La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

0

Messi to mądry człowiek i wie że nie wchodzi się dwa razy do tej samej "rzeki", zwłaszcza gdy pamięta o braku lojalności ze strony Bartomeu i Laporty.
Leo dla Barcelony to temat zamknięty.
A swoją drogą kogo on miały wygryś ze składu z taką mądrością układanym przez Flicka:

pomoc: Pedri, De Jong, Fermin, Olmo, Gavi, Torre, Casado, Bernal i inni w Barcelonie B + Garcia
Atak: Yamal, Raphinho, Torres, Lewandowski, Pau Victor i inni.
Messi w czerwcu skończy skończy 38 lat więc po prostu głupotą byłoby teraz sprowadzać do klubu najlepszego piłkarza w historii piłki nożnej ażeby znowu obciążył budżet i grał ogony.
Chyba mamy świadomość, że sam Messi wie, że Barcelona to sprawa już zamknieta, nieaktualna.

0

@Midast To powiedzenie o rzece oznacza coś innego niż sugerujesz.

0

@Midast o jakiej lojalności Laporty mówisz? Do chwili obecnej nasze budżety płacowe są wyśrubowane, a klub jest w czarnej dup....
Za co tego Messiego by opłacili? Raczej nie kwapił się do grania za darmo.
Pozostanie Messiego znaczyło najprawdopodobniejsze bankructwo. A jeśli nie, to brak jakiej kolwiek możliwości działania finasowego.
I tak mam świadomość, że Messi przynosił pieniądze. Ale tych pieniędzy nie możesz sobie wliczyć, dopóki się nie pojawią. Koleś miał kontrakt na 500 mln. Czyli więcej niż obecnie wynosi budżet płacowy całej drużyny.
Więc mógł być nawet samym Panem Bogiem. Ale Barcelona była ważniejsza niż On.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?