1

Córka 51-letniej byłej bokserki Agnieszki Rylik, najbardziej utytułowanej w Polsce:

"Mama nie może się ruszyć, gotuje mi nawet na siedząco czasami. Ma skończone 50 lat, ale funkcjonuje, jakby miała ponad 80. Widzę jej ból i jest mi ciężko z tym, bo nie jestem w stanie z mamą pójść na spacer"
Nie tak dawno 51-latka wyznała w sieci, że musi mierzyć ze zwyrodnieniem kręgosłupa, które doprowadziło do drętwienia nóg i ogranicza jej poruszanie się.

Chętnie oglądamy sportowców w primie, ale czasami po latach okazuje się, że koszty sukcesu jakie ponoszą są ogromne i paskudne.

2

7

@4Fabregas4 Mądrego inaczej zawsze warto czytać.
"Dużo lepsza od Alaves Valencia i podane xG" - to jest Twoja kolejna kompromitacja.
Tak jakby jakość całej gry Valencii zależała od xG, a co z defensywą? Jakość gry defensywnej była katastrofalna i to nie przez nieobecność Lewego, tylko fatalne ustawienie defensywy. Można wyjść 5 Messimi ale żaden szanujący się zespół nie traci 4 goli w 24 minuty. To nie ma nic wspólnego z Lewym

Dlaczego nie porównasz meczu z Lewym z Realem, z meczem z Lewym z Alaves.
Bo wyszłyby sprzeczne dane?

Rozumiem, że Lewy był winny temu, że cały zespół grał dziś apatycznie, niedokładnie i powoli?
Naprawdę niewiele rozumiesz z tego co widzisz na murawie. Wszystko mieszasz tak tendencyjnie, że jedynym winnym zawsze będzie Lewy.

36

Biorę 1:0 z pocałowaniem ręki. Kiepska pora na mecz, zawodnicy w letargu przez 45 minut, ale wybiegana wygrana, dystans do śmietankowych skrócony.
Jeszcze ta perspektywa, że Real ma teraz nawałnicę meczów, więc dużo wskazuje na to, że przy konsekwentnym punktowaniu można skrócić dystans w tabeli.

5

Ale jestem zmęczony po 1 połowie, jakbym przebiegł 16 kilometrów

3

Barca gra jakby była niedziela po 14.

16

Poczytałem sobie co nieco na stronie śmietankowych. Co to jest za poziom pisarstwa, przypomina się TVPiS w primie. Może ten paskowy tam działa.

Np. coś takiego "MARCA skonsultowała się z dziesięcioma obecnymi i byłymi sędziami. Żaden z nich nie potrafił wytłumaczyć, co się mogło wydarzyć. Wszyscy zgodnie
określają to jako „największy błąd od lat”. Nikt nie znajduje racjonalnego wyjaśnienia"

Naprawdę wszyscy sędziowie nie widzieli większego błędu i akurat ten jest największym błędem od lat? To już nie jest dziennikarstwo, to jest generowanie histerii.
A poza tym stwierdzeniem, jest w Madrycie jakaś obsesja bycia prześladowanym.
Strasznie toksyczne środowisko. Szanujmy naszych redaktorów, za to, że jednak trzymają poziom.

1

@NerwowyFistaszek To może nas zniszczyć. Ale obawiam się, że jakby został trenerem, to potem sam na siebie wylewałby kubły pomyj na fcbarca.com

1

@JimMorrisonFCB Winobramie na Jackowskiego.

2

@jacobFCB Dzięki, i przekaż synkowi najserdeczniejsze życzenia od amigosa z LR.

24

Dzisiaj wieczór spędziłem w pubie, obchodząc okrągłą rocznicę urodzin mojego przyjaciela, w gronie świetnych znajomych, przy białym winie i świetnym żarciu.
Wieczór absolutnie udany, całkowicie na plus.
Wracam do domu w świetnym humorze, nie znając wyniku śmietankowych, właśnie odpalam flashscora (0:28), patrzę a tam w bonusie wynik-deser czyli wpierdziel prześcieradeł 0:1.

No naprawdę, że tak doskonałego wieczora to dawno nie miałem. Ja pierniczę, piękniej być nie może.

Koledzy, koleżanki, dziś popołudniu redukujemy stratę do 4 punktów.

0

Dembele najlepszy w kanadyjce w Ligue 1. Koniec świata.

1

@Kgorecki2500 Tyle, że on powiedział dokładnie to samo co kilku speców z branży, czyli o tym, ze Polska w tej chwili nie ma mocy przerobowych na więcej, zatem decyzja USA jest odzwierciedleniem naszej pozycji.

Widocznie spece z branży też nie wiedzą co mówią, albo Tusk im cos dosypał do zupy

2

Teraz nie piszcie do mnie i nie hałasujcie, bo oglądam Bayern.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Powiedziałbym, że z tury na turę coraz prostszy.
Kolejny "przyjaciel" demokracji.

0

@Eklerek Nie wiem czy akurat ci sami, ale wiele osób sprząta po tych prymitywach, które np. zaśmiecają góry czy lasy.

4

@KamQiX Mam dokładnie to samo odczucie. Z oryginalnego ujęcia widać, że strzał był piekielnie mocny, a w sumie trudno było zakładać w którą stronę poleci piłka.
Nie widzę tu winy Wojtka.

6

@KamQiX I jak tu mówić o prawdziwym Polaku? Oddaj dowoda!

1

Dopiero miałem okazję zobaczyć bramki Lecha z dzisiejszego meczu.
Jestem pod wrażeniem Sousy, którego akcje bramkowe miały w sobie sznyt światowy.
Nasz treneiro zrobił z niego grajka, który jest w stanie zapełniać stadion.

Super otwarcie, oby nie okazało się wiosną, że problemem będą ponownie wyjazdy.
Brawo Kolejorz!

0

@pt9 Ty antypolaku jeden Ty.

33

@Pawlak1992 Trzaskowski bo to jedyny gwarant, że odkręcanie burdelu prawnego w Polsce będzie kontynuowane. To samo gwarantuje Hołownia, ale wiadomo jakie ma poparcie.
Reszta ze względu na brak szacunku do naszego ustroju to dla mnie chłam - jeśli przez wiele lat nabierasz wody w usta co do pisowskiej demolki prawa, z automatu dyskwalifikacja.
Nawrocki zdecydowanie największa tragedia w tej stawce. Nie tylko światopoglądowo, on jest tragiczny za każdym razem jak się wypowiada.

0

@AnalizaTV Proste jak konstrukcja cepa

1

@Kondziubarca Plus minus się zgadza. Pewnie ten średni wiek to 30-40 lat.

0

Wczoraj jakiś ekspert wypowiadał się, że elektorat Konfederacji to przeciętnie mężczyzna z niedużego miasta w średnim wieku.

Konfederaci La Rambli, zgadza się czy nie? Jak to jest z Wami?

1

@Mitch_Atleta Nie dla mnie. Miller nie dewastował demokratycznego porządku po 1989 roku i szedł w proeuropejskim kierunku. Dla mnie jest bez porównania na wyższej półce niż Ziobro.

0

@partymaker Nie powinien, bo społeczeństwo w latach 90-tych dało mu i postkomunistom mandat w demokratycznych wyborach.

1

@Mitch_Atleta Pomijając język, niestety ale komuch miał rację. Poza tym, lepszy zreformowany komuch niż niereformowalny pisowiec.

1

Sprawdzam wpisy kilka godzin wstecz i widzę, że kolega @Roobo, który tak troszczy się o jakość demokracji, ani się nie zająknął o tym, jak uprawiający przez 8 lat zalegalizowane bezprawie Ziobro unika organów sprawiedliwości.

No ale zapewne za jakiś czas otrzymamy raport o tym jak Trzaskowski zdepnął mrówkę w Warszawie niszcząc podwaliny ojczyzny

1

@Commando Ale mu pojechałeś ...

1

@Kazragore Wiedziałem, że mu umniejszam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?