1

@Kgorecki2500 Nie wychodź przed szereg. Przy Probieżowym garniaku, to nawet 3 liga nie jest. Mając takie cacka elegancji, Probierz ma prawo zwalniać kogo żywnie chce.

1

@Hawajczyk Właśnie miałem tę samą uwagę w trakcie meczu - CR7 przez większość meczu nie dojeżdżał poziomem i to jak słusznie zauważyłeś w meczu towarzyskim.
Kwiatkiem były te jego straty piłki po wygarnięciach Hiszpanów, czy dublowanie pozycji z innymi zawodnikami. Przyjdzie poważny turniej, inna intensywność i Portugalia znowu zapłaci za holowanie CR7. Ale to w sumie ich sprawa.

14

Jak będziecie mieli choć w połowie taki garnitur jak Probierz, to zabierajcie wtedy głos. Gdzie Wam do tego maga przy linii bocznej? Znajcie swoje miejsce.

0

@Goralkov Co Ty tak przezywasz turniej towarzyski? Od kiedy mecze towarzyskie są wyznacznikiem czegokolwiek?

1

@barcelonaLM Co wróci? Ty widziałeś, jak dziś grał Ronaldo? Jak on w ogóle gra?

0

Smęci ten mecz.

0

Spokojnie, po meczu z Finlandią, Probierz pożegna się z posadą.

0

Ilu rzędowy garnitur ma Lewy? No właśnie, więc niech nie podskakuje.

2

Murem za Probierzem. Ile osiągnął Probierz a ile Lewy jako trener?

0

Milimetry ...

7

Piękny tenisowy spektakl, a teraz oglądamy jak Cristiano pucuje buty Yamalowi.

3

Ale Messi ma szacunek w sportowym świecie, nawet sędziowie tenisowi w czasie tego turnieju ciągle mówią sirvuple i Messi

0

Ale szkoda. Taka szansa na zwycięstwo humanoidalnego AI i szlag to trafił.

0

O ludzie, ale szkoda. Mogło być smutno i ponuro, a nie jest.

41

Piłka nożna to taki sport, w którym po murawie biega 22 zawodników, a na końcu przegrywa ter Stegen.

0

Alcaraz 0-1. To praktycznie niemal koniec meczu - nikt z takich tarapatów nie wyciągł meczu.

0

@FcPortoFan1999 La Rambla i kibice Barcy to jedna rodzina. Nawet zapiekłemu konserwatyście głosującemu na Nawrota, nie kazałbym mówić sobie na pan.

1

@Bocheno1 Wiem gnoju, że to Ty mi zarąbałeś leki na Alzmeihara.

0

@FcPortoFan1999 Przestań mi panować. Przejdźmy na ty. Różnica wieku 135 lat to nie jest tak dużo, żeby mi mówić na pan.

1

@D10SLEO Widzę, że doskonale rozumiesz tę strategię. Doceniam wnikliwość

5

Dzisiaj dołączam do paletkorzy i obejrzę finał robotycznego nudziarza Sinnera, z wielką nadzieją Latynosów, fikusnym Alcarazem.

0

Uwielbiam strategię potężnych Niemców. Zignorowali ogórkową LN, żeby uśpić rywali przed MŚ 2026, a kiedy nadejdzie właściwa impreza, wyprowadzą potężne, zaskakujące ciosy.

0

@Joint21 Nie zgarnie, Złotą Gałę zaklepał Dembuś.

0

@chrissssty69 Niekoniecznie. Marciniak ma wysoką tolerancję dla twardej gry.
Kopnięcie w nogę przeciwnika to nie faul z automatu. Jedno, że tego nie widzę tak jak Ty, to po drugie rywalizację Barca przegrała i taki wynik poszedł w świat.

0

@Joint21 W dupie? Dlatego wygrał Rodri?

5

@DeXt3rVeB Basen w Maroku

4

@escarabajo
Czy Al-Bania rywalizuje w tej samej lidze co CR7?

0

@gumaz Ja. Ciągle skoncentrowany, trzeźwo myślący, cieszący się życiem. To nie do zniesienia.

9

Que miras, bobo?

1

@michaleu Rozmawiałem dziś z 17-latką, która ma wejściówkę na 2 dni i z jej mamą. Były wczoraj, ich odczucia to duże rozczarowanie, a impreza przypomina raczej grilla, a nie koncert.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?