5

@zibiku Choćbyś napisał elaborat, nie zrozumiem jak można wybrać gangstera kosztem kandydata umiarkowanego i kosztem standardów w Polsce.
Tylko chory umysł może sobie to zracjonalizowac.

11

@Danqoo Przykre jest jedynie to, ze połowa społeczeństwa popiera patologię.
Nawrocki oznacza przyklepanie dewastacji pisowskiej z lat 2015-23.
Przykrymi sa ludzie, którzy zadają takie pytania jak ty. Kompletnie nieświadomi i zbyt nieuczciwi by się czymkolwiek przejmować.

14

@GeneralXavi Bycie wyznawcą wartości demokratycznych jest zaletą.
Popieranie kandydata, który ma patusiarską przeszłość jest obraźliwe dla demokracji. Oczywiście taki wybór, który jest napluciem demokracji w twarz Cię nie obraża, ale jak mówiłem, standardy konserwy w Polsce szorują po rynsztoku

13

@Kubalinio2 Nie ma tolerancji dla alfonsów, penerów z kotła i ćpunów w zyciu publicznym. Pomyliłeś kategorie.

0

Komentarz usunięty

7

@Frimpong Jednak pozwolisz, że wstrzymam oddech, bo nie chcę się zaciągnąć smrodem z rozkładu uczciwości wyborców konserwatywnych.

43

Uwielbiam argumentację w stylu:
"pomyślcie jak fatalna była kampania Trzaskowskiego" albo "to przez Murańskiego" albo "to przez pogardę dla drugiej strony" i tak można mnożyć, wymyślać, spekulować.

Jedynym powodem wygranej Nawrockiego jest to, że w Polsce od 2015 roku jest połowa społeczeństwa, która nie trzyma się żadnych standardów w życiu publicznym i nie szanuje demokracji.
Nie ma takiej możliwości, żeby wygrał taki fatalny, zdegenerowany etycznie kandydat gdyby duża część społeczeństwa sama nie była zdegenerowana i nie miała kręgosłupa moralnego.

Typowy wyborca Nawrockiego straszy pedałami, ciapatymi, Berlinem i żadna wybitna kampania prodemokratycznego kandydata tego nie zmieni. Tacy ludzie wybrali prostaka. I do tych ludzi nie ma jak dotrzeć. Społeczeństwo chamieje i mamy tego dowody na LR.
Ja już nawet przestałem rozróżniać wyborców Konfederacji od pisowskich, bo ich argumenty zlały się w jeden wstydliwy głos.

Chcieliśmy kaliber penerski z ustawek kibolskich w Pałacu? No to mamy.

Pisowcom i koalicjantom z Konfederacji serdecznie "gratuluję"

0

Komentarz usunięty

3

@KamQiX Skoro zamiar miałeś wcześniej, to znaczy, że pojawił się on bez udziału wyborców Trzaskowskiego, co jest wymowne.
I racja, nie masz tego kręgosłupa za grosz, podobnie jak konserwatywna część Polaków.
To kto wygra, nie zmienia faktu, że konserwa poszła poprzeć patolę z ustawek.

Piękna logika swoją drogą - wybrać nie z przyzwoitości, tylko na złość innym.

2

Tak jak było wiadomym, exit pole pokazywał różnicę w granicach błędu statystycznego, late pole podobnie, więc żeby cokolwiek wiedzieć na pewno trzeba czekać do jutra.

Wszystkie (czyli aż 2) rozwiązania są w grze.

2

Czarnek szacuje, że elektorat prawicowy, to tak naprawdę 60%.

12

Grzegorz Płaczek z Konfederacji płacze nad manipulacjami mediów.
Płacze tez nad przejmowaniem w przyszłości spółek skarbu państwa przez KO.

Prosi o refleksję nad tym co prawica ma zrobić. Tylko zapomniał o tym, ze prawica przed chwilą obsadziła te spółki bezceremonialnie.
Daltonizm w czystej postaci.

Konfederata nawet nie kryje się, że są ulepieni z tej samej gliny co pisowcy.

3

Przypomnę, że my tak naprawdę nic nie wiemy. Dziś niektórzy też przedwcześnie pochowali Świątek.

1

Szariat już obowiązuje, czy to dopiero od jutra?

0

@Mezocyklon87 Z jakiego pwodu?

3

@barcelonaLM Prezydent USA - Trump. Jak przebywasz wśród Amerykanów, najwyraźniej musisz zidiociec

7

Ja tam, bez względu na wyniki, jutro wracam do okopów i prowadzę kampanię do Parlamentu 2027.

2

Tu nie ma co świętować, to jest wynik w granicach błędu statystycznego.
Kompletnie bez znaczenia jest ten exit pole. Czekamy na late poll.

0

Polska Rzeczpospolita czy Polska Karków? Ciekawe...

0

@FcPortoFan1999 Też byś załapał się na te listę. Było tego dużo więcej ...

5

Złote myśli La Rambli:

"Przyzwoity poziom Rybakiny trafił na katastrofalny poziom Igi - pretensje do sztabu nic nie pomogą" (pluszek)

"Zbyt duża była dysproporcja na korzyść Ryby w tym pierwszym secie. Nie sądzę by dużo miałoby się zmienić w drugim niestety..." (esem91)

"Nie ma sensu tego oglądać. Obecnie ona nie przygrywa z topowym, ona dostaje wprdl. Myślę że Linette i Frech więcej by z Ryba zadziałały. Psychicznie jest pozarta i chyba zaakceptowała że nie jest już w top, a to nie dobrze brzmi. Powinna dać sobie spokój z gra w tenisa i skupić się na treningu." (tbas)

"Bardzo przykro się patrzy na Ige ale no widać że jej złoty okres przeminął. Jeszcze na zawodniczki niskiej klasy gra dobrze ale znowu przychodzi rywalka która cokolwiek sobą prezentuje i jest kompletna deklasacja. Przykro widok" (A4ron)


Tyle można powtarzać, że mecz się kończy po jego zakończeniu ...

13

Kiedyś Kazimierz Górski zadał Engelowi po przegranych z kretesem MŚ pytanie "to skoro było tak świetnie, dlaczego wyszło tak słabo?"

Ja krytykom Lewego zadałbym to samo pytanie tylko odwrócone "skoro jest tak fatalnie, to dlaczego jest tak dobrze?" Liczba goli w La Liga i LM jest niepodważalna.

0

A może ta część drabinki z Barcą była taka słaba i mamy zniekształcony obraz Barcy w Europie?
Dobrze wyglądaliśmy na tle Realu w La Lidze, który w tej drugiej części drabinki przepadł, bezapelacyjnie przegrywając z Arsenalem.

2

Szanujmy się, nie przyznanie Dembele Złotej Piłki byłoby kradzieżą w biały dzień.

1

@Pawel13sz Nie. Chyba, że pokaże, że ten sezon to jego nowa odsłona. Jego praca, począwszy od drugiego sezonu w Barcy nie podobała mi się i była rozczarowująca.

Ten sezon teoretycznie nie miał prawa się zdarzyć, ale zdarzył, tak jak Ranieriego w Leicester. W zeszłym sezonie wyglądał dramatycznie słabo nawet na tle Xaviego.

6

Szejki z Paryża podobnie jak Barca na własnej dupie się nauczyli, ze przepłacanie gwiazd i uleganie im nie jest ścieżką do sukcesów sportowych.

Mam nadzieję, że takie myślenie stanie sie motto w naszym klubie.

1

@Pawel13sz Oni wyglądali od początku jakby ich ktoś podciął. I skrzydła i nogi i Bóg wie co jeszcze.

5

Oto są 3 minuty w futbolu i brak wyrachowania.

Barca z PSG na mur beton stworzyłaby widowisko. Może by przegrała, ale PSG w defensywie musiałby się uwijać jak w ukropie.

Dzisiaj mamy zabawę sępa z padliną

2

@blakkudium PSG jest o klasę lepszym zespołem niż potężny Bayern w tym sezonie.

1

@Piotr,1985 Ostanie lata raczej na to nie wskazywały.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?