistą. Co Ty masz w głowie?
0
@ProMILs Kolego, chyba nie doczytałeś mojego posta. Część ma prawa wyborcze.
1
@Kgorecki2500 Pamiętaj, że to Poznań, a tu konserwa ma się słabo. Pewnie w innych miastach i miasteczkach wyniki mogły by być inne.
0
@D10SLEO A to nie było na odwrót? Poza tym nie w Poznaniu, tu radykałowie dostają regularnie po dupie.
@Ryoumen Trzaskowskiego nie da się lubic, ale chodzi o to, że reprezentuje demokratów, a nie zamordystów, którzy nie uznają prawa i brzydzą się UE
3
15 kwietnia prawybory odbyły się w 35 poznańskich szkołach ponadpodstawowych
W obu przypadkach numerem jeden okazał się Rafał Trzaskowski. Zagłosowało na niego 33% uczniów niepełnoletnich oraz prawie 32% uczniów pełnoletnich. Na drugim miejscu uplasował się Adrian Zandberg uzyskując odpowiednio 17% i prawie 18,5% głosów. To ci kandydaci dostaliby się więc do drugiej tury wyborów. Na trzecim miejscu uplasował się Sławomir Mentzen (prawie 15% i prawie 14% głosów), na czwartym Krzysztof Stanowski (prawie 9% i nieco ponad 9%).
Kolejne miejsca zajęli Szymon Hołownia, Joanna Senyszyn, Magdalena Biejat, Grzegorz Braun i... dopiero Karol Nawrocki. Na Nawrockiego głos oddało odpowiednio 2,5% oraz 2,7% głosujących.
Okazuje się, że młodzież z Poznania ma znacząco więcej rozumu niż przeciętny wyborca z Polski.
1
@BezglutenowyPedri Nie antyfutbol, ale grę na wynik, jak Barca w Dortmundzie.
3
Rząd wprowadza zakaz fotografowania infrastruktury krytycznej.
Także pamiętajcie, że od dziś zakazane jest robienie printscreenów La Rambli.
1
@karolszymek Stano jest tak bezstronny i rzetelny jak Konfederacja jest spoza układu.
0
Prowadź młodzieńcze i inspiruj swoich kibiców.
2
Przy czym PSG to nieco fałszywe 15 miejsce dlatego, że L. Enrique musiał poukładać zespół na nowo, po odejściu Kyliana. Zabrało mu to trochę czasu, a w obecnej formie można założyć, że to zespół formatu top4 fazy grupowej
1
@kuz No patrz, dla mnie to koszmar w realu.