Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ostatnikrwawygang Formalnie rzecz biorąc, nigdzie w swoim wpisie nie wyraziłem zdziwienia wszechznawstwem labambiarzy. Stwierdzam to co wiadomo, że ludzie tu często wypowiadają się bez odpowiedniej wiedzy.
2
@Ostatnikrwawygang O tej łamliwości kości, lekarka na łamach TOK FM, mówiła, że czasami objawia się tak, że zaraz po wydobyciu dziecka z łona matki, czaszka rozpada się na kawałki. To są niesłychane historie, dla nas niewyobrażalne, a ludzie wydają opinie nie mając pojęcia o temacie.
1
Bądźmy cierpliwi, skoro przeskoczył jeden poziom adaptacyjny, będzie w stanie to zrobić po raz kolejny przeskakując na kolejne szczeble kariery.
Jak w NBA, nie ważne co teraz umiesz, ale jaki masz potencjał rozwojowy, a skoro nasi redakteiros mają go na radarze od jakiegoś czasu i sygnalizują progres, należy z optymizmem czekać na przyszłość
0
@PolskiBarcelonista10 Zgoda, on już praktycznie się skończył. Lata grania od 9-17 roku życia odcisnęły na nim bolesne piętno.
3
@Encore Houston było najbardziej pożądanym rywalem przez wszystkich - ten zespół ma o wiele lepszy bilans niż potencjał.
19
To żeście wymyślili z tą ankietą.
Następnym razem, jak wypadnie Szczęsny proponuję zrobić ankietę, z pytaniem, kto go zastąpi i będzie to wyglądać tak:
- Pena
- inny piłkarz
25
Wczoraj śmietankowi byli rozczarowani naszym golem w doliczonym czasie gry, dziś my jesteśmy rozczarowani ich golem po 90 minucie.
Nie ma co tego rozdmuchiwać, takie jest życie kibica. Ważne, że przewaga w tabeli została zachowana
1
Mogą grać do usranego rana, a Real i tak nie strzeli gola w tym meczu
1
Hi hi hi, zaśmiała się królewna
4
Przyjemnie patrzy się na te męki Realu z Madrytu.
0
Meczycho w Denver. Jokić i spółka nadrabiają powoli dystans do gości. I mamy to co lubimy w play-offs czyli walkę na 100%, z twardą defensywą, stąd wynik 49-53 do przerwy.
2
Harden 15 punktów w 1 kwarcie przeciwko Denver - gra koncert i robi co chce. Nie do zatrzymania, jak za najlepszych czasów. Denver na razie dość bezradne
1
@konajoncek Nie przypisywałbym de Jongowi win obronców. Przy asekuracji pomylił się, ale mógł go zmylić nadbiegający Martinez. De Jong ma w meczu sporo udanych rozegrań i dryblingiem, kółeczkiem potrafi skutecznie pozbyć się ogona oraz rozprowadzić piłkę.
0
@Majkel34 Ja też. Do tego zespołu pasował będzie spektakularny stadion.
0
@Roobo
Domański nie miał obowiązku wypłaty subwencji, bo w tle była bezprawnie działająca Izba SN i niejasna decyzja PKW, sprzeczna wewnętrznie. Czyli dalekosiężny skutek bezprawia pisowskiego.
Kontrasygnata dotyczyła nielegalnie wybranego sędziego, zatem decyzja Tuska była pokłosiem bezprawia PiSu.
Bezprawne przejęcie TV? Ale przez PiS? Przy przyjmowaniu ustaw dotyczących KRRiTV PiS złamał prawo i nie uwzględnił decyzji Trybunału Konstytucyjnego.
"Wciąż nie jest wykonany wyrok Trybunału Konstytucyjnego z 2016 r., który uznał za niekonstytucyjne pozbawienie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji udziału w powoływaniu i odwoływaniu władz TVP i Polskiego Radia"
Poza tym, TVPiS przez wiele lat łamał rażąco statut i założenia TVP takie jak "programy i inne usługi w zakresie informacji, publicystyki" ..." cechujące się pluralizmem, bezstronnością, wyważeniem i niezależnością oraz innowacyjnością, wysoką jakością i integralnością przekazu". Upartyjniona KRRiTV nie reagowała na bezprawie, a Duda to zaklepał i pilnował.
Czyli w TVP mieliśmy i KRRiTV panowało bezprawie, zatem o jakim bezprawiu Sienkiewicza mówisz? O bezprawnym zakończeniu bezprawia? I łamaniu prawa, które powstało z naruszeniem Konstytucji.
Ostatniej sprawy nie badałem, ale to pewnie podobne wydmuszki.
Słowem, chętnie opowiadasz się po stronie pisowskiego bezprawia (zero zdziwienia - tak robi Mentzen), a za pokłosie bezprawia w Polsce obwiniasz nie tę partię co trzeba
0
@Roobo "Flick przegrał ten mecz?"
Tak napisałeś w środku meczu? Chłopie to kompromitacja, nie pierwsza Twoja.
Z Ciebie widzę taki sam kibic, jak obywatel. Załamująco nie trzymasz w życiu standardów. I widzę, że w każdym jego segmencie.
Ale autoorka jakich mało. Wczoraj inny Twój amigos po prawicy tak się samozaorał uznając śpiewanie znanej wokalistki za polityczne.
12
Sucharek piłkarski (chyba już kiedyś pisałem)
Jak się nazywa w futbolu podanie tyłkiem?
As(s)Pas(s)
3
@KamQiX Właśnie miałem pisać, żebyś przestał się kompromitować wreszcie
0
@Roobo
PS. Ty z wolnością kolego nie masz chyba za wiele wspólnego, bo wolność to niezależna np. decyzja prezydenta wybranego w wolnych wyborach, gdzie kupuje drzewka dla swojego miasta. Więc skoro twierdzisz, ze wolność to prawicowa idea, to znaczy, że nie wiele z niej rozumiesz.
0
@Roobo A jakie prawo konkretnie łamie obecna władza?
0
@Roobo De Jong rzeczywiście ostatnie 2 mecze naznaczył strasznymi błędami, ale dziś (i z Dortmundem) tych niedokładności było zatrzęsienie w całym zespole. Też rzuciły mi się w oczy rażące błędy Pedriego
0
@Katalończyk 99 Ok, masz rację, ale jesli jesteś obrońcą i to nie za szybkim, to musisz czytać grę rywali i przewidywać ewentualną kontrę, bo potem mamy ściganie z potencjalną czerwienią w tle.
0
Takie było narzekanie na Araujo z Borussią, a Martinez z Celtą zagrał bardzo słabiutki mecz.
3
Ale mi chłopaki piękna Wielkanoc załatwili. Będzie się wpierdzielać białą kiełbę z większym smakiem.
1
W tym sezonie mamy wyniki i mamy widowiska. Nie może być lepiej.
8
Ze złych wiadomości: już wiadomo, ze Barca nie dokona latem transferów. Laporta jest po dzisiejszym meczu zmuszony do kolejnej dźwigni by zakupić nowego laptopa, po reakcji pana przy ławce rezerwowych.
0
@zuang1995 Obrażasz kobiety, mimo, że nic ci nie zrobiły. Moja moralność jest nieporównanie wyżej niż twoja i obejmuje szacunek dla innych osób.
Nie obejmuje szacunku do prymitywów, którzy gardzą i obrażają innych wyzywając bez powodu od k...w.
7
Olmo grywa stosunkowo rzadko, ale co ten chłopak nas poratował w tym sezonie, to głowa mała
1
@barcelonaLM Serca nie masz
21
Zakładam, że przegrywając 1-3 Barca dała szansę wielu użytkownikom skompromitować się na La Rambli i spora część z tego skorzystała.