1

@RafiVeB Ty tez wiesz doskonale co napisałeś.
Nie mogę mieć takich wypowiedzi usuniętych, bo ja nie używam zwrotu "ruskie onuce" zatem łżesz. Jesteś kłamcą. Pamiętasz moje wypowiedzi, których najzwyczajniej nie było. Ja używam zwrotu sarkastycznego Mentzen "przyjaciel kobiet".

Ja nie głosowałem na PO, więc znowu pudło.

Czekam na przeprosiny, ale ponieważ reprezentujesz niski poziom uczciwości, to chociaż na odszczekanie tego kłamstwa, które rzuciłeś publicznie na mój temat.

1

@RafiVeB "Brzmi komicznie z ust osoby, która obrażała Mentzena od ruskich onuc przez całą kampanię"

Tak mnie wczoraj opisałeś - wskaż moje wypowiedzi o Mentzenie jako ruskiej onucy. Bo widzę, że chętnie robisz zarzuty innym. Sprawdźmy więc Twoja wiarygodność.

Skoro całą kampanię tak pisałem, to pokaż mi 3 takie wypowiedzi. Inaczej potwierdzisz, że jesteś łgarzem. Czekam

1

@pluszek Tu nie chodzi o postawione zarzuty karne. Mafiosom włoskim przez lata nie dało się postawić zarzutów, co nie zmieniało faktu, że byli mafiosami.

Czy Nawrocki jeździł na ustawki by się naparzać? Jeździł. Zatem czy dokonał przestępstwa? Dokonał. Więc jest przestępcą. Czy ludzie z ustawek kojarzą się z gangusami? Absolutnie tak i często są nimi.

Nie wszystko musi orzec sąd, żeby było jasne jaki jest koń i żeby nazwa przestępca opisywała człowieka.
Jeśli kogoś okradasz, jesteś złodziejem, nawet jeśli tego sąd nie orzeknie. Można powiedzieć tylko, że formalnie nie jesteś orzeczonym złodziejem.

Tu chodzi, jak stwierdziłeś, o kwestie moralno/etyczne - ja to oceniam jako kolejne, wielkie obnażenie konserwatywnej części społeczeństwa. Im uprawianie bezprawia przez Dudę nie przeszkadzało w 1 kadencji, to co tam łamanie prawa w ustawkach, wyzyskiwanie seniora czy kumplowanie z alfonsami?

0

@CLS63AMG Jakiego konkretnie dna? Stwierdzenie, że reparacje są nie do zrealizowania obecnie to poziom dna, a pisowskie zdewastowanie prawa, obsadzanie instytucji w sposób nielegalny, zlikwidowanie programu in vitro dla Polaków, zniszczenie TVP i radiowej trójki to poziom olśniewający?

Opinia Tuska jest dnem, a faktyczną dewastację wielu aspektów życia w kraju przez PiS stawiasz wyżej? To może Twoje standardy to jednak dno?

0

@KamQiX Zaskakuje mnie twierdzenie, że minister spraw zagranicznych, musi wiedzieć o każdej pierdole, która dzieje się w partii. Zakładam, że ma wystarczająco dużo swojej roboty.

Gdybym spędzał dużo czasu w podróżach, jeszcze w kontekście międzynarodowym, a nie żył w przyziemnym polskim grajdole, zakładam, że moja wiedza dotycząca polskiego podwórka byłaby jeszcze mniejsza. Ja o sprawie "cóż szkodzi obiecać" dowiedziałem się z opóźnieniem i dla mnie to była totalna bzdura, zwykła pierdoła.
Moim zdaniem przykładasz nieco przyziemną perspektywę do światowego człowieka.

2

@Metempsychosis W społeczeństwie akceptujących taką patologię jaką odstawia Nawrocki, rozgrywanie jest mało możliwe.

5 lat temu 50% Polaków nie obchodziło to, że kandydat Duda przez kilka lat dewastował prawo i instytucje publiczne w Polsce razem z pisowcami.

Mam wrażenie, że nie dojeżdżasz z obserwacją, jak mierne mamy społeczeństwo.

1

@KamQiX Ale jeśli nie ogląda, to jak ma ocenić TVP?

0

@KamQiX Ja nie oglądam TVP ani żadnej innej telewizji. O co błagasz? To takie nierealne?

0

@Kozinho. Podziwiam Twoje zdolności analityczne w tym wpisie.

5

@wyrek Najlepsze jest to, że Ty już przed programem wiedziałeś, że Rymanowski zaorał Tuska. Ty się niczym nie różnisz od braci Karnowskich rozmachem propagandy.

2

@Kondziu_FCB A Piłsudski żył w tym stuleciu? Naprawdę?
A papież przez 5 tego stulecia lat robił cokolwiek poza chorowaniem? I wiesz kim się otaczał? A wiesz kim okazała się jego prawa ręka - Dziwisz? Papież był tak wybitny w tym stuleciu?

0

W Szwecji, od 1 lipca 2025 roku, płacenie za czynności seksualne wykonywane na odległość, np. przed kamerą w internecie, będzie prawnie zabronione. Chodzi głównie o płacenie za treści, które są specjalnie przygotowywane na zamówienie, jak np. na platformie OnlyFans.

@Popitek12 @VegetaPolska

1

Plan A zdecydowanie przypada mi do gustu. Tę rdzę z Niemiec już odstawiajmy od składu.

0

@LOPEZ16 Wpis naszego kolegi jest aberracyjny - on źle odczytuje to co napisałem i jeszcze kłamie na temat moich wpisów o Mentzenie jako onucy.
U mnie Mentzen funkcjonował i funkcjonuje najczęściej jako Przyjaciel Kobiet.

Nie ma mowy o zmiennym podejściu.

0

Komentarz usunięty

10

Oho, już się pisowcy aktywowali. Wybitny i niezależny polski dziennikarz Jacek Karnowski grzmi na swoim portalu:

"Oddał Polskę?
Skąd ta zdrada? Zakulisowe presje? Szantaże? Małostkowość? Jedno jest jasne: Sławomir Mentzen idzie drogą Janusza Radziwiłła"

Czyli Mentzen tez dołączył do niepolaków? Może jakieś rozkazy z Berlina przyszły do Sławomira?

11

No to skoro jest okazja by zainwestować w bramkarza na lata i to utalentowanego, to nad czym się zastanawiać. Mamy starego i przereklamowanego Niemca, solidnego i starego zmiennika Polaka, zatem trzeba wykorzystać okazję i brać człowieka.
Może on wygra Barcy parę meczy, co już byłoby progresem.

20

@AlexDark00 Jak zawsze wierny patologii

11

No i patrzcie, że nawet Flickowi nie udało się zajechać Yamala.

7

Gdyby było 110 goli i 3 punkty więcej moglibyśmy mówić o udanym sezonie, a tak darowanemu niemieckiemu koniu nie zagląda się w zęby.

1

Takie mecze po punkcie kulminacyjnym nie budzą jednak emocji.

0

@lithotripter Ok, ale poleceń udzielają różni użytkownicy, także niegadatliwi, a one wskazują na ogromną przewagę konserwatystów.

2

@Rewolucja123 Na La Rambli Nawrocki powinien wygrać w cuglach. A co to się stało?

1

Dziś pożegnalny mecz Yamala. Po sezonie odchodzi za 200 mln do PSG.
@michal26 go sprzedał, jakby co.

2

@gumaz nektar prawdy objawionej

1

Zgodzimy się, że Flick po ostatniej porażce ligowej walczy o posadę?

0

@RosjaninBut Ciebie to mi naprawdę trudno rozgryźć.

1

@KamQiX Brzmisz sensownie.

3

Słuchajcie, to jak Stanowski krytykuje Mentzena, to jest to mistrz czy nie?
Bo w czasie debat, dowiedziałem się, że to geniusz.

1

@blakkudium Niestety na potężny Bayern, są to potężnie nieadekwatni zawodnicy. Ale być może będą odrobinę lepsi niż Sane, Gnabry i Coman.

Potężnych następców Riberego i Robbena nie widać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?