3

Kluczowe w tej akcji, przytomne otwierające akcje podanie Dembele. Bardzo inteligentne zagranie.

0

@Coutinho007 To prawda, ale na pewno z obowiązków obronnych nasza eksperymentalna defensywa wywiązywała się źle.

1

@Pawel13sz I własnie wyczerpałeś temat.

1

@Coutinho007 Tak Ci się wydaje, bo PSG umie ich zneutralizować. Barca grała koszmarnie w defensywie, zawsze spóźniona, zawsze o pół kroku za późno, przegrywająca stykowe piłki. PSG w 1 połowie, ustawia się perfekcyjnie.

1

@Pawel13sz Szanse są zawsze, szczególnie gdy grasz tak szalony futbol jak Barca, ale jeśli sugerujesz, że PSG jest bardziej kompletnym zespołem, to pełna zgoda.

0

@Faro Ja bym rzekł, że to jest prawda etapu, na którym jest Barca.

1

@Luciano99 Wstrzymam to Ci oddychanie, jak mi się pokażesz na cieciówce

1

Nie chcę ględzić, ale Barca grała z Interem jak równy z równym, tu PSG jest zdecydowanie lepszym teamem.

5

Inter lepszy, tylko brakuje wykonczenia, defensywy i rozegrania.

3

PSG w przeciwieństwie do Barcy, gra niezwykle pieczołowicie i odpowiedzialnie w defensywie. U Barcy fatalna postawa defensywna była zarzewiem wszelkich problemów.

3

Dembele - Żłota Piłka loading .... Jeszcze dużo czasu, ale loading

1

Enrique był takim taktycznym plackiem przez lata, czy w PSG, czy w Barcy przez 2 sezony, czy w reprezentacji, a w tym sezonie nie poznaję człowieka. Kapitalny futbol PSG. Jakby go podmienili, w zeszłym sezonie, Xavi wyglądał na jego tle jak orzeł, dopóki Araujo nas nie strolował.

5

Przypominam rozgrzanym głowom, że mecz nie kończy się po 15 minutach.

2

Widać, że obydwa kluby mają wyższą kulturę piłkarską niż Barca. Nieprzypadkowo odpadliśmy w półfinale.

5

Dzisiaj bohaterem spotkania będzie niewątpliwie Lautaro Martinez, strzelec *imponujących/świetnych/solidnych/przeciętnych/ marnych/żenujących 12 goli w Serie A

*niepotrzebne skreślić

1

@Marcelinho99 Przyczyn było wiele, obwinianie samego Araujo jest zupełnym prześlizgnięciem się po temacie. Jesteś araujofobem.

5

Tak mnie ten element zastraszył dziś z tymi bazarkami, że miałem truskawki kupić, ale zrezygnowałem.
Wyskoczy zza straganu, przypier***i, i jeszcze bana wlepi na 2 tygodnie.
Mi to akurat potrzebne.

0

A ja wolałem te plajty w LM ze Stegenem między bramkami. Będzie mi tego bardzo brakowało.

0

Wy bory, wy lasy, wy puszcze, cóż ja bym bez was począł?

1

@arasz1819 Było, było. Wespół, wzespół

1

Komentarz usunięty

1

@Piterh777 A ty współczesnym pterodaktylem

2

@fenix1983 Ja nie jestem jakiś tam koleś, ja jestem 161-letnim powszechnie (nie)szanowanym użytkownikiem tej strony.

3

@Szlag To nie jest kac, to jest choroba filipińska.

4

Jak wygra Trzaskowski (wsłuchując się w głos prawicowej strony areny politycznej) to:

- co 2 facet w Polsce będzie gejem, a co 3 kobieta lesbijką
- prawa szariatu to niemal oczywistość razem z dzikim zachodem
- nastąpi germanizacja, a Breslau, Danzig to będą nowe-stare nazwy polskich miast
- wyngla, panie to już w ogóle nie bydzie
- każe się francuskiego uczyć, salonowiec jeden
- jakieś Zielone Łady, zaraz jak spalin i dymu z kominów nie będzie, to się podusimy tym czystym powietrzem.

4

@tomek8756 Polska jest własnością Kanclerza Niemiec Friedriecha Merza.
Tak mówi niemiecka Konstytucja.

0

@esem91 Wyraziłem w innym wątku, pod innym wpisem.

1

@tbas Wydaje mi się, że TVP doprowadził TVP do stanu totalnego upadku moralnego, a druga strona nie chce przywrócić standardów obiektywności.

Może zostawić jakieś wiadomości przygotowane przez dziennikarskie BOT-y, odczytać elektronicznie i podziękować za publicystykę.
TVP Info też pożegnać, to i tak jakies medium oglądane przez staruchów.

1

@John_Doe Znowu jesteś w kiepskiej formie? Naprawdę bronisz napierda**nek?
Pół Polski to jakieś patolstwo - jak się okazuje.

2

@Pawel13sz Jeśli tego nie przeprowadzą, to położą temat kompletnie. Tez mam takie obawy. Garcia daje nadzieję, Stegen kojarzy mi się z klęską w LM - on nie broni meczów jak Oblak czy Kurtła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?