1

Proszę państwa - Pedru Pintu

6

Śmiało można powiedzieć, że zajecie 1 lub 2 miejsca nie przyniosło sportowo żadnych korzyści.

1

@fart Swego czasu obejrzałem sporo filmów pokazujących jak grzyby ale nie tylko potrafią poddać ofiarę zombizacji i podtrzymywać ich funkcje życiowe, dopóki to opłacalne. Brutalne jak diabli

18

Nie rozumiem skąd ta niespodziewana narracja, że PSG to taki hegemon europejski.
Sprawdzam wyniki z tego sezonu, a ich jedyna wygrana z zespołem z topu, to 4-2 z City.
Przy czym City jest z topu tylko z nazwy, a ich gra jest koszmarna.
Rozumiem, że ogranie Brestu ma powalać na kolana?

Podobnie nagle Real został potworem, ponieważ ograł pogrążone w kryzysie City.
Real to Real, ale nie widziałem ich jeszcze w wielkiej formie w tym sezonie.

6

@reloaded Zdecydowanie Twoje hierarchia wartości jest cudowna.
Notoryczny kłamca nie szanujący nikogo i niczego, nie kierujący się niczym poza kasą wart jest szacunku, ale facet, który od 3 lat broni własnego kraju przed potęgą (nawet naciąganą) jaką jest Rosja, budzi nienawiść.

Polska to zdecydowanie nie jest kraj przesycony wartościami demokratycznymi, ale że te konserwatywne szczyny w swojej ekstremalnej formie aż tak Wam deformują mózgi, to aż przeraża.

0

@Kinginiesta Hajto zagrał wiele sezonów w Polsce, zanim pojechał za kasą. On mówi o czymś zupełnie innym.

4

Komentarz usunięty

5

@wyrek Ciekawi mnie czy tez byłeś w gronie krytykujących Bidena i Kamalę, a popierających Trumpa, bo coś mi śmierdzi, że tak.
A jeśli tak, to jesteś ostatnią osoba, która może robić komukolwiek wykłady z realnej polityki.

Bo jeśli dla Ciebie naturalne jest, że Trump robi deale z Putinem (Biden taki głupi nie był i u niego realna polityka wyglądała zupełnie inaczej), to wypominanie Europie błędów w relacjach z Putinem, jest absurdalne w Twoich ustach.

I jeszcze lepiej "To te Państwa w dużej mierze doprowadziły do tego co jest teraz".
Brzmisz jak zaskleroziały ignorant Trump, obwiniając nie tych co trzeba.
Za decyzje i ruchy Putina odpowiada on sam, a widać, że pomimo, że Rosja jest bankrutem, to nie przeszkadza mu to w prowadzeniu wojny. Sankcje są dotkliwe ale Putinowi idącemu po trupach to nie przeszkadza.

0

@Kamilos84 Ja tego narcyza nie lubię słuchać.

2

@siataryj10 Bandycka, to jest działalność Putina. Antydemokratyczna i złodziejska wobec budżetu państwa, była działalność PiSu.
Nadużywasz słów i nawet nie umiesz tego uzasadnić.

Jak typowy konserwiorz bez przemyśleń rzucasz bzdurnymi hasłami.

5

@siataryj10 Bandycka partia? Ty to masz skojarzenia, takie chyba mocno zaburzone.

6

Musimy chyba przyznać, że Mbappe w obecnej formie, to niezwykle przyjemny gracz do oglądania. Poza tym w przeciwieństwie do CR7 i Męczennika z Brazylii da się lubić.

3

Niech teraz oszukuje pod Barcę. Trzeba dolać paliwa do nerwicy madrycioków.

0

Miko i nie ma po co włączać.

8

Moim zdaniem Górski nie był takim geniuszem za jakiego go się postrzega, owszem - zdobył medale na MŚ i Igrzyskach Olimpijskich, ale jakich on miał wtedy piłkarzy? Gdyby wyceniać tamtych graczy według dzisiejszych cen, Górski miał piłkarzy za setki milionów. A tak od 10 lat nic nie wygrał w LM..

8

@D10SLEO Cieszę się, że przywracasz zdrowy rozsądek w debacie. Messi jest jednym z wielu dobrych.

8

@clyde Nie jest, wiadomo, stąd 4 mistrzostwa z rzędu w Premier League, co jest bagatelką, szczególnie mając takich rywali jak ogórki Kloppa z Liverpoolu i zdobywając po ok 90 punktów w lidze, w której jak twierdziło wielu przed przyjściem Pepa, że to nie La Liga, którą można sobie zdominować. Oczywiście złotą erę City miało przed przyjściem Pepa, a on tozespuł.

Nie jest, bo co to za trener, skoro tak dominował rywali w meczu, że czasami nie wiadomo było czy na przeciwko z autobusem stoi Getafe, Osasuna Real czy Chelsea.


1

@Pawel13sz Poczekajmy do losowania. Na razie nie chcę spekulować, uważam, że Barca bez względu na rywala będzie faworytem.
Co do PSG, nie wiadomo jak będą wyglądać na tle klasowego rywala. Historia pokazuje, że teamy Enrique są słabo przygotowane taktycznie.

3

@Pawel13sz A skąd wiadomo, że Barca gra z PSG?

0

Liverpool remis i 8 punktów przewagi w tabeli, ale Arsenal ma 1 mecz mniej.
Czyli bardzo realny jest scenariusz, w którym Kanonierzy redukują stratę do 5 punktów i wtedy przy wygranym starciu bezpośrednim, różnica między zespołami wynosić będzie 2 punkty.

Wyścig o koronę w Anglii wygląda na daleki od rozstrzygniętego.

0

@prokofiew Ser nie może grać profesjonalnie w piłkę nożną

0

I po co te złudzenia? City w tydzień nie zmieni sposobu gry.

0

@michal26 Nie da się być trochę za i jednocześnie liczyć na silną Unię.
Waszymi głosami, waszym sceptycyzmem, Unia ma słabe umocowanie i nie może być tak, że konserwatyści są przeciw, a potem krytykują skutki tego do czego przykładają ręce.

Nie będzie jednolitej Unii, zapomnij o znaczeniu Europy w skali światowej. Będzie to konglomerat nieznaczących państw.

1

@PatrychoO Jak zawsze obiektywny komentarz.
Z całą pewnością, jak Unia zniknie, jak byś chciał, niezależne małe państwa będą miały bardzo dużo do powiedzenia. Zrzędzisz, a Tobie podobni są przeciwni kierunkowi jednoczenia Unii w monolit, który będzie się liczył na arenie światowej.

Narzekasz na skutki, których przyczyny są w myśleniu ludzi takich jak Ty.
Nie boli Cię krocze od tego rozkraczania się?

0

@Hosh Nie zgodzę się. Jeśli masz okna od wschodu nie ma mowy o ugotowaniu latem. Koszty ogrzewania są stosunkowo niewielkie. Szczególnie w dobie ocieplającego się klimatu. To nie rok 1990. Jesteśmy w trakcie ciepłych zazwyczaj zim.

1

@Bilon87 W bloku, przy tym klimacie? Raczy pan sobie żarty stroić. Na ogół nawet nie trzeba włączać kaloryfera.

0

@Inclusus Ja całe dzieciństwo i młodość mieszkałem w szczytowym mieszkaniu na 5 piętrze w 12 piętrowym bloku. Ściana kuchni ustawiona była od północy, pokoje od wschodu.
Wszelkie opady deszczu szły od zachodu, bo tak jest w naszym kraju, stąd nigdy nie padało na ściany pokojów ani kuchni. Żadnych problemów.

Znam osoby, mieszkające na 4 piętrze 4 piętrowego bloku i w mieszkaniu szczytowym, zatem skrajnie z każdej strony. Żadnych problemów.

Zatem nie ma się co martwić, Dachy są dobrze i regularnie izolowane przez spółdzielnie.

Obecnie mam mieszkanie nieszczytowe, ale okna częściowo wychodzą na zachód i przyjmują uderzenia deszczów i wiatru. Nic nie przecieka, nic się nie dzieje.

1

@Awtameok_Klana Rekordowo głupawe są Twoje wynurzenia

1

@Sulimo Nie umiesz go zgubić? Kurczaka? Daj spokój

1

To Lewy strzela gole jak na zawołanie a Niemiec mu w twarz mokrą szmatą?
Murem za Polakiem, nie będzie Niemiec pluł nam w twarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?