4

@LOPEZ16 "Że takie nuty bujają ludzi to ja nie wiem" - widzisz, ja to samo mógłbym powiedzieć o całym rapie. Dla mnie to festiwal beztalencia, jazgotu i makabrycznych tekstów.

1

Komentarz usunięty

0

Jutro kolejny mecz o przetrwanie Flicka. Musi odkupić winy po stresującym dla kibiców meczu z Benficą. Nie ma mowy o wpadce, w przeciwnym razie kwietniowy termin zwolnienia może się niebezpiecznie przesunąć.

1

@BorzyKrzys Krzysiu, widzę że masz ambicję zostać Tonym Halikiem LR

0

@Cule2013 Ty lepiej szukaj TV i wsłuchaj się w słowa naszego męża stanu.

5

Przemawia właśnie Słońce Narodu, najwybitniejsza postać polskiej polityki tego wieku i zresztą każdego innego, lider, charyzmatyczny demokrata, latarnia morska w ciemnościach oceanu - premier, ba nadpremier, Donald Tusk.

1

@Safrani ja wiem, że jesteśmy przyzwyczajeni do rynsztokowego poziomu wielu konserwatywnych użytkowników, ale czasami nawet ta wiedza nie wystarcza, żeby powstrzymać się od komentarza.
I to jest klasyczna wymiana: fakt vs umysłowa sraczka

1

@Mitch_Atleta To błysnąłeś komentarzem - to chyba ten słynny potencjał intelektualny konserwatystów

0

@Roobo To jest miasto bogatych ludzi, a to co Tobie wydaje się taaaaaaaaaaaaaakie ważne, dla nich może przejść niezauważenie.

Część tych inwestycji jest źle zrealizowana, ale być może stanowi to marginalny ułamek w stosunku do całości kasy wydawanej przez Warszawę.

1

@blakkudium Pewnie w ten sposób, że musieli mu dużo wybulić, ale za to nie trzeba wydawać kasy na następcę. Bayern stać, a są w doskonałych nastrojach po wczorajszej wygranej.

0

@Roobo Ale co tak emocjonujesz się nie swoimi pieniędzmi? Jak Warszawiacy tak wydają i popierają prezydenta, to kto im zabroni?

Bo brzmisz trochę jak Jasio z biednej rodziny, który narzeka, ze u sąsiada rozpalają grilla banknotami.
Jeśli Warszawiacy uznają, że sa oburzeni to zatrudnią Czarka, Sasina, Brauna czy innego wybranka z Twojego uniwersum i będą mieli cudowne inwestycje, które zawstydzą Nowy Jork, Paryż i Sydney

0

@Roobo Ale powiedz mi, w tym swoim miauczeniu, wszystkie pieniądze są tak wydawane w Warszawie?
Metro wpływa na poziom życia obywateli czy nie?
Są inne inwestycje, które wpływają na ich życie czy nie?

Czy jedna inwestycja -bubel przekreśla inne pożyteczne inwestycje?

Ja wiem, że sprana propagandą głowa, widzi wybiórczo, ale nie pisz farmazonów, że w Warszawie nie inwestuje się w coś co zmienia zycie mieszkańców na plus.

0

xG 1.75 -1.19 na korzyść Benfiki to nie jest obraz jakiejś przytłaczającej przewagi w tworzeniu dogodnych sytuacji.

1

@RosjaninBut Woś i Rokita z obsesją na temat Tuska - nowe, nie znałem.

2

@LjakRoberciik Ostatnio miał właśnie wzrost formy po gorszym okresie.

15

"Osobny akapit należy się kibicom Benfiki, którzy zdecydowali się na puszczanie fajerwerków z trybun" gdyby za to karać w Polsce, to trybuny świeciłyby pustkami.

Poza tym de Jong nie został przepchnięty, ale popchnięty a to kolosalna różnica.
Nie zmienia to nic w ocenie fatalnej dyspozycji defensorów w tej sytuacji, ponieważ nie zachowali czujności.

4

Cubarsi ofiarą ryzykownego sposobu gry Flicka.
Stąd jedyny słuszny wniosek: Flick do kwietnia!

1

@borys27 A zobacz jak Barca w 10 potrafiła bronić, coś jak Chelsea Mourinho. Rywal niby był blisko, ale gola nie strzelił.
Nie wiem co Flickowi odwaliło, żeby ten sposób gry tak zradykalizować, bo to jest ekstremum. Ja też jak oglądam piłkę świadomie, a to ponad 30 lat, nie widziałem podobnego cudactwa.

2

Żeby nie było zbyt wesoło, Barca znowu po meczu z Atleti daje sobie wrzucić piłkę za kołnierz i słono za to płaci bo utratą zawodnika. Sporo tych błędów.

0

Ja to mam dopiero wieczór udany: Barca 1:0, Bayern 3:0 i to z kim.
Świetne 1/8 dla mnie na razie.

9

Jestem niezwykle dumny z naszych chłopaków. W 10 powieźli rywala i to na wyjeździe.
Co prawda Flick nie zdjął klątwy czerwonych kartek, ale nauczył nasz zespół grać gdy rywal jest w przewadze. I to przez ponad 70 minut.

Chwała naszym świetnym kopaczom i wielkie, ale to wielkie słowa uznania dla Wojtka.

0

@regatta52 Ewidentnie, gdyby nie wygrywał, wszystko byłoby widoczne jak na dłoni. Flick to spryciarz jest

2

@kubix05 Ja po tych stronach, które odwiedzasz nie chodzę, ale naprawdę opisujesz cała moją młodość. Miło do tego okresu wracać.

0

Flick dzisiaj będzie toczył swój odrębny mecz, o zachowanie posady. Ciekawe czy da radę?

Widzę, że LR nie jest zbyt wnikliwa, ale ja widzę ewidentnie, że Hansi za serią meczów bez porażki od 2 miesięcy chowa indolencję i brak warsztatu.

1

@Pawel13sz Mamy na pewno z tyłu głowy Atleti i nasze popisy, jednak załózmy, że byliśmy w trakcie robienia formy na wiosnę.

1

@Pawel13sz Dajmy dzisiaj z maszyny losującej 3-1. Już chyba takiej zawiechy nie będzie jak w poprzednim meczu tych zespołów. Wojtek jest w dobrej formie i zespół stabilniejszy.

2

Proszę mi nie przeszkadzać od 21 bo będę wtedy oglądał Wielki Bayern. Zachęcam do oglądania Dumy Bawarii.

0

@Ojciec5tkidzieci Polowania na gafy zostawiam internetowym trolom. W tym się czujecie najlepiej

0

@Ojciec5tkidzieci Nieudolnie to uznałeś, że Hołownia nie zrozumiał, że Kmicic przegrywa walkę i prosi o litość. I nie wykażesz tego, że nie zrozumiał.

Możesz mu wytykać błąd formalny, ale nie wykażesz, że zrobił to z niewiedzy.

0

@NeroTFP1 Zmienił kontekst na odwrócony.

Dla mnie możliwe jest jeszcze inne wyjaśnienie. Że osoba używająca zwrotu "Kończ Waść, wstydu oszczędź" nie zakłada, że zwykłe zdanie, z którego poza konkretnym kontekstem filmowym, nie idzie wywnioskować kto komu ma wstydu oszczędzić, zostało zakwalifikowane jako frazeologizm, sklejony ściśle z jednym typem sytuacji.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?