1

To jest konkret - 46 milionów Polaków za niedługo

1

@Popitek12 W 34 sekundy 5 lajków, ale lizusów na stronie, he he. A ja polajkowałem przypadkowo

2

Skąd ten atak na Trzaskowskiego? Bążur nie może chadzać po byle melinach

5

Mam nadzieję, że jej się szyja nie zarwie pod ciężarem tych korali

1

Proszę Państwa - prezydentka Joanna Senyszyn

1

Czyli albo kłamie Braun albo prowadząca - oto konserwatyzm pokazał swoja twarz.

2

Yamal ma w tej edycji LM 4 gole i 3 asysty.

Gdyby "tylko" takie statystyki powtarzał przez kolejnych 20 edycji, uzbiera 80 goli i 60 asyst. Brzmi to kosmicznie, a przecież to nie jest niewyobrażalne, a wręcz prawdopodobne.

1

@comtedurgell Jeszcze powiedz, że 2 dni temu dowiedziałeś się, że TVN istnieje.

0

@Roobo Tak w ogóle można nieco zlekceważyć efekt dowolnego wydarzenia, ponieważ z reguły odbicie w sondażach jest raczej krótkotrwałe.
Tego co wydarzyło się w kwietniu, często w maju już się nie pamięta.
Takie czasy - info żyje bardzo krótko

13

@NeroTFP1 Ja Alby wręcz nie cierpiałem, a po Anfield dla mnie ten typ był skończony.

3

Nie umiem sobie nawet w przybliżeniu wyobrazić jak Dortmund mógłby zagrozić Barcy w rewanżu.
Nawet Wielki Bayern, który niestety nie jest w Wielkiej Bawarskiej Formie, zremisował z Dortmundem, pokazując dość ograniczony futbol.

Barca jest w formie doskonałej, więc jakaś ewentualna porażka jedną, maksymalnie dwoma bramkami, przy niekorzystnych okolicznościach może się trafić, ale nic ponadto.

Moim zdaniem Barca pójdzie po kolejną wygraną w rewanżu.

0

@Roobo No a teraz dała Bążurowi niemal 10% mniej, po marnym wystepie w debacie. Z kolei Biejat wypadała dobrze, naturalnie i kompetentnie więc kilka procent w górę nie powinno dziwić.

Poczekajmy kolego na kolejne sondaże. One coś nam naświetlą. Poza tym dziś kolejna debata, więc znowu okazja by błysnąć lub "błysnąć"

1

@lithotripter Absolutnie w punkt. Przeczytaj słowa tej dziennikarki:

"Zdaniem Joanny Miziołek debata była kandydatowi KO niepotrzebna, bo miał
dobre notowania i kampanię. A teraz niewygodne dla niego mogą być nie tylko memy. - Uważam, że osobę, która to wymyśliła, powinno się wyrzucić ze sztabu - mówiła w TOK FM dziennikarka.

0

@Roobo Nie twierdzę, że ten sondaż wyczerpuje temat. Może masz rację.
A może u Ciebie może być to też reakcja na procenty Mentzena - trudność z przyswojeniem przykrej rzeczywistości.

0

@RosjaninBut Po ostatniej debacie to możliwe, bo zrobił na tle chaotycznych rywali porządne wrażenie. Podobnie jak Biejat.

1

@lithotripter Ale w 2 rundzie, przewaga Trzaska jest na razie ogromna:
55,7% - 38%. To przepaść. No ale poczekajmy na kolejne debaty.

Bardzo blisko Mentzena jest Hołownia, a kto by o tym pomyślał miesiąc temu?

3

Rafał Trzaskowski odnotował znaczny spadek poparcia w najnowszym sondażu United Surveys dla Wirtualnej Polski.

Badanie zostało przeprowadzone w dniu 12 kwietnia 2025 roku metodą CATI (wywiady telefoniczne) oraz CAWI (wywiady online) na reprezentatywnej próbie 1000
osób. Największym poparciem wciąż cieszy się Rafał Trzaskowski - 33,5 proc., jednak w porównaniu z analogicznym sondażem z 4-6 kwietnia kandydat KO zaliczył spadek notowań o 4,8 pkt. proc. Powody do zadowolenia ma z kolei Jarosław Kaczyński - Karol Nawrocki, którego kandydaturę wspiera PiS, uzyskał 25,5 proc., czyli o 5,4 pkt. proc. więcej niż w poprzednim badaniu. Trzecie miejsce na podium niezmiennie zajmuje Sławomir Mentzen z poparciem 13,4 proc. - to spadek o 5,4 pkt. proc.

Szymon Hołownia ma obecnie poparcie 9,1 proc. respondentów (wzrost o 2,0 pkt. proc.). Magdalena Biejat także odnotowała znaczny wzrost poparcia - o 3,6 pkt. proc.,
co zapewniło jej piąte miejsce w zestawieniu z wynikiem 6,3 proc

0

@Eklerek Wbrew pozorom, konserwatyści są większymi psychoantyfanami Bążura, niż demokraci jego zwolennikami.
Nie mówiąc o drażliwości Mentzenowców, którzy na każdą uwagę dotycząca ich bożka reagują niemal jak na gwałt.

1

@fart Nie byłbym taki pewnien, Lakersi wcale nie są nietykalni, a Minnesota gra od jakiegoś czasu bardzo dobrą koszykówkę. I jeszcze Antman w trybie play-offs to zawodnik z wyższej półki.

No chyba, że Doccić ma patent na zespół Antmana, jak w zeszłym roku.

1

@kamiVeB Chyba, że zobaczyłby Oracz, to by spierdzielał gdzie pieprz rośnie

5

@NeroTFP1 A Sorloth, przecież to gracz lepszy niż Lewy, tylko mu tyle nie podają.

8

@Danny Gaucho Lewy w czepku urodzony, czyli dołączasz do hejterów Lewego.

Lewy nie wygrywa talentem, ale fuksem. Długo się maskowałeś, ale teraz dołączasz do ciemnej strony mocy, stając się antypolakiem. Niewybaczalne.

1

jestem dumny z Realu. Ale naciskają na Barcę - to wzór jak się nie poddawać w obliczu przeciwności takich jak np. zmowa sędziowska, wtyczki Barcy, złośliwość Rice'a.

0

@lithotripter To się nie dogadamy, ponieważ ja uważam, że dobra gra powinna się przekładać na wyniki zespołu i są nierozerwalnie związane.
Poza tym w statystykach, SGA ma więcej punktów, lepszy bilans strat do przechwytów i to wszystko w mniej minut.
Z racji pozycji Jokić musi mieć więcej zbiórek, a lepszy jest de facto tylko w asystach. Nawet w blokach przegrywa. Poza tym SGA jest lepszym obrońcą
Wieć jak spojrzeć uczciwie, to nawet trudno wskazać wyższość statystyczną Jokicia.

0

Tyle miesięcy ściemniania żeby wczoraj osiągnąć poziom docelowy - zespół grający jak za Xaviego. Ale ja od początku Niemca podejrzewałem o to.

0

@lithotripter Słuchałem kilku programów fachowych i ludzie zasiedziali w koszykówce nie potwierdzają Twojej opinii. Mówią o wyścigu 2 równych koni, a miażdżąca różnica w bilansach OKC i Denver przemawia na korzyść SGA. Poza tym podkreślają, że SGA z kolegami załatwiają temat w 3 kwarty, więc w czwartej SGA jest często turystą na boisku.

3

@escarabajo Debata tyczy się Jokicia i Shaia Alexandra z OKC. Za tym drugim przemawia to, że lideruje najlepszemu zespołowi w lidze i również jak Jokić nie zawodzi.
Obaj są świetni, za obydwoma są argumenty.

20

Najlepsze: to, że Barca umie wygrywać mecze nie forsując tempa, minimalizując wysiłek w ataku, szanując piłkę gdy trzeba, a także skupić się na defensywie i co nie zawsze było oczywiste w jej przypadku robić to skutecznie.
Gra na 0 z tyłu już nikogo nie dziwi, a do niedawna dziwiło

0

Flick: "skupiamy się na odpoczynku", a potem "skupiamy się na grze"

Coś się trener pogubił w tej wypowiedzi

3

Takimi meczami, takimi meczami, zapomniałem co chciałem powiedzieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?