3

Inter zrobił to co z Potężnym Bayernem -- jak była potrzeba strzelić bramkę, strzelali. I podobnie jak z Potężnym Bayernem miałem wrażenie, że to Inter jest zadowolony z wyniku, trzyma rywalizację w garści i wychodzi z własnej połowy gdy jest taka potrzeba.
Imponuje ich zdolność przekładania okazji na gole.

Kibice Potężnego Bayernu byli podobnie zszokowani, po bramkach Interu. Bardzo doświadczeni są Włosi, a ich szkoleniowiec ma elitarne umiejętności, stąd niezmiernie mnie bawili i bawią ignoranci podważający pracę tego trenera i jakość Interu.

Jeśli Barca nie zagra na 100% potencjału, Inter zaliczy 2 finał LM w 3 sezony.

1

@fart Akurat Antek był słabiej dysponowany rzutowo, a Wilki miały 7/47 za 3 czyli byli katastrofalni, jednak na Lakers to wystarczyło.
I dobrze, ten sztuczny twój z LA nie ma racji bytu w tym składzie.

1

@blakkudium Bayern grał bardziej apatycznie, piłka tam na pewno krąży wolniej ale swoje sytuacje na wygranie meczu mieli. W sensie kreowanych sytuacji i narażenia na kontry mecze były podobne - Inter to oświadczony zespół i użył swoich najmocniejszych stron. I Bawarczycy i Katalończycy okazali się wobec nich bezradni.

Dla mnie to 3 stacja drogi krzyżowej z Interem.

1

@Pawel13sz To jest 50:50, lecz wszelkie klucze do wygranej ma Barca, bo jest sprawcza w tym dwumeczu.
Wszystko zależy od produktywności w ataku i unikaniu prostych błędów w defensywie.
Bez Lewandowskiego jesteśmy bezradni przy stałych fragmentach gry.
Przy tak niskim składzie Lewy jest bezcenny we własnym polu karnym.

1

Rewanżu nie ma się co bać. Przecież Inter nie ruszy do huraganowych ataków, bo to nie w ich stylu. Barca będzie posiadała piłkę, a Inter będzie żył, jak dziś, z kontr i stałych fragmentów.
Zatem podstawowe pytanie, tak jak dziś, będzie o to czy i ile razy Barca złamie szyfr defensywy Interu, oraz, czy będzie skuteczniej bronić się przed Interem, który swoje mocne strony umie uwypuklić.

Jeśli to się nie uda, oznaczać będzie to ni mniej ni więcej, tylko tylko tyle, że przez 180 minut nie potrafiliśmy udowodnić swojej wyższości. A skoro nie, to nie zasłużyliśmy na finał w Monachium.

Jednak mam nadzieję, że w finale wylądujemy. I jeszcze jedno. Nie ma się co martwić meczem w Dortmundzie. Sceptycy przekonają się, że przy remisie 3:3, Barca wejdzie w mecz jak husaria w bitwę.

27

Podkreślę to teraz i jeszcze kilka razy do rewanżu - Lewy jest bezcenny nie tylko w ataku, ale przy obronie stałych fragmentów gry we własnym polu karnym.
To nie przypadek, że w 4 dni tracimy 3 gole po kornerach.

4

Niestety 2 gole na własne życzenie. Nie traci się gola w 1 minucie - to oznacza złe nastawienie mentalne. Przy 2 golu obwiniam Pedriego za unikanie interwencji, a nie przegrany pojedynek obrońcy, bo ten sie może zdarzyć. Za to nie da się usprawiedliwić unikania pojedynku w polu karnym.

Po 0-2 byłem spokojny o wynik, było widać, że Barca chce atakować i z minuty na minutę robiła to coraz groźniej. xG 1.09 nie oddaje jak niebezpieczne były nasze ataki.
Za to 0,46 pokazuje nieudolność w defensywie.

Tracimy już 2 mecz z rzędu gola po kornerze. Kogo nie ma? Lewego - jego wsparcie przy stałych fragmentach we własnym polu karnym jest nieocenione.

0

Elegancko, Garci już przećwiczony na PO

1

Messi 2.0 właśnie podpalił skład z paliwem. Panowie i panie, odpalamy fajerwerki, Inter zaraz będzie w opałach.

0

Gol idzie na konto Pedriego, niestety. Uchylił głowę, nie pokazał charakteru tutaj.

1

@Amigo_Blanco Proboszcz dla Mariuszów z Brajton to chyba najtrafniejsze określenie tego narcyza jakie słyszałem.

1

Czyli Ferran na dobre wygryzł kontuzjowanego Lewego.

2

@Bocheno1 Pilnuj budy Lucka, a nie na amory Ci się zbiera wieczorem.

0

@4drian0 Gorsze co może się wydarzyć to to, że Barca przegra

1

@konrad1661 W sezonie 2014-15. Poza tym Barca nigdy w LM nie leciała ze wszystkimi jak chciała.

2

@blakkudium To za mało, wszystkie zestawy, z każdego sezonu, są jednakowo potężnie piękne : )

2

@PatrychoO @blakkudium Obaj lądujecie na mojej czarnej, smoliście czarnej liście, za bluźnierstwa wobec Wielkiego Bayernu.

0

Właśnie podali info, że w 2100 roku ma być o 20 milionów mieszkańców Polski mniej. Gorzej wyglądają tylko rokowania dla Włoch.
Oczywiście, zaznaczyli, że takie przewidywania obarczone są sporym błędem. Dużo zależy od napływu migrantów.

0

@mekston A co jeśli to ponadgeneracyjny talent? Wtedy będę czuł się oszukany Twoja diagnozą.

0

@kacpernau Absolutnie. Oni pokazali jak genialne Heoresy były jednak wybrakowane. A te wzbogacenia grafiki, ożywienie mapek - coś cudownego.

1

@wojopancer Maradona z Niemcami w 1986 roku i Ankara Messi, czyli kopia gola Maradony.
To był jednak niewidziany popis i pieczęć jakości obu geniuszy.

Potem podobnego gola dla do Tottenhamu strzelił Son, a nawet przebiegł z piłką dłuższy dystans.

1

@norbi77 Ale waleczne serce. No jak go nie kochać?

2

@pt9 Ja gram w HoMM3 - HoTa. Moja ulubiona mapka "A New Day Tomorrow", rozmiar H, poziom "Hard", 160%.
Mapki z HoTy sa tak wybitne, ze trudno mi wrócić do oryginalnych map. Uzytkownicy upgradowali Heroes niesamowicie.

0

@Gaucho Rozsądna pensja uzależniona od jakości występów, ciężka praca, system rotacyjny - tak to widzę. Jako facet, który daje energię z ławki lub w meczach ze słabszymi rywalami, dlaczego nie?

1

@shaun Spokojnie, Inter też jedzie na oparach, co manifestuje się serią słabych wyników. Flick nieco porotował, rzeczywiście z Realem było ciężko, ale wciąż to Barca dominowała i miała lepsze sytuacje. A w tle miała mecz z Interem, więc pewnie nie grała na 100%.

Jedyny słabszy mecz był w Dortmundzie, jednak przy 4:0, Borussia nie zblizyła się na mniej niż 2 bramki, a po golu na 1:2 mecz wydawał się umarły.

Dziś wszystkie armaty na Inter, obstawiam wielki mecz Yamala. I tego się trzymajmy.

3

@shaun Zawsze można byłoby porotować pozycjami i dać Leo do centrum.

Wiadomo, sezon 2014/15 był bajeczny, ale 3 sezony łącznie pozostawiają niedosyt. Z kolei LM 2015/16 i 16/17 to dramatyczne występy ćwierćfinałowe.

Poczekajmy, czy Yamal zrobi różnicę w półfinale, bo jeśli tak to nie mam pytań.

0

@Lucyffffer1922 Z Atletico słabo wypadła również ofensywa i w efekcie odpadliśmy. 2 gole z nimi nie stanowi dobrej wizytówki dla trio MSN.
Rok później 0 goli w dwumeczu z Juventusem. Czyli rzekomo wybitne MSN znowu zawiodło po całości.

1

@pt9 No ale widzisz, Real jednak umie w wyniki. Grają czasem padlinę ale te indywidualności wyniki im ratują.

2

Może by i nie grał ale ta zaje***ta Barcelona dwa sezony z rzędu odpadała wstydliwie w 1/4 LM (gdzie byli ci czarodzieje futbolu w dwumeczu z Juventusem?) a w sezonie 2016/17 nie wygrała nawet La Ligi. Więc może nie była taka zaje***ta.
Może i trio ofensywne było wybitne, ale nie przełożyło się to na liczne trofea, a na pewno nie takie i nie na tyle ile sobie kibice wymarzyli, patrząc na tę zaje***tość tercetu ofensywnego.

Tymczasem Yamal ma wielkie szanse na finał LM i mistrzostwo Hiszpanii, będąc filarem zespołu i nie zawodząc w decydujących starciach. I nie zamieniłbym go na nikogo z tamtej zawodzącej często Barcy. Niech Lamine pisze swoją historię.

6

Wyobrażacie sobie to poczucie klęski gdyby Barca odpadła w 1/2 LM i przegrała ligę?
Ja miałbym problem z przeżyciem przegrania La Ligi, bo oznaczałoby, że spektakularna momentami Barca dała się ograć Realowi, który gra słabo a czasem beznadziejnie i bez pomysłu i jeszcze osłabiony brakiem wielu kontuzjowanych graczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?