1

@Bykunn Wiesz jakie mam poglądy, ale akurat przybyszy islamskich nie lekceważyłbym. Oni na moje oko i pewnie też statystyczne nie asymilują się lokalsami najlepiej.

2

@John_Doe Co Ty wypisujesz? Coś od wczoraj dziwne tezy stawiasz.
Bezrobocie w UK jest bliskie naturalnemu czyli 4,4%, zatem Polacy nie zabierają Brytyjczykom miejsc pracy, podobnie jak Ukraińcy nie zabierają ich Polakom.
Wchodzą w nisze, które Brytyjczyków już nie interesują, a z tego co pamiętam, to jeszcze są w UK braki w pewnych sektorach.

2

@LambiPL Przecież ten facet to delicje dla oczu. Niezwykle przyjemny wizualnie napastnik.

0

@LambiPL Ja nie odebrałem Twojego pytania jako atak. Skąd to domniemanie?

1

@Klejnot_Nilu Trofea, to trofea, a liczba tytułów króla strzelców jest wymowna, plus pobicie rekordu legendarnego Gerda Mullera.

Benzema ma wielkie atuty, bo miał wielką rolę w wygranych LM i systemach Realu. Jego nie da się zmierzyć samymi golami, on przeważał nad Lewym inteligencją w rozegraniu.

Tu jest pole do dysksji.

0

Komentarz usunięty

1

@skubi99 Polska C pogadała, a teraz wracaj do zajęć.

8

@LambiPL W prestiżowej LM był znacznie gorszy, a na wyjazdach niemal nie strzelał bramek. Wizualna atrakcyjność nie równa się wyższa jakość.
Lewy nie jest tak widowiskowy, nikt temu nie zaprzeczy, ale jest potężnym goleadorem, a statystyka goli w LM to ciężki nokaut na Urusie.

Suche liczby Lewego to liczby fenomenalne, przekładające się na liczne trofea.

1

@skubi99 Merytoryczny jak Nawrocki. Jak nie masz nic do powiedzenia, to się nie odzywaj.

20

@RoberDzik Suareza nie trzeba wyżej postawić, przestańmy go nadmiernie gloryfikować, bo Suarez w LM mógłby Lewemu co najwyżej kapcie nosić.

4

@PW27 W jaki sposób kukiełki na propagandowym wietrze?

Patrzysz na alternatywę a tam, hunta pisowska okradająca własne państwo, obsadzająca wszystko co się da swojakami, łamiąca systemowo prawo, demolujaca trybunał i sądownictwo, demolująca TVP, prezydent - długopis, który podpisuje łamanie prawa, kasująca in vitro blokując narodziny tysięcy Polaków, sprowadzająca na umór imigrantów, wystawiająca na prezydenta gangstera z ustawek, kumpla alfonsów, złodzieja mieszkań, ćpuna na wizji w trakcie debaty, pozbawionego jakichkolwiek kompetencji i elokwencji, z kuplami w więzieniu za ciężkie przestępstwa i tatuażami nazistowskimi.

Jaką trzeba być bezmyślną kukłą, żeby wybrać to drugie?

3

Rok temu wielu użytkowników pokazało nie tyle swoją niekompetencję, co się skompromitowało, bezzasadnie krytykując Flicka.

1

@Metempsychosis I ta część jest wyznacznikiem rzetelności Stankiewicza?
Naprawdę? Przestań.

0

Nie mogę patrzeć na to Chelsea. Okropna piłkę grają.

2

Isco - ten facet ma cudowne nogi.

PS. Nie w tym sensie.

6

@John_Doe Właśnie sprostowałem nieprawdę o strachu przed "niezaprzyjaźnionymi". Już mi się dalej nie chce prostować. Adios amigo.

6

@John_Doe Nieprawda. Nie nie jest nieustanna nagonka, w stylu pisowskim, trwająca od rana do wieczora, od poniedziałku do niedzieli.
A ten w TVP, Jacek Prusinowski z SuperEkspressu to był zaprzyjaźniony?
Mentzen na swoim kanale też był zaprzyjaźniony?
Nie naciągasz nieco faktów?

14

@John_Doe TVP w stanie likwidacji nie prowadzi nieustannej nagonki na PiS.
A Republika, kontynuując TVPiS robi z PO i Trzaska szatana od dekady.
Poza tym, co Trzaskowskiego obchodzi, gdzie jeździ Nawrocki?

Kandydat na Prezydenta tak się zachowuje - nie jeździ do propagandowej konserwatywnej szczujni.

3

@Recha_0684 Dlaczego Ty piszesz o moim mniemaniu? Naprawdę nie możesz sobie darować takich uwag? One są absurdalne. Strasznie drażliwy jesteś na swoim punkcie, jeśli tu znalazłeś obrazę.

Sam obraziłeś rzetelnego dziennikarza, nazywając go podnóżkiem. Teraz wyzywasz od propagandystów. To wyrażasz opinię, czy obrażasz? A skoro uważasz, że to opinia, to dlaczego moja niska ocena twoich zdolności poznawczych nią nie jest?
Uwaga, formułuję opinię: moim zdaniem Twoje zdolności poznawcze w zakresie oceny niektórych dziennikarzy są niskie.


Więc znowu sie nie dogadamy w temacie politycznym.

Ale mamy wieczór piłkarski, więc życzę Ci miłego wieczoru i dużo emocji piłkarskich jeśli oglądasz mecz.

4

@John_Doe Przecież Trzasku bojkotuje szczujnię. Kolego, z choinki spadłeś?

8

Biorąc pod uwagę LM. ligę, puchar krajowy i superpuchar, nie bardzo wiem jak Salah może być przed Raphinhą. Nawet bycie przed Yamalem jest wątpliwe, biorąc pod uwagę jakość gry Lamine.
Futbol to nie tylko liga, Salah wyleciał z LM stosunkowo szybko.

38

@John_Doe Naprawdę, interpretacje konserwatystów stawiają logikę w poprzek.

Przecież parę dni temu był na debacie z tym samym człowiekiem i wypadł lepiej od prowincjonalnego Nawrockiego, więc czego miał się bać?

2

@Recha_0684 Naprawdę, ciężko mi się czyta Twoje opinie polityczne. Są dla mnie niestrawne. Sam wiesz, że nasze rozmowy w tym temacie nie mają sensu.

Stankiewicz świetnie argumentuje, jest wnikliwy i w przeciwieństwie do całej hałastry z TV Republika, nie prowadzi propagandy, ale ma mocno umocowane opinie w faktach. Jesli tego nie zauważasz, kwestionuję Twoje zdolności poznawcze. A porównywanie do funkcjonariuszy z Republiki odbieram jako wyższy stopień odklejenia. Ci funkcjonariusze orbitują w czubkowie.

6

@jakub1906 Młody ma wjechać na bramkę i zrobić różnicę. Kropka.

3

Komentarz usunięty

1

I pomyśleć, że niektórzy oburzali się, że Mentzen z Trzaskiem poszli na piwo.
Nie martwcie się, pisfederacja (jak celnie określa ich @arasz1819) ma się doskonale.

To bracia duchowi, bracia w całej serii patologicznych poglądów i żadne piwo tego nie zmieni.

1

@Recha_0684 Nie musisz mnie utwierdzać w przekonaniu, że wszystko co rozsądne w polityce jest Ci obce. Mam to wyryte w pamięci.

1

@blakkudium Grzeją te tematy, więc następca na pewno będzie.
Jedno sprawne skrzydło z Olise to zbyt mało.

1

@blakkudium Może być potężny wylot z potężnego Bayernu.

0

@RafiVeB Oszczerca RafiVeB wraca do akcji. Poziom uczciwości na LR drastycznie się obniżył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?