0

@Toretto No jednak cos niecoś ogarnął skoro jesteśmy w 1/2 LM. Szybko zapomniałeś o meczu w Barcelonie, gdzie tridente brylowało

1

@Toretto Nie każda znakomita sytuacja kończy się strzałem na bramkę, ba nawet nie zawsze kończy się strzałem.

Dlatego ogląda się mecze w TV a nie na flashscorze, co?

1

Po obejrzeniu skrótu meczu, można stwierdzić, że Barca miała 4, 5isytuacje, z których powinna strzelić gole, a kilka kolejnych rozbiło się o brak ostatniego podania,
Zatem jeśli mówimy ile goli Dortmund mógł strzelić, można to łatwo skontrować dogodnymi sytuacjami Barcelony.

Zatem wynik 3-1 nie jest zbyt niski wobec przebiegu meczu - co najwyżej odzwierciedla przewagę Dortmundu. Gdyby Barca była skuteczna, równie dobrze mogło być 3-3, a nawet skończyć się wygraną Barcy.

0

@BorzyKrzys Mamy manifestację "normalnego" konserwatyzmu w postaci Konfederacji i PiSu, którzy z umiarkowania raczej nie słyną.

Nie wiem ile masz lat, ale jakbyś chciał zobaczyć normalny konserwatyzm, to musiałbyś się cofnąć ok 20 lat. Ja pamiętam, co to konserwatysta, którego da się szanować. Więc to nie moje urojenia, a zapaść standardów konserwatyzmu.

0

@BorzyKrzys Nie wrzucaj uciętych filmików, to nie przeczytasz moich odpowiedzi o tanich chwytach. Niestety tutaj na LR w swej masie stosujecie tanie chwyty i upraszczanie wszystkiego.

Oczywiście wyśmiewam komentarz o smutnym i wąskim spojrzeniu na rzeczywistości. Już to Tobie i Twoim kolegom wyjaśniałem - cenię konserwatyzm, nie cenię radykalnego konserwatyzmu. W Polsce umiarkowani konserwatyści niemal nie istnieją. Tu na LR mamy dominujący odłam radykalnego konserwatyzmu.

Polski konserwatyzm razem z węgierskim, to nie konserwatyzm o wysokiej kulturze. To chłop z cepem wymachujący na lewo i prawo bez zastanowienia, o niskiej zdolności do refleksji. Takiego konserwatyzmu nie trawię.

Ale jasne, skoro nie cenię polskich konserwatystów, to lepiej zrzucić na mnie czyli autora tej opinii, niż mieć jakąś autorefleksję. Wiadomo, że jak brakuje urody, lepiej obwiniać złych facetów, niz spojrzeć na siebie.

2

@clyde Tak, tak, Holecka to był przy kimkolwiek szczyt obiektywizmu. Co Ty dziewczyno masz w głowie?
Właśnie dlatego z Holecką powstały przeróbki na TV Korea PŁN.

Czasami warto się zastanowić co się pisze.

1

@wyrek Najwyraźniej nie masz pojęcia czy była TVPiS. To nie przypadki, tylko zmasowany nieustanny atak na Tuska.

Stawiasz bezsensowny znak równości między słabą obecną protezą TV a katastrofalną TVPiS, gdzie propaganda lała się non stop

2

@LOPEZ16 Ale dlaczego mam krzyczeć - szanuję Twoją opinię, choć mam inną.

Rywalizacja z Benficą pokazała, że ten zespół ma wielki mental i nie pęka nawet w 10. Ale być może rzeczywiście brakować pary, stąd złudne wrażenie, że Barca wysiada mentalnie. Może to zmęczenie, połączone ze świetnym wynikiem pierwszego meczu, dały taki placek dzisiaj.

Barca awansowała pewniej niż chwalone pod niebiosa PSG. Nie da się grac meczów ideałów cały sezon. Najważniejsze, że czekamy na rywala a 1/2 LM to ogromny sukces tej ekipy i szanujmy to.

1

@LOPEZ16 Tak, byłem spokojny, bo ta Barca w odróżnieniu od Barcy z ostatnich sezonów ma jeszcze dodatkowe biegi i je regularnie wrzuca, co dziś uczyniła po utracie 2 bramki.
Spokój dawała mi też jakość Borussii - to mocno ograniczony zespół.

0

@Bzyczekk O czym Ty piszesz, człowieku? Przecież Barca miała 3 bramki zapasu na kwadrans przed końcem rywalizacji.
Straciła jeszcze jedna bramkę i skończyła z 2 golami zapasu, mając pół składu w wieku 17-22 lata i wpuszczając Garcię na zmianę, czyli człowieka, który się nie nadawał do gry w naszym klubie.

Borussia nawet nie była blisko awansu. A jeszcze Barca miała swoje sytuacje i nawet fatalna forma Fermina i Raphinii nie połozyła dwumeczu.

Porównanie mocno na wyrost, z pominięciem okoliczności, czyli spokojnego prowadzenia Barcy dwoma lub trzema bramkami przez większość rywalizacji.

0

@LOPEZ16 W 75 minucie było jeszcze 1-2. Czego miałem się bać przy tym wyniku?

Po co podajesz staty z Bundesligi, LM to inne rozgrywki, co pokazała Borussia w zeszłym sezonie.

0

@barcelonaLM Przeproś mnie osobiście za Inter, W półfinale zagra Wielki Bayern i nie siej mówić inaczej.

0

@BorzyKrzys I to jest mój krajan z Poznania. Brawo za ten głos rozsądku!

0

@LOPEZ16 Nie do końca, sam Fermin miał 2 dobre okazje, a kilka razy Barcy zabrakło ostatniego podania w świetnie zapowiadających się akcjach.
Przecież do czasy gdy wynik brzmiał 1-2 dwumecz był zamknięty. Po 3 golu niby coś tam mogło się wydarzyć, ale więcej tu paniki na LR, niż faktycznego zagrożenia.

0

@Stinger_ A Real prowadzi 2 bramkami? Najpierw musi je strzelić i twierdzę, że nawet to, jeśli się uda to z wielkim trudem.
Jednak jestem spokojny o metodyczny Arsenal.

Barca mnie nie do końca przekonuje defensywnie. Arsenal moim zdaniem jest bardziej poukładany od tyłu. Barca gra nieco szalona piłkę.

5

A ja uważam, że taka porażka przytrafiła się w analogicznym momencie co porażka Argentyny z Arabami na MŚ i jest to moment optymalny.

Oba zespoły miały długą serię bez porażki i wiadomo, że to potrafi nieco uśpić.
Na Argentynę zadziałało to pobudzająco, dzisiejszy mecz też może zadziałać na Barcę ożywczo.

0

@rado_Barca Twój wpis ma sens - w alternatywnej rzeczywistości.

10

Dojdzie do tego, ze Flick będzie musiał przepraszać La Ramblę za awans do półfinału. Ale mam polewkę z niektórych.

Atmosfera stypy. Hansi przeproś LR

0

@Stinger_ Przecież BVB wygrało 2-ma bramkami i nawet nie było blisko awansu.
Moim zdaniem Barca może była nieco zbyt pewna siebie.

A Arsenal wyjdzie na Real na innym mentalu. Tak przynamniej zakładam. Nie wierzę, że Kanonierzy odstawią taki przedstawienie jak Barca dziś. Londyńczycy grają równo i powtarzalnie.

1

Barca zagrała na wynik, mając wielką przewagę, a u niektórych stypa jakbyśmy odpadli.

0

O kurka, xG 3.85 - 0.49.

Ale udało się przetrwać. Swoją drogą PSG miało 5-1 w dwumeczu, a w 93 minucie piłkarz AV miał piłkę na nodze na 5-5. Zatem faworyci mieli mocno pod górkę.

0

@FCB24 Nie w takim sensie jaki insynuujesz.

1

Zero strachu o wynik. Barca jest bardzo niechlujna, wręcz irytująco niechlujna a i tak bez problemu otworzyła kilka akcji, które przy jednym, lepszy finalnym zagraniu powinny dać 100% sytuacje. Ostatnie podanie do poprawy i powinny paść bramki.

Flick zawsze w przerwie wyciąga wnioski, w 2 połowie nastepuję poprawa, zakładam, że gol dla Barcy jest kwestią czasu.

1

Bez Pedriego ale z Martinem, spodziewam się szybkiego hattricka Sule, który ma staż w Wielkim Bayernie i potem będzie gorąco. Nie wiem czy decydujących goli czyli 4 i 5 też nie strzeli Sule.

0

@FCB24 O ludzie, Twoja odpowiedź mnie załamała, jak swego czasu komentarze krytykujące Leo za porażki Argentyny.
Nie, dlatego, że Leo pokazywał znakomity poziom, a wielu kolegów nie dojeżdżało. W reprezentacji Leo pokazał, że obudowany odpowiednimi zawodnikami, z kompetentnym trenerem, może przenosić góry, a wylewały się komentarze w Twoim stylu teraz (prawdę mówiąc znacznie, znacznie gorsze)

0

@maroon Coś bardzo jednostronnie myślisz kolego.

0

@FCB24 Na pewno nie Messi.

14

Jestem spokojny bo w zespole nie ma Alby.

1

@maroon A jest czy był zakaz kontaktu z ruskimi? Chyba nie, ale o czymś to świadczy.

8

Kompletnie nie mam dziś obaw przed meczem. Uważam, że będzie to formalność.
Nie ma żadnych realnych podstaw by twierdzić, że Dortmund może cokolwiek nadrobić.
Formalność, więc obejrzę sobie starcie dla relaksu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?