5

@Luciano99 Za 2 sezony wyjdzie, że Araujo dostaje 19 mln/sezon i rośnie

3

@Nightraider Pierwsze dziecko w 6 klasie podstawówki, czy trojaczki w 2 technikum?

2

@PatrykBarca No tak, masz rację. Xavi był naszym słońcem a inni zawodnicy wokół niego orbitowali. Co więcej, reprezentacja, której szefował Xavi osiągała wielkie sukcesy. Ale na tych imprezach MŚ, ME, pamiętam, że Iniesta potrafił zdominować poczynania Hiszpanów - grał genialnie wtedy.

4

@clyde Daleko, bo wiemy co Iniesta osiągnął przez cała karierę. Jednak Pedri na analogicznym etapie kariery jest lepszym i bardziej wpływowym piłkarzem niż Iniesta. Jest totalnym szefem tego zespołu nadając mu strukturę gry.

Jego nieszczęście polega na tym, że trafił na turbulentne czasy, a zespół ma wiele braków. Gdyby zespół był kompletny w sensie składu, geniusz Pedriego byłby jeszcze bardziej widoczny, a i tak nie idzie go przegapić.

4

@Luciano99 Gdzie jest moja zaległa kasa za cieciowanie?

Wielki motywator, a w ostatnich 2 wyrazach wpisu, "twojego" z małej litery.
To jest dołujące, jeszcze bardziej niż pilnowanie tej rudery.

0

@gumaz A Ty co tak podpuszczasz powszechnie szanowanego, szczególnie przez konserwatystów, członka naszej społeczności?

1

@Roobo Nie jest błędna. Chyba czegoś zupełnie nie rozumiesz. Mówię, o ułaskawianiu albo ciężkich kryminalistów albo ludzi po znajomości. Oczywiście ułaskawianie rodziny jest haniebne, ale skala jest nikła u Bidena.

To uzasadnienie, w sprawie przestępstw narkotykowych brzmi sensownie, jeśli wyroki zapadały przy innych obowiązujących przepisach. To nie znajomkowie-wyznawcy Bidena, jak ludzie których Trump napuszczał na Kapitol i teraz ułaskawia.
Mówię o patologii bo Trump ułaskawiając tych z Kapitolu robi to w swojej sprawie, gdzie sam ich podpuszczał. Zatem reka rękę myje w skali 1,5 tysiąca.

Podobnie skrócenie wyroków 37 śmierci na dożywocie, to nic złego. W cywilizowanych krajach nie skazuje się na śmierć. I ponownie nie dotyczy to znajomków Bidena.

Z ostatnim zdaniem już kompletnie się nie zgadzam, stąd może się bierze Twoja bardzo stronnicza ocena, bez widzenia jakichkolwiek odcieni.

1

@Ryoumen Czyli jest sprawa w toku, bo czytałem, że ułaskawienie było prewencyjne. Chwały to tatusiowi nie przynosi

3

@Ryoumen Taki mały detal - ludzie bez wyroków, kontra kryminalista z ciężkim wyrokiem za działania w dark webie.

"Trump podjął między innymi decyzję o ułaskawieniu lub złagodzeniu wyroków niemal 1,5 tysiąca uczestników szturmu na Kapitol w styczniu 2021 roku."

Jest różnica w rozmachu i ciężarze gatunkowym, co?

Zawsze to mówię, każda strona polityczna ma za uszami, ale konserwatyści mają patologiczny rozmach nieporównywalny z niczym.

1

@norbi77 Całe poprzednie 2 kadencje były tego zaprzeczeniem - wszędzie jego lepkie łapy zostawiły brudne ślady.
Przecież nie dość, że nikogo nie oszukał, że PiS działał legalnie w wielu sprawach, to jeszcze wylazło to zagranicę.

0

@partymaker Jaja sobie robisz. Obecnie tzn. w tym sezonie, a nie w 3 ostatnich meczach.

Giannis, Jokić, SGA, Doncić. Dzisiaj Cunnigham 10 strat, w ostatnich 10 meczach słaba relacja 8.4 asysty - 4.8 strat. To za dużo jak na rozgrywającego.
Bardzo wartościowy gracz ale mocno go przeszacowujesz. Jest w top 20, w szerokiej grupie najlepszych graczy bez wskazywania na konkretne miejsce.

0

@sebo939 On już przed tym babolem bronił przeciętnie - nie wyciągał w swoim stylu niemożliwych piłek. Po kontuzjach wracał w gorszej wersji.
Do wymiany. To samo Muller - ich czas minął. Jednocześnie Musiala moim zdaniem jest mocno przereklamowany.

3

@draxidox Sikorski ma charyzmę i byłby świetnym kandydatem, ale oczywiście PO idzie kluczem rzygowinowej nijakości.

PS. przyznaj, że z Sikorskim mógłbyś adoptować i wychowywać kaszojada, tzn. dziecko..

0

Komentarz usunięty

0

@michal26 Ta po prawdzie, każdy każdemu na tej stronie może wytykać hipokryzję jego ulubionego polityka. Wolty Czaskosky'ego są nie mniej spektakularne. Ale on był z "układu", ale Mentzen?

0

@arasz1819 Upływ czasu nieubłaganie punktuje Konfederację.
Pewnie jakby przyszło co do czego, to i ta Unia nie byłaby taka zła a i OZE byłoby nieuniknione, no i wobec braku prokreacji ci imigranci też całkiem sympatyczni ...
O stoliku z ikeły to już nawet nie wspominam

0

@sebo939 Celna uwaga. Kim jest bardzo krytykowany przez kibiców Bayernu. W LM wręcz słynie z zawalania ważnych meczów. On regularnie nie dojeżdża.
Wczoraj koszmarna interwencja przy golu na 0:1.

Ale Bayern przestał być pragmatyczny. Kolejni managerowie osłabiają Bayern, zamiast wzmacniać. Jest niepewna defensywa, byle jakie skrzydła. Nawet wybór trenera przed sezonem był zaskoczeniem. Poza tym trzymanie się coraz słabszego Neuera, który już nie ma tego czegoś i jak z Realem zawalił awans Bayernu.

Problemy są wielopiętrowe, a Bayern nie jest na właściwym kursie. Choć w lidze jakoś to wygląda.

0

@Azazel_Pazuzu @michal26 @Kgorecki2500 Co ten Wasz Mentzen robi u tej upadłej funkcjonariuszki PiSu, narzekając na obiektywność mediów?

Moralnie, to jakby z SS-manem pochylać się nad losem poszkodowanych w obozach koncentracyjnych.

Nie czujecie niesmaku?

1

Zaletą kibicowania Barcelonie i Bayernowi jest to, że jak Barca zawiedzie tak jak we wtorek, tracąc 4 bramki, Bayern wypada znacznie lepiej i traci tylko 3 bramki w środę.

0

@partymaker Ale przeszarżowałeś z tym top 3 ligi. Co to za czasy, że zostaje się GOAT-em po jednym udanym sezonie, albo top 3 ligi NBA po udanym pół sezonu?

2

@AmigoBlancos Za to lubimy pana Darka : )

1

@Bocheno1 Nic mi nie mów, non-stop atakują, a 2 megafarfocle w defensywie i klapa gotowa. Jakbym widział obronę Barcy

0

@MateS I co przeszkadzasz?

0

@gumaz A co to jest to całe "pan stanowski"? Ten poemat Mickiewicza?

1

Przez najbliższe 2 godziny mi nie przeszkadzajcie bo oglądam Wielki Bayern.

0

City -24, PSG - 26 - ktoś może dziś definitywnie odpaść z LM.

Co szejkom poszło nie tak?

3

@esem91 Smutna ta mapa. To pokazuje jaką wizję miała polska klasa polityczna od 1989 roku. Miała być budowana elektrownia, ale lud zaprotestował i pomysł upadł. Podobnie było z wiekiem emerytalnym 67 lat.
Każda dobra idea jest uwalana, bo prosty polski lud protestuje, a grupa głupich polityków temu przyklaskuje.

0

@arczis92 Tacy nie istnieją. Zawsze mniejsze zło i tak chyba zostanie.

3

@Hosh Przecież ta strona debaty politycznej oklaskiwała wygraną Trumpa w polskim parlamencie.
To prawdziwi Polacy, tak polscy, że umierają ze szczęścia gdy innemu Polakowi dowala ktoś zza granicy.

Czego nie rozumiesz?

1

@Lucerfi Ale my skansenem zostajemy nie przez Tuska, tylko przez dynamikę świata zachodniego.
W Polsce, jak i całej zachodniej Europie nie rodzą się dzieci, społeczeństwa się starzeją, za chwilę proporcje klasy pracującej do emerytów będą katastrofalnie niekorzystne. W tym wszystkim, konserwa jeszcze wyrzuca imigrantów i klops gotowy.

Świat przez jakiś czas będzie nadganiał Zachód, bo Chiny i Indie są na innym etapie. Tam gdzie Europa była kilka dekad temu - potem też się zakrztuszą, a podejrzewam, że coraz gorszy klimat na planecie, będzie powodował wzrosty cen i utraty ważnych zbiorów, doprowadzając do licznych kryzysów (już mamy np. deficyt kakao i pomarańczy)

Ciekawe jest wychwalanie USA, czyli kraju wyściełanego bezdomnością, przestępczością, narkomanią i brakiem dostępu do służby zdrowia. Poza tym to oligarchia korporacyjna, oparta na wyzysku własnych obywateli.
Chcemy takie kierunek?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?