Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@lithotripter Żenujące jest to, że 30-latka, zachowuje sie jak gówniara w podstawówce. Z wiekiem człowiek powinien dojrzewać.
Ale jest coś w tej niedojrzałości, bo skoro dziewczyny w wieku 17-lat kompletują sobie gadżety Hello Kitty, to objaw zdziecinniałego społeczeństwa jest pełniejszy i wiadomo skąd się bierze to zacofanie rozwojowe w późniejszym życiu.
1
@maciekofcb Kompletnie od czapy jest Twój komentarz, ponieważ komentarze na LR są malutkim uzupełnieniem codziennego życia a nie jego esencją.
Komentowanie, rozmawianie, dyskutowanie nie jest objawem zdurnienia, tylko dobrze świadczy o chęci uczestniczenia w życiu społecznym. I wiele wnoszą, a także rozszerzają horyzonty.
9
Nie wiedziałem, że upadek w obrębie młodego pokolenia jest aż tak potężny i zmiany w mózgach zaszły aż tak daleko.
Wczoraj w tramwaju słyszałem rozmowę dwóch młodych facetów 0k.25-30 lat, którzy rozmawiali poważnie o swoich perspektywach życiowych w kontekście partnerek.
Jeden z nich powiedział, że nigdy nie chciał żeby trafiła mu się psiaro-koniara, a dokładnie tak się stało. Inny z kolei mówił o tym, że trafił na kociarę.
To zrycie umysłowe na punkcie zwierząt to jest już tak powszechne, że ma rozmiar plagi? Oczywiście, obaj mówili, że nic nie wskazuje, że mieliby zakładać rodzinę, w tym pierwszym związku bo partnerka nie jest zainteresowana, a w tym drugim, laska nabyła kota, żeby przelewać swoje uczucia macierzyńskie, bo z kolei partner nie chciał się rozmnażać. Niby ludzie, a jacyś tacy ułomni.
Ludzie masowo zdurnieli. Jedno pokolenie oglądania widełów z kotami może zrobić taką watę z mózgów?
1
@SirFinley Obok kogo mnie wywołałeś? To przyjaciel i obrońca kościelnych pedofili, nigdy tego nie rób więcej. Ughhh
0
@FCB_dimiC Ciekawe, czy zrozumiałeś, że tłumaczysz to sam sobie, w opozycji do oryginalnego wpisu do mnie. Ach te dzieciaki
0
@FCB_dimiC Po wielu komentarzach na LR widać, że tych lat brakuje.
1
@FCB_dimiC Nie ukrywajmy, Barcelona miała dużo szczęścia, że zanim wygrała 4:1 nie przegrywała w meczu 1:3.
5
Bayern ograł rywala 3:0. Idzie ten bawarski walec przez Niemcy, zostawiając zgliszcza.
9
Widać, że wojsko chce podążać za swoim niemieckim Napoleonem.
Charyzma i kompetencja Flicka, przekładające się na wyniki i wiele spektakularnych meczów, dają naszym chłopakom kopa.
Tak trzymać!
1
@WiernyKatalonii No i nie wziołeś wygranej
2
Aż trudno uwierzyć, że Pau Victor nie nadaj się by dawać zmiany choćby w takich meczach jak wczoraj.
0
@pioz123 Nie wyciągaj pochopnych wniosków. To tylko bardzo słabiutka Valencia.
0
Emocji tyle co na grzybobraniu, ale po emocjach związanych z oczekiwaniem na gola Lewego w spotkaniu ligowym, należy się wieczór z odstresowaniem.
Flick robi swoje w dalszym ciągu i dalej dostarcza powody do zadowolenia.
1
Oddajmy Ferranowi co ferrańskie
0
Czuję się upoważniony by powiedzieć, że Torres to barceloński Pele.
3
Gdy dyskutujemy o polityce, tniemy się jak osy.
Gdy przychodzi do obrony Barcy w kontekście śmietankowych, lub do najazdu na śmietankowych można by zaśpiewać "Bo wszyscy z La Rambli to jedna rodzina, starszy czy młodszy ..."
Mamy tu od kilku dni wspólny front. Zjednoczeni jak po rozbiorach.
0
@comtedurgell A dlaczego nie Kim Wroc Na?
1
Tylko Kim Dzong Trzask.
Reszta to dekoracje.
10
@AmigoBlancos Za to cenimy pana Darka
3
Normalnie Einsteiny biznesu. Poczta Polska zaproponowała kilku tysiącom dobrowolne zwolnienia z jakąś tam odprawą jako rekompensatą, a w zamian za to proponuje przejęcie franczyzy w ramach Żabki.
Pewnie typowa pracownica przy okienku na Poczcie nie marzyła o niczym innym.
A jak wzrośnie przedsiębiorczość!
1
@michal26 Zespół jest fatalnie skomponowany, osłabił się poprzez fatalne rozłożenie akcentów tzn. super siła na obwodzie i słaby środek.
Poza tym na obwodzie fatalne zestawienie dwóch klepaczy piłki, zatem jeden z nich będzie bezużyteczny w czasie gdy drugi będzie rozgrywał
Nie widzę tego. Ta wymiana to pomysł na Lakers bez Lebrona.
0
Mały konkurs piłkarsko-historyczny.
Jakie jest zakończenie frazy, swego czasu obficie używanej w mediach sportowych na całym świecie:
Xavi do ...................!
a) lutego
b) maja
c) grudnia
d) tarcia chrzanu
Zwycięzca otrzyma prawo do satysfakcji z własnej wybitnej wiedzy w tematyce piłkarskiej.
4
Flick ma dziś ostatnią szansę na rehabilitację za remisy z Getafe i Atalantą.
Może dziś kupić polisę przetrwania do następnej kolejki ligowej.
0
@Nightraider To już drugi raz w ciągu kilku dni: powinie.
0
@OBSERWATOR2021 Nie bardzo wiem co ma na myśli pisząc o lewicowo-liberalnej akcji medialnej.
Główna migracja zarobkowa nastąpiła za rządów PiSu i rok przed ich rządami w 2004. Rozumiem fanatyczną niechęć do Trzaska, ale jeśli są twarde dane, to lepiej nie chlapać ozorem, bo można zostać zweryfikowanym.
1
@Andi18 "Ja zawsze chciałem mieć chociaż z trójkę dzieci"
Ludzie o Twoim sposobie myślenia zasługują na największe pochwały. Życzę Ci świetnej, dobrze płatnej pracy i realizacji marzeń z jakąś wartościową partnerką
0
@Piotr777 Ja z kolei, że w 2050, przy fatalnych proporcjach starych do pracujących, emerytura będzie w wysokości emerytury minimalnej. Na więcej nie będzie kasy.
2
Real zawsze otwiera puszkę z Pandorą jak im nie idzie.
2
@barcelonaLM Zgadzam się, to wygląda jak szukanie wymówek, zwalanie na to czy tamto, a nie faktyczne powody.
1
@Aveiro Obejrzałem Wasz podcast wiele odcinków temu, był Miko i tak mnie znudził, że wyłączyłem. Wróciłem w zeszłym tygodniu po wielu,wielu miesiącach i znowu to samo.
Trudno, jest Miko, nie ma Comentateiro. Nie dam rady.