0

@OBSERWATOR2021 W Poznaniu jest paru Arabów i nie gwałco. I co teraz?

0

@clyde I to każe Ci powiedzieć ten Twój rzekomo niekonserwatyzm? Zabawna jesteś.

0

@D10SLEO Panie nieuku, od poczęcia do narodzin to płód.

3

@michal26 Pani Biejat powiedziała, że kibicujesz sadyście. I co teraz?

1

@Death_voice Ja nie muszę być neutralny światopoglądowo, ale potrafię dać dzieciakowi wybór. Nawet nie dać, a nie narzucać swojego. To coś czego nie rozumie katolik, czy inny zaprogramowany religijnie człowiek (religia nie ma znaczenia). Ma być jak pan i władca zarządzi i zaczynamy indoktrynację.

Natomiast dziecko jest neutralne - wychowanie powinno dziecku sprzyjać, a jakakolwiek indoktrynacja jest zabijaniem woli niezależnego bytu, czego katolicy ani nie rozumieją, ani nie uznają. W mojej ocenie bycie religijnym oznacza z automatu pewną skłonność do zamordyzmu.

2

@damianex10 Tak, za Kurskiego było tak pięknie.

2

@JoeBlack TVP jest stronnicza, bez dwóch zdań, ale nie wali taka propagandą jak za TVPiS.
Media liberalne z definicji nie kibicują konserwatywnym zamordystom (np. zmuszającym do noszenia płodu z gwałtu) i jak się okazało niszczącym prawo i życie publiczne pisowcom.
Dotacje pisowi odebrano za nielegalne działania, co dobrze świadczy o państwie polskim, pomimo tego że PiS zabetonował nielegalnie kilka organów.

Demokracja nie jest obecnie zagrożona, tylko jest niewydolna i wyszczerbiona, bo kluczowe instytucje w kraju sa przejęte przez nielegalnych nominatów pisowskich, a ci którzy zostali wybrani legalnie, nie służą państwu tylko Kaczyńskiemu.

Zalecam trochę obiektywizmu, a to co napisałeś (głownie przekłamania i niedomówienia) dalej nie zmienia faktu, że wybory w Polsce są względnie uczciwe i ich wynik nie jest znany, co bezsensownie insynuowałeś.

2

@Natenczas Nigdy nie wiem, co odpowiedzieć, gdy napiszę coś o Mentzenie po 2 tygodniach, a jakiś filip z konopi wyskakuje z "dzień bez Mentzena dniem straconym"

Wiesz, że w tym świetle można nazwać Cię kłamcą, bajkopisarzem, człowiekiem niewiarygodnym, chlapiozorkiem?

Nie wstyd Ci?

0

@JoeBlack "Wiadomo kto wygra" - w ostatnich kilku wyborach kompletnie nie wiadomo było kto wygra, a głosy ważyły się na ułamki.

Generalnie, jest taka grupa zaklinaczy, którzy ględzą jak katarynki zawsze to samo, bez względu na fakty i okoliczności i najwyraźniej do nich należysz.

1

Proszę Państwa, Panowie i Panie, Prezydent Tik-Toka - dr Sławomir Mentzen.

26

"Dzień dzisiejszy", czyli po polsku "dzisiaj"

2

Tegoroczne play-offs w NBA są na znakomitym poziomie. A dzisiejsze mecze przechodzą najśmielsze oczekiwania. Najpierw NY ledwo ograł Detroit, a teraz Lakersi użerają się z Wilkami. Ozdobą meczu niesamowicie fizyczne utarczki Lebrona z Edwardsem.

2

@TridenteMSN Prawda. Oni rewanż z Potężnym Bayernem ledwo przetrwali, wygrali swoim wyrachowanym futbolem, ale od tego czasu strasznie cieniują.
Nie wiem czy ich nie dotknął zjazd fizyczny.
Kryzys jest faktem i zdarzył się w złym dla nich czasie, zatem to dla nas doskonała wiadomość.
Barca wygląda nie najgorzej fizycznie, a 2 połowa była wczoraj słabsza, bo zakładam, że nasi kopacze mieli w głowie mecz z Interem.

3

@mekston To dobrze, potrzeba głosów rozsądku, bo tu niektórzy malują Inter na wielkiego diabła.

2

@blakkudium Dzieki za Potężną Czujność

4

@bart_azz Nie taki cichy

45

Jeśli chcecie sobie uczciwie zobrazować w jakiej dyspozycji jest naprawdę Inter i jak czują się ich kibice, odwróćcie sytuację.

Wyobraźcie sobie, że Barca jest po 2 przegranych w lidze i traci lidera w tabeli na rzecz Realu, plasując się 2 punkty za nimi. W dodatku przegrywa 0:3 finał z Realem.
Na La Rambli użytkownicy popadliby w skrajną rozpacz i defetyzm, a przez meczami z Interem dominowałaby panika.

Przecież tu nie ma mowy o zasłonach dymnych Interu - nie odpadasz sobie dla zabawy z Pucharu i nie tracisz lidera, bo w perspektywie masz 1/2 LM.
Real jak Inter wczoraj miał ratować sezon w CdR i jak to się skończyło, wiemy dobrze.

Inter z Bayernem nie był lepszym zespołem, już w tej rywalizacji prześlizgnęli się, walcząc do końcowego gwizdka z osłabionymi kadrowo Bawarczykami. Barca ma lepszych piłkarzy niż Bayern i lepszego trenera. Trzeba jak zawsze podejść z szacunkiem do rywala, ale to Barca w tej chwili jest faworytem tej rywalizacji.

1

@Gall Nie do końca. Ktoś kiedyś powiedział, chyba całkiem słusznie, że najlepsi piłkarze grają w ofensywie. Ci mniej zdolni bronią. I przyjmując te założenie, algorytmy się obronią. Choć wczoraj Cubarsi zasuwał na równi z Yamalem i Pedrim, bez dwóch zdań.

5

@Barca_Big_Moment Ja mam trudność z ich oceną, ponieważ Rapha dostarcza konkrety i nie da się powiedzieć, że te konkrety są mniej istotne niż robienie gry Pedriego czy Lamine.
Choć w hierarchii zawsze wyżej cenię tych, którzy grę tworzą, niż tych, którzy z gry innych korzystają. Jest to w sumie relacja zależności wzajemnej. Kreacja bez finalizacji nie ma racja bytu.

5

Na whoscored czołówka klasyfikacji zawodników wygląda na następująco:

1. Yamal 7.94
2. Raphinha 7.70
3. Mbappe 7.65
4. Lewandowski 7.31
9. Pedri 7.19

Z kolei na sofascore:

1. Raphinha 7.85
2. Yamal 7.75
3. Pedri 7.60
4. Mbappe 7.58
11. Lewandowski 7.30

Moim zdaniem sofascore ma lepsze algorytmy. Ciekawe, czy Yamal wyprzedzi Raphę na sofascora. To co robi ten chłopak jest niedorzeczne.


0

@FcPortoFan1999 Śmiało, żart to, żart, nikt się nie obrazi

0

@FcPortoFan1999 Czyli tak jak Ekstraklasa?

0

Wyskoczył mi komunikat na ekranie laptopa: "niski poziom zasilania baterii".

Czy muszę przeinstalować całego Windowsa?

2

@Messiah10 I to z jakim pięknym wpisem.

1

@fart Ty i oni zostaliście zmanipulowani

0

@VinDiesel Zobaczymy, panie VanDiesel, zobaczymy

1

@Colin94 Ja internet w formie papierowej

4

@Coutinho007 Arsenal jest lepszym zespołem niż PSG, zatem dlaczego umieściłeś Paryżan w finale?

3

Inter ma tak samo przerąbany grafik jak my, do tego też mają problem z kontuzjami.
Dwumecz z Barcą zapowiada się dla nich bardzo ciężko.

14

Ale co w sezonie tu niektórzy na stronie płaczą beznadziejnie na Yamala, zapominając, że to zaledwie 17 latek, a potem Lamine w każdym kluczowym meczu, gra na elitarnym poziomie, co pozwala przypuszczać, że mimo młodego wieku cechuje go niezwykła nad wiek dojrzałość i świadomość, kiedy trzeba dać z siebie maxa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?