Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Nie wychodź przed szereg. Przy Probieżowym garniaku, to nawet 3 liga nie jest. Mając takie cacka elegancji, Probierz ma prawo zwalniać kogo żywnie chce.
1
@Hawajczyk Właśnie miałem tę samą uwagę w trakcie meczu - CR7 przez większość meczu nie dojeżdżał poziomem i to jak słusznie zauważyłeś w meczu towarzyskim.
Kwiatkiem były te jego straty piłki po wygarnięciach Hiszpanów, czy dublowanie pozycji z innymi zawodnikami. Przyjdzie poważny turniej, inna intensywność i Portugalia znowu zapłaci za holowanie CR7. Ale to w sumie ich sprawa.
14
Jak będziecie mieli choć w połowie taki garnitur jak Probierz, to zabierajcie wtedy głos. Gdzie Wam do tego maga przy linii bocznej? Znajcie swoje miejsce.
0
@Goralkov Co Ty tak przezywasz turniej towarzyski? Od kiedy mecze towarzyskie są wyznacznikiem czegokolwiek?
1
@barcelonaLM Co wróci? Ty widziałeś, jak dziś grał Ronaldo? Jak on w ogóle gra?
0
Smęci ten mecz.
0
Spokojnie, po meczu z Finlandią, Probierz pożegna się z posadą.
0
Ilu rzędowy garnitur ma Lewy? No właśnie, więc niech nie podskakuje.
2
Murem za Probierzem. Ile osiągnął Probierz a ile Lewy jako trener?
0
Milimetry ...
7
Piękny tenisowy spektakl, a teraz oglądamy jak Cristiano pucuje buty Yamalowi.
3
Ale Messi ma szacunek w sportowym świecie, nawet sędziowie tenisowi w czasie tego turnieju ciągle mówią sirvuple i Messi
0
Ale szkoda. Taka szansa na zwycięstwo humanoidalnego AI i szlag to trafił.
0
O ludzie, ale szkoda. Mogło być smutno i ponuro, a nie jest.
41
Piłka nożna to taki sport, w którym po murawie biega 22 zawodników, a na końcu przegrywa ter Stegen.
0
Alcaraz 0-1. To praktycznie niemal koniec meczu - nikt z takich tarapatów nie wyciągł meczu.
0
@FcPortoFan1999 La Rambla i kibice Barcy to jedna rodzina. Nawet zapiekłemu konserwatyście głosującemu na Nawrota, nie kazałbym mówić sobie na pan.
1
@Bocheno1 Wiem gnoju, że to Ty mi zarąbałeś leki na Alzmeihara.
0
@FcPortoFan1999 Przestań mi panować. Przejdźmy na ty. Różnica wieku 135 lat to nie jest tak dużo, żeby mi mówić na pan.
1
@D10SLEO Widzę, że doskonale rozumiesz tę strategię. Doceniam wnikliwość
5
Dzisiaj dołączam do paletkorzy i obejrzę finał robotycznego nudziarza Sinnera, z wielką nadzieją Latynosów, fikusnym Alcarazem.
0
Uwielbiam strategię potężnych Niemców. Zignorowali ogórkową LN, żeby uśpić rywali przed MŚ 2026, a kiedy nadejdzie właściwa impreza, wyprowadzą potężne, zaskakujące ciosy.
0
@Joint21 Nie zgarnie, Złotą Gałę zaklepał Dembuś.
0
@chrissssty69 Niekoniecznie. Marciniak ma wysoką tolerancję dla twardej gry.
Kopnięcie w nogę przeciwnika to nie faul z automatu. Jedno, że tego nie widzę tak jak Ty, to po drugie rywalizację Barca przegrała i taki wynik poszedł w świat.
0
@Joint21 W dupie? Dlatego wygrał Rodri?
5
@DeXt3rVeB Basen w Maroku
4
@escarabajo
Czy Al-Bania rywalizuje w tej samej lidze co CR7?
0
@gumaz Ja. Ciągle skoncentrowany, trzeźwo myślący, cieszący się życiem. To nie do zniesienia.
9
Que miras, bobo?
1
@michaleu Rozmawiałem dziś z 17-latką, która ma wejściówkę na 2 dni i z jej mamą. Były wczoraj, ich odczucia to duże rozczarowanie, a impreza przypomina raczej grilla, a nie koncert.