Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
@Szklaner Powodzenia koledze.
2
@SelloutCrowd Niech ich przygotuje pod kątem skuteczności. Za przygotowanie skuteczności odpowiada Niemiec Hansi Flick.
0
@CLS63AMG Dziś już jakiś inny sekciarz użył zwrotu "Tusk zdziwienia"
Z ciekawości - poszły jakieś wytyczne z Nowogrodzkiej?
0
@Kozinho. Mów za siebie. Ja wiem całkiem wiele o sprawach USA, np o wpływie lewicy na takie a nie inne wybory Amerykanów.
Kolega @LOPEZ wyżej nieźle to opisał
0
@IronMan43 Nie mówię o wizerunku, mówię o tym jak Trump okłamuje swoich wyborców, robiąc dokładnie odwrotnie niż zapowiadać.
To problem wielu wyborców, że zajmują się wizerunkiem, a nie pakietem, jaki kandydat oferuje. Np Mentzen ma bardzo dobry wizerunek - i co z tego?
1
@Tabaluga37 Liczą się wiece, czy rzeczywistość? Właśnie pokazałeś swoją spostrzegawczość
2
@IronMan43 W wyborach głosuje się na idee, które człowiek reprezentuje.
Trump zalicza tyle wpadek nieustannie chlapiąc językiem bez opamiętanie, ża aż dziw, ze tego nie zauważyłeś.
Trump tez jest starcem, który nieustannie kłamie, co jest potem weryfikowane.
2
@chosenone @macio_944 Polityka wymyka się racjonalnym wyjaśnieniom.
5
Fascynujące, że mnóstwo niezamożnych Amerykanów zagłosowało na Trumpa, który jest na pasku ludzi typu Musk i będzie sprzyjał miliarderom, którzy tych niezamożnych Amerykanów wyciskają jak cytryny.
Można i tak.
1
@IronMan43 Tak nie jest, właśnie powolne tempo odwracania niszczycielskiej kadencji PiSu wynika z tego, ze Koalicja nie chce postępować w sposób zasugerowany przez Ciebie.
A zasadniczo, to czego bronisz? Tej zgnilizny z i upadku państwa prawa z lat 2015-23. Nie rozumiem takich ludzi jak Ty - praworządność ma służyć nam wszystkim.
0
@D10SLEO W ogóle piękny język - ścierki.
Po drugie - Morawiecki jako źródło prawdy, to jak złodziej jako źródło uczciwych zakupów.
Jak się tyle kłamało co Morawiecki, to potem nawet jak mówi prawdę, szansa wynosi 50% - on dawno stracił wiarygodność
2
@CLS63AMG Ok, ale co ona wnosi, ta alternatywa? Bo chciałbym to zobaczyć, ale trudno mi zauważyć plusy dodatnie.
Antyunijność? Dziękuję
Tanie państwo i niskie podatki? Dziękuję, tak to nie działa.
Miłość do węgla? Nie tędy droga
2
@IronMan43 Na razie nie widzę, żeby nowa władza miała te same zapędy.
Zobaczymy więcej szczegółów po wyborach prezydenckich.
2
@michal26 Dlatego z Tobą dyskutuję w temacie, a nie o tym jaki jestem.
1
@CLS63AMG Tyle ile będzie braku alternatyw. To może odwrócę pytanie: kto oferuje autentyczną alternatywę - nie będę uprzedzał i negował sugestii, chętnie przeczytam co kolega zasugeruje.
0
@CLS63AMG Pełna zgoda, że do tej pory jakoś było i rzeczywiście brakuje sprawczości by stworzyć punkty oparcia obecnie.
W tym sensie wręcz poraża brak sprawczości polskiej klasy politycznej.
1
@gumaz 5 grudnia na mszy żałobnej
0
@CLS63AMG Jak politycy są bardzo xli, to panuje korupcja, politykierstwo a kraj się zwija. Nasz może nie jest megatuzem, ale z tą klasą polityczną Polska przez 36 lat zrobiła wielki progres, co doceniają obcokrajowcy, którzy widzą Polskę po wielu latach.
4
@michal26 Wreszcie uczciwa i trafna analiza co do przyczyn głosowania na Czaskosky'ego. A ostatnie zdanie to wręcz kwintesencja braku wyboru pewnej grupy elektoratu. Albo to albo nic, ewentualnie Hołownia, ale to kolejny bieda-wybór.
Jednak umiarkowany konserwatysta to umiarkowany konserwatysta - takich konserwatystów brakuje na forum LR.
3
@Kgorecki2500 Hołownia prowadził kampanię w Sejmie w grudniu 2023 roku.
5
@Jonyx Oświeć nas, co się takiego strasznego stanie?
3
@xvcWinterSoldier Bo to jest ostatnia deska ratunku, oprócz Hołowni dla demokratycznej Polski. Jest to nieciekawa deska ratunku, jednak i tak lepsza niż głosowanie na antyeuropejskich Mentzena czy Nawrockiego, nie uznających naszych naturalnych sojuszników.
Poza tym dwaj ostatni mają luźny szacunek do państwa prawa.
1
@michal26 Mentzen zaraz obok Hołowni. Ciekawi sąsiedzi.
4
@JoeBlack Ty nie dyskutujesz, ty wygraszasz hasła.Na przykład: "A przez takich ludzi jak Ty do władzy doszli ludzie którzy nienawidzą Polski i chcą ją doszczętnie zniszczyć." - powiało sekciarskim przekazem dnia PiSu, hasło i zero uzasadnienia.
"Skoro więc uśmiechnięta władza ma takie mocne kwity na wałki pisowców do dlaczego po 400 dniach nie ma żadnej sprawy karnej w sądzie?" Na razie są komisje, uzbrojmy się w cierpliwość. Zaraz Morawiecki straci immunitet. Czarnecki też już usłyszał zarzuty. Co do Romanowskiego - to nie można go skazać zaocznie. Ćwiąkalski wyjaśnia: "Romanowski nie może zostać skazany zaocznie, dlatego że przedstawiono mu
zarzuty, a akt oskarżenia przecież nie został skierowany do sądu, w
związku z tym nie ma na razie żadnej właściwości sądu poza kwestiami
tymczasowego aresztowania"
"uśmiechnięci nie uznają aktów prezydenta za wiążące." - znowu pustosłowie, Obaj zostali uniewinnieni i Koalicja uznała decyzje prezydenta, bo demokraci kierują się prawem w burdelu bezprawia zostawionym przez PiS, a jest to skrajnie trudne, bo nie wiadomo czym się kierować
Nie dziwię się, że nie chcesz rozmawiać, skoro albo strzelasz pustakami, albo hasłami bez uzasadnienia, albo kłamiesz jak z nie uznawaniem ułaskawienia prezydenta. To jest właśnie konserwatywna "jakość" w Polsce
1
@Miszak Znowu ktoś mnie przypisuje do sekty, bez uzasadnienia, w oparciu o nic.
Ktoś mnie atakuje, bezpodstawnie, a Ty sie skupiasz na mnie, a nie atakującym.
Ja jestem w sekcie Tuska, w sekcie Trzaskowskiego, w silniczkach itp. itd.
To wszystko na podstawie krytyki bezprawia uprawianego przez pisowców przez 8 lat. Nie na podstawie uwielbienia do wyżej wymienionych, bo ja ich tu praktycznie nie chwalę.
A Ty działasz jak kolejny typowy sekciarz. Zawsze przypisujesz do kategorii, której nie należę, ale nigdy nie uzasadniasz. Bo nie nie masz jak uzasadnić. Ty jesteś wyznawcą, wyznawca ma obrzucać błotem a nie myśleć, towrzyszu.
0
@Koorsik Ktoś taki jak ja czyli jaki? Zarabiający na życie pracą?
Winny wysokiemu kontraktowi jest zarząd. Jeszcze powiedz, że Xavi, Messi, Busquets i de Jong byli winni temu, że beznadziejny prezes wydawał nieracjonalnie kasę.
Nie dziwie się, że ktoś taki jak ty zamieścił tak bezmyślny wpis.
4
@JoeBlack Ciekawe, że zauważyłeś, ze nie upilnowali Romanowskiego, a nie zauważyłeś, że jego ucieczka, przeczy pierwszej części Twojej wypowiedzi, czyli, "Gdzie są te akty oskarżenia". Uciekł bo to przestępca.
A pamiętasz dwóch innych przestępców chowanych przez Dudę w pałacyku.
Na razie nie ma co gnać z aktami, bo czuwa ojciec chrzestny i będzie wszystkich ułaskawiał. W Polsce, dzięki głosom takich ludzi jak Ty, przez 8 lat rządów PiSu zapanowało zalegalizowane bezprawie.
3
@Piotr,1985 Za PiSu było mniej syfu?
Czy Ty byłeś nieprzytomny przez 8 lat? Ominęło Cię, że niemal każda ważna instytucja, za którą wziął się PiS działa albo nielegalnie, albo półlegalnie, jest albo sparaliżowana, albo nie uznawana przez trybunały europejskie, albo obsadzona przez polityków przez co niewiarygodna.
Holecka byłaby z Ciebie dumna. Piszesz, jak wierne dziecko "Wiadomości" Kurskiego.
0
@Nightraider A teraz źle wychodzi? Widocznie dobrze się tu czuje i nie chce się tułać po świecie. Skończy się kontrakt i jeszcze się napodróżuje.