0

@Rhaan Naprawdę Duda zawetował? Dzięki za prawdę objawioną.
Wyborca Nawrockiego szaleje z niesłychaną wiedza.

0

@maroon Ale kolego, weź kontekst pod uwagę, bo asko sprawy widzisz.
To byłaby 3 kadencja z rzędu obarczona patusiarnią. Duda łamał prawo na równi z PiSem, który demolował polską sferę publiczną przez 8 lat.
10 lat niszczenia prawa w pałacyku + 8 w Sejmie.

To już za wieloletnie zasługi, należy się tytuł specjalny. Trend wieloletni pokazuje, że Polacy popierają przestępczą działalność polityków i trzeba ich docenić.
Przyjaciel Mieszkań Emerytów jest wręcz zwieńczeniem tych wysiłków.
Uszanujmy to.

1

@Faro To nie misclick, napisałeś coś czego się wstydziłeś, niszcząc swoją reputację bezpowrotnie. Szkoda, wydawałeś się ok. Mit przepadł.

0

@borys602 I znowu obsesje wjechały na łepetynę. Niesłychane, jak urojenia mogą decydować o wyborach ludzkich.

0

@Kondziu_FCB Ja mam luz, Polska C wyluzowała się na snusach, a ja razem z nimi.

1

@Rhaan Tak, tak samo zamknie jak Tusk zamknął. Prezydent, który jest mniej sprawczy. Co za przejaw genialnego myślenia.

Czyli za Twoim wyborem stoi urojone zagrożenie, które każe Ci stwierdzić, że facet z ustawek i kumpel alfonsiarskiej mafii to jednak format prezydencki.
Niesłychane, co niektórzy sa w stanie wymyslić, żeby uzasadnić własny upadek etyczny.

3

Niektórzy nie przyjmują do wiadomości, że Nawrocki może zostać prezydentem, tak samo jak Trzaskowski. Wybór Nawrockiego nie robi wielkiej różnicy, pozostanie status quo. Game changerem mogą być za to wybory.

Myśl tę trzeba oswajać, ja bym poszedł dalej i w uznaniu zasług nowego kandydata, gdyby to był Przyjaciel Mieszkań Emerytów zmienił trochę nazewnictwo formalne w instytucjach i na dokumentach. I tak proponuję, żeby np. na banknotach, paszportach itp widniało zamiast Rzeczpospolita Polska

Rzeczpospolita Kibolska lub
Rzeczpospolita Snusiarska lub
Rzeczpospolita Alfonsiarska lub
Rzeczpospolita Patusiarska

Do wyboru do koloru, paleta patologii rzeczonego kandydata jest niezwykle bogata. Uważam, że dostosowanie nazewnictwa do formatu wygranego jest uzasadnione.

0

@D10SLEO Toś wyjaśnił.

0

@PatrychoO Ten biedny tok myślenia konserwatystów. To nie działa tak jak u Was - czyli Kaczor każe, sługus robi.
Media demokratyczne same z siebie dołożą starań by nie wybrano gangstera.
Mi też Tusk nie rozkazuje, a na LR krytykuję patusiarnię.

Oddziaływanie może być na TVP, bo ta jest teraz nie wyzwolona.

0

@D10SLEO Uzasadnij tę opinię. Hag to dobry szkoleniowiec.

1

@Bykunn Wiesz jakie mam poglądy, ale akurat przybyszy islamskich nie lekceważyłbym. Oni na moje oko i pewnie też statystyczne nie asymilują się lokalsami najlepiej.

2

@John_Doe Co Ty wypisujesz? Coś od wczoraj dziwne tezy stawiasz.
Bezrobocie w UK jest bliskie naturalnemu czyli 4,4%, zatem Polacy nie zabierają Brytyjczykom miejsc pracy, podobnie jak Ukraińcy nie zabierają ich Polakom.
Wchodzą w nisze, które Brytyjczyków już nie interesują, a z tego co pamiętam, to jeszcze są w UK braki w pewnych sektorach.

2

@LambiPL Przecież ten facet to delicje dla oczu. Niezwykle przyjemny wizualnie napastnik.

0

@LambiPL Ja nie odebrałem Twojego pytania jako atak. Skąd to domniemanie?

1

@Klejnot_Nilu Trofea, to trofea, a liczba tytułów króla strzelców jest wymowna, plus pobicie rekordu legendarnego Gerda Mullera.

Benzema ma wielkie atuty, bo miał wielką rolę w wygranych LM i systemach Realu. Jego nie da się zmierzyć samymi golami, on przeważał nad Lewym inteligencją w rozegraniu.

Tu jest pole do dysksji.

0

Komentarz usunięty

1

@skubi99 Polska C pogadała, a teraz wracaj do zajęć.

8

@LambiPL W prestiżowej LM był znacznie gorszy, a na wyjazdach niemal nie strzelał bramek. Wizualna atrakcyjność nie równa się wyższa jakość.
Lewy nie jest tak widowiskowy, nikt temu nie zaprzeczy, ale jest potężnym goleadorem, a statystyka goli w LM to ciężki nokaut na Urusie.

Suche liczby Lewego to liczby fenomenalne, przekładające się na liczne trofea.

1

@skubi99 Merytoryczny jak Nawrocki. Jak nie masz nic do powiedzenia, to się nie odzywaj.

20

@RoberDzik Suareza nie trzeba wyżej postawić, przestańmy go nadmiernie gloryfikować, bo Suarez w LM mógłby Lewemu co najwyżej kapcie nosić.

4

@PW27 W jaki sposób kukiełki na propagandowym wietrze?

Patrzysz na alternatywę a tam, hunta pisowska okradająca własne państwo, obsadzająca wszystko co się da swojakami, łamiąca systemowo prawo, demolujaca trybunał i sądownictwo, demolująca TVP, prezydent - długopis, który podpisuje łamanie prawa, kasująca in vitro blokując narodziny tysięcy Polaków, sprowadzająca na umór imigrantów, wystawiająca na prezydenta gangstera z ustawek, kumpla alfonsów, złodzieja mieszkań, ćpuna na wizji w trakcie debaty, pozbawionego jakichkolwiek kompetencji i elokwencji, z kuplami w więzieniu za ciężkie przestępstwa i tatuażami nazistowskimi.

Jaką trzeba być bezmyślną kukłą, żeby wybrać to drugie?

3

Rok temu wielu użytkowników pokazało nie tyle swoją niekompetencję, co się skompromitowało, bezzasadnie krytykując Flicka.

1

@Metempsychosis I ta część jest wyznacznikiem rzetelności Stankiewicza?
Naprawdę? Przestań.

0

Nie mogę patrzeć na to Chelsea. Okropna piłkę grają.

2

Isco - ten facet ma cudowne nogi.

PS. Nie w tym sensie.

6

@John_Doe Właśnie sprostowałem nieprawdę o strachu przed "niezaprzyjaźnionymi". Już mi się dalej nie chce prostować. Adios amigo.

6

@John_Doe Nieprawda. Nie nie jest nieustanna nagonka, w stylu pisowskim, trwająca od rana do wieczora, od poniedziałku do niedzieli.
A ten w TVP, Jacek Prusinowski z SuperEkspressu to był zaprzyjaźniony?
Mentzen na swoim kanale też był zaprzyjaźniony?
Nie naciągasz nieco faktów?

14

@John_Doe TVP w stanie likwidacji nie prowadzi nieustannej nagonki na PiS.
A Republika, kontynuując TVPiS robi z PO i Trzaska szatana od dekady.
Poza tym, co Trzaskowskiego obchodzi, gdzie jeździ Nawrocki?

Kandydat na Prezydenta tak się zachowuje - nie jeździ do propagandowej konserwatywnej szczujni.

3

@Recha_0684 Dlaczego Ty piszesz o moim mniemaniu? Naprawdę nie możesz sobie darować takich uwag? One są absurdalne. Strasznie drażliwy jesteś na swoim punkcie, jeśli tu znalazłeś obrazę.

Sam obraziłeś rzetelnego dziennikarza, nazywając go podnóżkiem. Teraz wyzywasz od propagandystów. To wyrażasz opinię, czy obrażasz? A skoro uważasz, że to opinia, to dlaczego moja niska ocena twoich zdolności poznawczych nią nie jest?
Uwaga, formułuję opinię: moim zdaniem Twoje zdolności poznawcze w zakresie oceny niektórych dziennikarzy są niskie.


Więc znowu sie nie dogadamy w temacie politycznym.

Ale mamy wieczór piłkarski, więc życzę Ci miłego wieczoru i dużo emocji piłkarskich jeśli oglądasz mecz.

4

@John_Doe Przecież Trzasku bojkotuje szczujnię. Kolego, z choinki spadłeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?