Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
A gdzie jest Messi w Lidze Narodów. Pytam się: gdzie jest M-E-S-S-I.?
Znowu jak trzeba decydować to zwyczajnie znika.
0
Ale uspokójcie mnie: ten gol Cristiano nie przesądza jeszcze o tytule GOATa?
3
Teraz wiemy dlaczego w klubie zamelduje się Garcia.
1
Stegen znowu broni swojemu zespołowi mecz.
0
I dobrze, niech wezmą CR-a na MŚ, będzie strzelał w gołębie po dachach.
0
@Szmulek Potężnie chybiona analiza.
1
Ktoś podważał potężne 150 mln za potężnego Wirtza? Proszę się do końca wieczoru nie odzywać i zachować potężną ciszę.
2
@FcPortoFan1999 Wyrtz przez ymlaut
2
To jest ta potężna, legendarna oszczędność Potężnych Niemców. Potężny trener Nagelsmann w T-shircie za 5 euro z wyprzedaży w Croppie.
3
@blakkudium @Kgorecki2500 @macio_944 Całej Waszej trójce zaliczam egzamin. Proszę o indeksy
2
Niemcy imponują swoją potężną niemieckością.
0
Stegen już odwalił klasyk, czyli podanie do nikogo
1
@Lanosss Ja, jako honorowy Niemiec, moge siedzieć
0
@Gibbon_FCB Ja wśród portugalskich
1
@arasz1819 @gumaz mnie wręcz uwielbia, tak jak Ty. Konfederaci tez mnie lubia
1
@gumaz ja głownie mówię pener z ustawek. Teraz Pan Pener z Ustawek
0
@Recha_0684 Tylko w piłce nożnej. A co obsesja anty- się odezwała?
0
Ale dzisiaj będę za Niemcami, aż się będzie kurzyło. Ta repka Nagelsmanna gra momentami znakomicie i mam nadzieję, że zdeklasują samozwańczego GOAT-a podróbkę z beduińskich stepów.
2
@FCB_dimiC Stop terrorowi użytkownika FCB_dimiC i Unii Europejskiej
1
Niby mówią, że susza, a w Poznaniu pada. Stop klimatycznemu terrorowi Unii.
0
Czy Messi na poważnie zamierza osłabiać Argentynę na MŚ 2026?
2
@fart Ja absolutnie nie chce Kevina w Minnesocie. NBA pokazuje, że trzeba młodszych, głodnych zawodników, a Durant zamienił się w symbol porażki.
Nawet nie strasz w ten sposób...
0
@GTBTP Świetnie, podziękujmy przedsiębiorcom i Balcerowiczowi, który przestawił gospodarkę na kapitalizm.
0
@MesQueUnClub_87 Może tak, a może nie. Zresztą jesli jest jakiś program to waloryzacja powinna być naturalną sprawą, w związku z infllacja.
0
@GTBTP
Tak na szybko:
500+ -plajta programu, szkodliwe rozdawnictwo
Obniżenie wieku - bezmyslne i nieodpowiedzialne przy starzeniu się ludzi
Wyprawka - rozdawnictwo
Minimalna stawka godzinowa - ok
PiT dla młodych - dyskusyjne, kolejne rozdawnictwo
CPK - nie rozpoczął budowy, nawet sam projekt okazał się nieracjonalny
Tak na szybko.
0
@Rhaan Zobacz swoją uczciwość, a w zasadzie jej brak. Piszesz, że rozwój muru to naturalny proces, czyli w domyśle, że PiS to zainicjował, ale przy 800+ ani słowa o tym, że to podwyżka wymuszona przez Tuska.
A mur nie ma nic wspólnego z Tarczą Wschód. To tak jakbyś napisał, że powstał supermarket, bo wcześniej Ziutek miał tu sklep monopolowy.
"Sejm przyjął ustawę o podniesieniu świadczenia 500 plus do 800 zł. Za
była zdecydowana większość posłów - 406 z 460. W klubie Koalicji
Obywatelskiej zbuntowała się tylko jedna posłanka - Klaudia Jachira." Zatem kłamiesz.
Podwyżki dla nauczycieli przedstawiasz jako plajtę, tymczasem w stosunku do poprzedników to gigantyczny skok jakościowy. PiS gardził nauką i nie rozumiał jej znaczenia.
Słowem - ładny z Ciebie wyszedł Sasin, lub Czarnek jesli wolisz.
1
@BorzyKrzys Ty jesteś udany. PiS skasował wiatraki, zatrzymał w praktyce ten program na lata, przez co mamy wyższe rachunki za prąd a Ty farmazonisz coś o ustawie wiatrakowej.
Podawanie obniżenia wieku emerytalnego jako przykład pozytywny pokazuje, jak kompletnie nie kumasz zmian demograficznych i skutków starzenia społeczeństwa. A w Danii idą w stronę 70. To jest ta różnica między głupim społeczeństwem a rozsądnym.
500+ czyli program jałowego rozdawnictwa pieniędzy bez żadnego pozytywnego skutku i z zerowym wpływem na demografię.
Najgorsze, to nauczenie Polaków roszczeniowości.
Nawet darmowe leki dla seniorów to pewien rodzaj patologii, bo znowu jest to kolejny socjal. No ale jak się pracuje do 60 roku życia, to skąd brać potem kasę na leki? Choć tu jeszcze da się to wybronić.
2
@Safrani Właśnie nawet samymi tymi konkretami biją konkurencję na głowę.
Największa klęska to 800+, ale przy tak otumanionym rozdawnictwem PiSu narodzie, praktycznie żadna partia nie ma wyboru.
A jeszcze 12 tys. dzieci z programu in vitro.
Ale to się nie liczy, bo co z tego, że spełnili 5 x więcej obietnic niż pisowcy, skoro mędrcy z prawicy obliczają procent spełnionych obietnic. I tak według tych wynurzeń typowego intelektualisty ze ściany wschodniej 1 korzyść społeczna to więcej niż 6, bo 1/1 to więcej niż 6/100.
Oto potęga intelektu Polaków.
3
No to mamy swojego Neuera na lata. No to teraz to już na pewno będziemy wygrywać LM seryjnie.
8
@Rifek Świeże morskie powietrze służy myśleniu. Nie da się tego powiedzieć o zatęchłym powietrzu na ścianie wschodniej w Polsce.