0

@sergio5 Czyli jednak masz tę antyniemiecką dolegliwość? To się hoduje, nabywa przez zakażenie, dziedziczy czy przenosi drogą płciową?

0

Flick do 23:00!

Potem zaczynamy casting. Moi faworyci to ten Hag, Postecoglou i Xavi.

0

@sergio5 Cieszę się, że zwrot "pisowiec" uważasz za obelgę. Porządny z Ciebie Polak.

2

@Miszak Widać co lata obijania mózgu zrobiły z człowiekiem.

Co ciekawe, Ty masz to samo bez obijania.

0

@sergio5 Ja też nie lubię z nielicznymi wyjątkami platformersów.
Czy to kwalifikuje mnie do PiSu?

A używasz języka propagandy pisowskiej? Bo coś namnożyło się tu cwanych gap, co nie lubią PiSu, a mówią dokładnie jak oni. Nie kojarzę czy mówisz przekazami dnia z Nowogrodzkiej. Chyba nie mówisz.

2

@Roobo To nie moi panowie. Mówię nie o krytyce, tylko języku zbieżnym z propagandą PiSu. Nie uciekniesz od tego. Czy ja krytykuję Twoją krytykę dofinansowania TVP? Nie. jest mi ona obojętna.

Deklarujesz poparcie do Mentzena ale będę Cię uważał za pisfederatę, skoro używasz pisowskiego języka.

1

@Szklaner To był młody lasek. Ale w sumie jako cisgenderowemu lewakowi, to mi w sumie obojętne

1

@Popitek12 Prawda jest taka, jak się ją opisze.

3

@takisobiektos To obsesja - typowy funkcjonariusz, nomen omen wolontariusz, w służbie YV Republika.
Nawet nie wie, że szoruje po rynsztoku.

0

@arasz1819 Dziękujmy świadomym tej hucpy.

2

@Roobo Określenia "uśmiechnięta koalicja" "koalicja 13 grudnia" to język propagandowy PiSu.
Masz skłonność do chodzenia tymi samymi ścieżkami co pisowcy.
Nie dziwota, że potem mawia się pisfederacja - ponownie język jest nie do rozróżnienia w przypadku wyborców obu partii.

6

Słuchajcie co mi się przytrafiło. Wchodzę do tramwaju, a tam przy wejściu od razu zostałem zaatakowany przez funkcjonariusza Wielkiego Oszustwa Świątecznego Przekrętu. Zaatakował mnie wściekłym pytaniem "czy wesprę orkiestrę?"
Czując się osaczony i wręcz zmuszony by zapłacić haracz by odzyskać wolność, wyciągnąłem banknot 20 złotowy, w nadziei by to wystarczyło, żeby móc spokojnie odejść i wręczyłem żołnierzowi Owsiaka.
W państwie Tuska nie można spokojnie przejechać paru przystanków tramwajem, by nie trzeba było płacić daniny na ferajnę Rudego.
I tak za moje pieniądze Owsiak będzie sobie żył w swojej luksusowej willi.
Otwórzcie oczy!

2

@fart W tym roku motto - gasimy hejterów z TV Republiki i im podobnym

4

@Pawci023x Ja u @Luciano99 robię za pół minimalnej krajowej, 10-12 godzin dziennie.
Twoja robota to skarb.

8

Z niechęcią muszę to przyznać, ponieważ to śmiertelny rywal, ale na Mbappe w wysokiej formie patrzy się z prawdziwą przyjemnością. Ten dynamit, to odejście, balans ciała, zdecydowanie, wykończenie, apetyt na gole - pełen pakiet znakomitego napastnika.

0

@Roobo I nareszcie się podpisuję pod Twoimi słowami w 100%.

3

@Kgorecki2500 @koziar Moim zdaniem obaj macie rację. Pamiętajmy, ale nie rozpamiętujmy. To pierwsze ze względu na szacunek do naszych antenatów i ku przestrodze, to drugie, bo nie można obciążać winami pokoleń wiele, wiele lat później o grzechy rodziców.

0

@FcPortoFan1999 Nieszczególnie, niestety. Całe Denver dołuje, oprócz Jokicia i Murraya.
@Encore Mają rzeczywiście przebłyski. I świetny dziś Edwards, taki play-offowy

2

Ale Minnesota leje Jokicia i spółkę. Serb dość spokojny dziś, nie forsuje tempa. Widocznie szuka nieco odpoczynku.

2

@tbas Na pewno pokazują, że życie bez Viniego istnieje. Oni obaj w Realu nie mają racji bytu.

2

@norbi77 A klepka Messi-Alba to co? Świetni zawodnicy grają to samo, ale nikt nie może ich powstrzymać.

15

Ale Mbappe świetnie obiegł kolegę, choć miał do niego hektar straty. Świetny fizycznie, świetny taktycznie, świetny w wykończeniu.

Ma Kylian wielką formę w tej chwili.

5

@Gaucho Bernal w środę, Stegen w sobotę.

0

Gra Realu jest po prostu przepiękna jak kampania wyborcza Trzaskowskiego.
Stąd są nie do zatrzymania jak piękny Rafał.

2

Kto ogląda Minnesota - Denver zamiast rządowych?

0

@Mitch_Atleta OK, ale PSG, to PSG. Wcześniej City przegrywało z kim popadnie.
Pojawiła się jednak ostatnio jaskółka nadziei.

0

@Kengo Nie da się ukryć, że prawdopodobnie obecność Rodriego sprawiłaby, że zamiast kończyć mecze 2:3 byłoby 3:2. Ten zespół jest rozchwiany wobec braku wspomnianego przez Ciebie spoiwa.

1

@MesQueUnClub96 Nie sądzę. Wcześniej nawet słabeusze lały City. Uważam, że to sezon przejściowy, ta ekipa za bardzo się nasyciła sukcesami i skład się nieco zestarzał.

0

@mekston Do jednego gola, sir.

5

Dla tych, którzy pogrzebali przedwcześnie Pepa Guardiolę, City w ostatnich 5 meczach Premier League:
4-1-0, 13 punktów, 17:4 w bramkach.

Były małe perturbacje, pewnie mistrzostwo już przepadło, ale po powrocie Rodriego i wymianie elementów składu, nie miejmy złudzeń. W przyszłym roku City wróci do gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?