2

Dzięki Luca za wiele lat rywalizacji. Zawsze gracz z klasą, trzymający się zasad fair play. Szanuję.

2

@pluszek Ty to masz łeb. Jak idziesz do pracy, to zajmujesz się pracą 24h, czy znalazłbyś czas na telefon do kolegi, sen i inne rzeczy?
Czy minister pracuje 24 godziny dziennie? Oświeć mnie. Bo Twój wpis brzmi na pierwszy rzut oka głupkowato

1

@michal26 Moim zdaniem to nie jest żadna zemsta na Trzaskowskim.
Bążur jest zakładnikiem konserwatywnego przechyłu społeczeństwa, który to przechył trwa od ładnych paru lat.
Dlatego pisałem, że Mentzen nie jest taki ważny po 1 turze. Jego głosy równoważą się niemal z trójką kandydatów Hołownia/Biejat/ Zandberg.

Równie dobrze podobny show na YT mógłby robić Braun, bo to on jest niespodziewanym czynnikiem w tych wyborach.

Mentzen powinien i gra na siebie. Stąd tani chwyt z kanałem na YT, ale w tanich czasach z tanimi wyborcami, takie tanie chwyty mają wzięcie, zatem pod kątem budowania własnej przyszłości i rozpoznawalności Konfederacji, to posunięcie bardzo dobre.
Sławek teraz myśli o partii w wyborach do Parlamentu, a nie chce powtórzyć plajty z 6% i pewnie mysli sobie, że trzeba kuć żelazo póki gorące.

Możliwe, wobec ewidentnej erozji Trzeciej Drogi i zadyszki lewicy, że to Konfederacja będzie języczkiem uwagi w parlamencie 2027.

I tym razem być może będzie lepiej, bo jeśli taki makabryczny, szczególnie pod względem etycznym, kandydat jak Nawrocki ma takie poparcie, widać radykalizmy społeczeństwu nie przeszkadzają tak mocno.


1

@blakkudium Mam nadzieję , że nie.

0

@Azazel_Pazuzu To jest konkret i to wagi ciężkiej.

Przemnóżmy to przez 8 lat rządu szkodników i ilu Polaków potencjalnie nie przyszło na świat i zostało zastąpionych imigrantami.

To jest właśnie ta dbałość konserwy o polskość.



800+ w obecnej formie to topienie państwowej kasy, ale w tym społeczeństwie nie da się wycofać już z rozdawnictwa. PiS poza całą góra łamiących prawo decyzji, nauczył Polaków roszczeniowości. Kto temu postawi tamę wylatuje z obiegu - taka pułapka na rozsądnych.

1

@Starrk Właśnie zaprezentowałeś Mentzena w pigułce.

0

@michal26 Tak, ale nie przepadałem za nim i tymi jego kwadracikami

5

@blakkudium Potężna jakość, przywieziona prosto z potężnego Monachium.
Potężne doświadczenie z Potężnego Bayernu procentuje.

4

@Kgorecki2500 Wyobrażasz sobie tak się przedstawiać? Kilkanaście członów.
Najpierw trzeba by to wykuć, zebys wiedział kim jesteś.

1

Wiecie jak brzmi pełne imię/nazwisko Picasso?

Pablo Diego José Francisco de Paula Juan Nepomuceno María de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Ruiz y Picasso.

8

@Starrk No właśnie. Człowiek napisze 4 komentarze przez 3 dni, zresztą faktograficzne a taki funkcjonariusz konserwatywny jak @Ls0811 wyzywa od fanatyków, a jednocześnie nie zauważa jak mentzenowcy naparzają posty seryjnie, z apogeum 2 dni temu, gdzie dostali rozwolnienia, bo Mentzen ogłosił spotkanie na YT.

Taka to uczciwość. Zresztą nie o nią chodzi, bo konserwa nie rozumie tego słowa.

2

@Andi18 Niestety jest to dla nich sezon wyjęty rodem z horroru. Liga to katastrofa, okraszona klęską w LE. Niestety nikogo przegrany finalista nie obchodzi.

1

@blakkudium Potężna klasa, potężnego napastnika, potężnego Bayernu.

0

@FcPortoFan1999 To teraz masz 38?

0

@Sysia11 Ale w kraju POPiSu czy Sławomira?

0

Jeśli Tottenham będzie czekał na kolejny puchar tyle co na ten, będziemy mieli rok 2042. Co będziecie wtedy robić?

5

A co Wy za bzdury piszecie, że Tottenham tyle czekał na trofeum? Przecież dopiero co wygrali League Cup w sezonie 2007-08.

3

Na angielskiej wikipedii już wpisali triumf Tottnhamu, ale szybko poszło

2

Ale wzruszeni niektórzy kibice, ze łzami w oczach. To może zrozumieć tylko inny kibic.

2

Czy tylko ja jestem realistą co do jakości naszego trenera?

Flick do czerwca!

4

Doskonała wiadomość. A teraz wiadomość ode mnie: Flick do czerwca!

4

I całe szczęście, toksyny trzymamy poza klubem, z całym szacunkiem oczywiście dla przeszłych dokonań.

3

@Andi18 Żebyś wiedział, generalnie totalna obojętność, i nawet marki takie, że nie budzą napięcia i emocji

4

Naukowcy biją na alarm!

3

@Popitek12 Zgaśniesz razem z nim

8

Dużo zależy od finału LM - jeśli przegra PSG, wszelkie warianty barcelońskie będą możliwe w plebiscycie. Przy wygranej PSG, tylko Dembele, który regularnie w decydujących meczach LM strzelał gole, lub asystował.

Najbardziej opadłaby mi szczęka, gdyby po wyborze Rodriego (w pełni zasłużonym), nagrodę zgarnął Pedri. To byłaby dla mnie oznaka ogromnej dojrzałości głosujących.

A z Yamalem i jego szansami uważałbym z mówieniem typu "on jeszcze ma czas".
17-letni Mbappe tez miał czas, po drodze został mistrzem i wicemistrzem świata, mija dekada, a nagrody jak nie było tak nie ma. To byłby hit, gdyby Dembele wyprzedził rodaka.

0

@LOPEZ16 Dla Ciebie stanowią, dla wnikliwych obserwatorów piłki nie stanowią.

Jeśli podważasz ZP dla Modricia, to nie ma co podważać ZP odebranej Riberemu i Sneiderowi.
Rodri był znakomity, co widać po sezonie City bez niego. Kręgosłup zespołu się załamał.

Widzę w Twoim myśleniu prawidłowość - masz spojrzenie flashscorowe, a to niedopuszczalne. Zatem z Twoich wywodów, można wyciągnąć wniosek, że Pedri podobnie jak Modrić to nie są wyjątkowo dobrzy piłkarze, bo nie mąja ton goli i asyst.

0

@MirusAmisz De Jong w dół, był przez lata przepłacany no i Lewy ponieważ jego wkład w grę na pewno się zmniejszy.

6

@capricornusjrk A widzisz u mentzenowców i pisowców na stronie fcbarca.com jakiekolwiek zalążki etyki czy moralności?

Pedofilia w kościele tez u nich gładko przejdzie. To co tam jakiś dziadek z mieszkaniem, przerobiony bez mydła.

0

@Szlag Już to odkłamywałem. Główną przyczyna konsolidacji konserwy, było głoszenie przez Trzaskowskiego prawicowych postulatów.

Przeprowadzono badania naukowe nt. centrystów, którzy przyjmowali prawicowe poglądy na czas wyborów i efekt był zawsze jeden: mobilizacja elektoratu konserwatywnego.

Zbadano kilkadziesiąt takich przypadków w kilku krajach i tam nie było Stanowskiego, a wynik był taki jak w Polsce. To są pewne prawidła, większe niż youtuber, który robi sobie zasięgi.

Jeden doktorek dwa dni temu przypominał, że mówił o takim wyniku kilka miesięcy temu w OKO Press, bo strategia Trzaskowskieigo, wg ww. badań była drogą do porażki.
I to się potwierdziło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?