Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Dziękuję za gratulacje!
2
Zmęczyli wreszcie tego gola. Bohater sezonu Sousa z golem, ale architektem akcji fenomenalny technicznie Golizadeh.
1
Ani Lech ani Raków nie zasługują na tytuł mistrza. Okropnie grają oba zespoły.
0
@KamQiX Interesuje, ale my nie jesteśmy tu pieniaczami, którzy zarzucają forum wykwitami na potęgę. To, że ktoś mi zarzuca sekciarstwo wobec Tuska, czy Trzaska, to nie moja wina. Przecież skoro samemu jest się w sekcie, to trzeba takie opinie przyklejać do takich wrogów jak ja.
1
@Frimpong Ciiiiiiiii, ale jakbyś mógł tego nie nagłaśniać
4
@KamQiX Bo wyborcy niemenzenowi nie podniecają się jak króliki, tak jak promentzenowcy 3 dni temu, po tym jak wypłynął pomysł na YT?
Może nie czujemy potrzeby by orać, zniszczyć, zrównać z ziemią, jak samozwańczo nazywają swoje działania mentzenowcy na tym forum.
Wiesz ile razy ja zostałem rzekomo zaorany?
0
@FcPortoFan1999 Proszę Pana, jak wódz funduje, to się nie odmawia.
5
Siedzę w pierwszym rzędzie n trybunach w Monaco. Tusk mi to ufundował za państwowe pieniądze, po tym jak obiecałem go zachwalać na LR.
3
@PaPo Masz choć krztynę wyobraźni?
19
Komentarz usunięty
0
@Dari0G Urojenia o wstrętnym zachodzie rządzącym Polską za pomocą Tuska są opinią a nie faktem. Żebyś jeszcze te opinię mocno umocował, mógłbym się nad nią zastanowić.
Dziękuję, i oczywiście również życzę koledze miłego dnia, a w sumie to już wieczoru.
1
@Dari0G Bzdurne porównanie. Nawrocki przy jakichkolwiek standardach konserwatystów nie wyszedłby z 10%.
Kazanie koledze wskazać pozytywne cechy Nawrockiego, pokazuje Twój stan totalnego odklejenia od rzeczywistości. Nawrocki dostaje po łbie, bo jest takim krętaczem i ma format penerka osiedlowego, a nie kandydata na prezydenta.
Niby za co chwalić Nawrockiego?
A sugerowanie, że cwaniak z PiSu zrównuje się cechami z Trzaskowskim bo Trzaskowski uczestniczył w jakimś spotkaniu, które aktywuje Twoje obsesje z związane z mackami z Niemiec czy Zachodu, pokazuje kim jesteś Ty, a nie Trzaskowski.
Piszę o mądrościach spod sklepu monopolowego, jedną z tych mądrości jest: Peło nas sprzeda niemieckiemu panu, przyjdą rozkazy z Berlina.
I te mądrości nie świadczą o kandydacie, tylko o tym, że część konserwy karmi się legendami o wstrętnym Zachodzie i Unii. A u Ciebie te obsesje to standard.
I teraz wielce sprawiedliwy Dari0G porównuje "obiektywnie" kompromitujące zachowania Nawrcokiego z rzekomymi cechami Trzaskwoskiego, które nie są niczym więcej niż Twoimi urojeniami.
2
@LOPEZ16 A oczekujesz, że wyborca KO będziesz szanował "wartości" konserwatywne, typu rasizm, antyumijność, lokalna zaściankowość, brak szacunku do prawa własnego kraju, nepotyzm, nienawiść do kobiet, uniewinnianie swojaków przez Prezydenta i jego demolkę Konstytucji?
Jak, przy takim zbiorze cech i "wartości" konserwy wyborca KO ma nie czuć szacunek do konserwatysty. Nawet z tymi wszystkimi ułomnościami polityków KO? Przecież typowy konserwatysta ma obrzydliwy zestaw poglądu na starcie. Bierzesz takiego Nawrockiego i zanim zastanowisz się nad nim jako kandydatem na Prezydenta, już dostajesz na ryja sprzeniewierzanie środków publicznych w hotelu, okradanie emeryta i podlegające paragrafom naparzanie się w ustawkach. Mam to szanować?
0
@blakkudium Tym razem Bayern nie chciał potężnie przepłacać.
0
A ja stwierdzam, powołując się na słowa mędrca z Braunowa, ze po tej debacie Polski już nie ma.
0
@wyrek Powiedział obiektywny konserwatysta, który zawsze szyje jednostronnie
0
@Roobo Ale mentzenoza Cię toczy. Może poddałbys się leczeniu?
5
Pała Nawrockiego nie pomieściła odpowiedzi Trzaska.
1
@Kgorecki2500 Nie przejmuj się, rób swoje. Ja zacząłem interesować się polityka w liceum i po 35 latach, jak widzisz, mi nie minęło.
4
@Luciano99 Oddawaj mi dowód osobisty i pół wypłaty, złodzieju!
1
Oddaję szacunek konserwie i libko-centrystom z LR. Jesteśmy bardzo zaangażowani politycznie.
2
Pamiętacie jak Nawrocki i Trzaskowski kiedyś się uśmiechali.
To było ho, ho z jakąś godzinę temu
0
"Inaczej" - było kiedys takie pismo dla gejów
6
@pawello10 Wiesz, ale jak prowadzisz propagande, to nie powinna być ona tak jawnie tępa
5
A jakby razem zostali prezydentem?
Nawrocki w poniedziałki, środy i piątki, a Trzasku we wtorki, czwartki i soboty.
Niedziela wolna.
7
Komentarz usunięty
4
@HolyGoalie97 Tą partaninę, którą potem trzeba było poprawiać i która przed niczym nie zabezpieczała?
0
@wyrek Jedno z drugim się nie wyklucza
3
Nawrocki powinien założyć kanał podróżniczy na YT
1
@Kgorecki2500 Ja raczej jestem typem antygarniturowym, choć na co dzień noszę koszule