2

@Safrani Właśnie nawet samymi tymi konkretami biją konkurencję na głowę.
Największa klęska to 800+, ale przy tak otumanionym rozdawnictwem PiSu narodzie, praktycznie żadna partia nie ma wyboru.

A jeszcze 12 tys. dzieci z programu in vitro.

Ale to się nie liczy, bo co z tego, że spełnili 5 x więcej obietnic niż pisowcy, skoro mędrcy z prawicy obliczają procent spełnionych obietnic. I tak według tych wynurzeń typowego intelektualisty ze ściany wschodniej 1 korzyść społeczna to więcej niż 6, bo 1/1 to więcej niż 6/100.

Oto potęga intelektu Polaków.

3

No to mamy swojego Neuera na lata. No to teraz to już na pewno będziemy wygrywać LM seryjnie.

8

@Rifek Świeże morskie powietrze służy myśleniu. Nie da się tego powiedzieć o zatęchłym powietrzu na ścianie wschodniej w Polsce.

1

@Death_voice Jeszcze o mafii pisze człowiek wspierający obóz, którego prezydent z pałacyku, najpierw chowa przestępców skazanych wyrokiem, a potem ich uniewinnia.
A podsłuchiwanie w czasie kampanii wyborczej Pegasusem przez pisowców nie zakodowało się pod Twoją czaszką?

Tych mafijnych metod i zachowań już nie pamiętasz?

2

@Death_voice "Niemiecki" to dla konserwatystów w Twoim stylu to czynnik odpalający antyzachodnie obsesje i polską zaściankowość.

0

@partymaker Ciekaw jestem czy ktokolwiek zblizy się do wyników Thibsa. Moim zdaniem, to nie jest takie oczywiste.

1

@Death_voice Masz zaburzoną ocenę rzeczywistości.

To PiS miał potrącone pieniadze za nielegalną kampanię, więc został zweryfikowany. Zatem jeśli ktoś udowodni Trzaskowskiemu nielegalne finansowanie, wtedy stroną rządowa popełni jedną przewinę z całej listy patologii pisowskiej.

Zatem jeśli na tej niezweryfikowanej i nieudowodnionej podstawie PO to mafia, to PiS jest mafią do potęgi 10. Teraz PO musiałoby zdemolować sądownictwo, zniszczyć instytucje i nielegalnie poupychać wszystko swoimi zwalniając jak leci do sprzątaczki, niszczyć kariery ludziom, i podpisywać bezprawie w Pałacyku.
Do tego PO bardzo daleko, bo PiS osiągnęło poziom mafijny niedostępny innym.

Popierać sobie można po cichu, a nie jawnie agitować na rzecz kandydata u niego w kraju na posyłkach od Trumpa. Nikt z Unii nie udzielił wotum poparcia Trzaskiemu, więc znowu beznadziejnie zrównujesz nieporównywalne sytuacje.
Ostatnie 4 linijki to brednie po całości, zresztą nie mające nic wspólnego z popieraniem kandydata w wyborach. Morawiecki mógł z łatwością odblokować kasę, ale wolał łamac prawo. Nawet nie wykazał minimum dobrej woli.
Realizacja paktu migracyjnego, to już całkowity wykwit Twojej wyobraźni i domniemanie oparte o nic.

Nie umiesz nawet uczciwie argumentować i tworzysz fałszywe symetrie, a część wręcz opierasz na swoich bajdurzeniach, czy artykułach z prasy francuskiej - to ostatnie wygląda na desperację z braku mocnych argumentów.

8

22:59 - Joan Garcia już powiedział "do widzenia" i podszedł do drzwi
23:08 - Joan Garcia otarł się dłonią o klamkę
23:11 - Joan Garcia uchylił drzwi
23:14 - Joan Garcia odwrócił się by spojrzeć ostatni raz
23;12 - Joan Garcia wziął głęboki oddech

I tak to się kręci na fcbarca.com

0

@GTBTP Skoro popierasz ludzi łamiących prawo, określasz swoje standardy.
I mylisz się - nie rozumiemy dobra Polski inaczej. Ty kompletnie nie rozumiesz pojęcia "dobro Polski".

To jest zaburzone do sześcianu - człowiek, który popiera kandydata ze środowisk alfonsów i kiboli robi mi wykłady na temat dobra Polski.

0

@arasz1819 Patologiczna przeszłość, albo patologiczne sprawowanie urzędu - u naszych kolegów wymogiem wyboru jest patologia.

1

@Death_voice Trzaskowski sam siebie finansował z zagranicy?

A ingerowanie mocarstwa jakim jest USA w nasze wybory, poprzez popieranie określonego kandydata czyli Nawrockiego - to jest nowy standard w Polsce. Obce kraje wybierają nam prezydenta?

2

@DonCarletto Takie, że nie głosuję na penerów z ustawek, popieram kandydatów z kartą walki w Solidarności i wymagam od prezydenta poszanowania prawa, a nie bycia kanalią do dyspozycji mafii łamiącej prawo.

2

@GTBTP Ktoś popierający łamanie prawa przez prezydenta jest upiornym obywatelem, a ja ma prawo to wytykać.
Nawet w tak prostej sprawie nie można się zgodzić, bo tak upadły standardy konserwatystów w Polsce.

3

@Deathwing112 Komorowski stał na straży prawa i Konstytucji. Nawrocki pilnuje by prawo było łamane a nielegalne zmiany nie zostały odwrócone.
Masz zerowe kwalifikacje by oceniać prezydentury.

18

@GTBTP Duda - pierwszy prezydent od 1989, który uczestniczył na ochotnika w masowej dewastacji prawa, a Ty wyrażasz tęsknoty.

Obraz kompletnego upadku wyborcy.

1

@Gaucho Po Twoim trupie!

1

@axegrinder Powody są różne.

1. Niskie standardy w życiu publicznym części społeczeństwa
2. Totalny brak rozeznania na temat tego co się dzieje w kraju (np. zły Tusk sprowadzi ciapatych), a brak wiedzy, że PiS ich sprowadzał na potęgę
3. Naturalna wsobności i wąskie horyzonty
4. Sekciarska i bezrefleksyjna, przez co szkodliwa, lojalność wobec Kaczyńskiego
5. Prymitywizacja ludzi wskutek szkodliwych i fałszywych treści z Internetu
6. Szukanie tanich i łatwych rozwiązań
7. Roszczeniowość i przekupność
8. Nienawiść wobec wszystkiego co nie nasze, poniekąd będąca skutkiem punktu 3

0

@KamQiX Ja wiem, że ostatnio Twoje standardy podupadły (może zawsze takie były) ale miało być że Konfa z nikim, a Konfa chciała pisfederacji, tylko PiS nie chciał.

Ale przekręty robisz na uczciwości.

0

@DonCarletto To nie do mnie pytanie.

2

@wpwelement A co złego jest w Bążurze?

2

@ProMILs Czyli co? Wsadzić do więzienia naukowców, którzy niezbicie co roku przedstawiają nowe rekordowe średnie temperatury na świecie, opisują wzrost radykalnych zjawisk pogodowych i ich wpływ na drożejące ceny produktów?

Do więzienia wsadzić naukowców, którzy przedstawiają niezbite dowody na wielkie wymieranie gatunków, co dzieje się tylko w przypadku radykalnych zmian klimatycznych?

0

@FCB_dimiC Was wszystko obraża, a ja tylko opisuję rzeczywistość. Czyli wy sami siebie obrażacie.

1

@Encore Szukam drzazg po pozostałościach ze stolika. Giętkie kręgosłupy Konfederatów dużo wytrzymają, a ich wyborcy już pracują nad uzasadnieniem.
Będzie ono głupie, ale czy to zaskakuje?

7

@4Fabregas4 Ty w ogóle nie za wiele rozumiesz. Dobrych graczy uważasz za słabych, rozczarowującego brakarza chcesz zatrzymać, podczas gdy przychodzi lepszy i perspektywiczny.

5

@gaucho104 Nie tłumacz się, nie ma co robić z gęby cholewy

11

Jakby jeszcze udało się przytulić kasę za Stegena, to byłoby idealnie.

1

@ProMILs Szacunek do rasistów i homofobów? To Ty go gdzieś dostrzegłeś? Coś słabo z orientacją Konfederatów w terenie.

0

Komentarz usunięty

3

Uwaga, dzisiaj wyborcy Konfederacji dokonują odkrycia, ze nie da się rządzić krajem będąc poza rządem.
Widzę tu rozwój tej grupy wyborców.

0

@Zieliniak Chyba oszalałeś. Jakie tu przechodzą epitety na mnie.
Na tej stronie rasiści uważają nazywanie ich rasistami za obraźliwe, więc to raczej standardy konserwatystów szorują po rynsztoku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?