Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz Nie mam bladego pojęcia, ale wydaje się, że ma wszelkie dane ku temu by odnieść sukces. Obstawiam na podstawie pracy w Leverkusen, że Real będzie grał powtarzalnie na wysokim poziomie. Zatem niechaj będzie, że w ciułaniu ligowych punktów będzie dobry.
W ogrywaniu średniaków i dobrych drużyn w Europie też.
Pozostaje ostatnia kwestia - mecze z wagą ciężką. Być może w Leverkusen zabrakło mu do tego jakości zawodników. Jeśli chodziło tylko o brak graczy pokroju Mbappe, Jude, Valverde, to Real może być cholernie niebezpieczny w przyszłym sezonie.
0
@Roobo A Mentzen ma cokolwiek? Żeby w czasie wojny jechać na Ukrainę do Lwowa i wygłaszać krytykę Bandery, mówiąc Ukraińcem kogo mają wyznaczać na bohatera narodowego?
Trafił głupek na swoich. Tak bym to skomentował. Żukowska nie zachowała się ani o centymetr gorzej niż bezmyślny Przyjaciel Kobiet.
0
@supraomnes1 No bo to Huijsen a nie klub.
0
@FCBparasiempre Nie no, przecież się zgrywam. Nie pamiętasz jak jechałem tu po Xavim grubo przed tym zanim ludzie zorientowali się, że to marny trener?
1
@FCB24 Może i wypaczyła, ale tego nie wiemy na pewno. Minnesota to bardzo bitny zespół, w sumie 2 i 4 mecz wzięli dość łatwo.
Na pewno ta seria mogłaby być bardzo zacięta. Jednak Curry robi różnicę ofensywnie, choć w defensywie jest słabszy.
2
@FCBparasiempre Poważnie. Za Xaviego to był futbol wspominany przez wszystkich.
3
Dziś pobudka w nocy. Mam nadzieję, że Minnesota wykończy GSW.
Również sądna noc dla Bostonu?
@fart @Encore @takisobiektos @michal26
4
@gumaz Nie daj się zwieść, to zazdrosny Lewy mu dosypał specjalnie przygotowanej granoli od Anii.
4
Czyli nie zwolnią Filcka. A tak liczyłem na powrót Xaviego. On by odbudował Araujo.
7
Huijsen i Huijznim.
3
@Sulimo Też oglądam ten kanał, a film o sokole widziałem. Niesłychany ptak.
5
@Jakchcesz Wczoraj @draxidox pół dnia mi tłumaczył, że tak.
4
Dla mnie nie jest to bramkarz na miarę klubu walczącego o wszystko. Zresztą Barca nie ma bramkarza wygrywającego mecze. Przydałaby się świeża krew, ktoś robiący różnicę.
Tyle, że skąd brać te kasę, skoro mamy braki na kilku pozycjach i oprócz rozwiązania kwestii bramkarza, potrzeba zbudować głębię składu o odpowiedniej jakości?
Równie dobrze, jeśli zarząd nie dokona zmian, możemy lecieć tym co mamy, licząc na dalszy rozwój Yamala, Cubarsiego, Balde, Casado, Bernala i to, że dziadki jak Lewy czy Inigo będą dalej dojeżdżać. Gorzej gdy trafią się kontuzje.
1
@kamiVeB To już wyjaśniano i nie wygląda ta sprawa tak jak ja przedstawiasz.
Może i nie jesteś pisowcem, ale zauważyłem, ze mentzenowcy i pisowcy w swojej propagandzie są nierozróżnialni.
Poza tym jeśli piszesz "Dla mnie niesamowite jest jak można zagłosować na Trzaskowskiego nawet w drugiej turze", to znaczy, ze dla Ciebie jest oczywistym, że należy głosować na zweryfikowanego kłamcę, który wykorzystał starego biedaka by pozyskać mieszkanie, a tłumacząc swoją patologię, generuje kolejne kłamstwa.
Pomijasz, ze gdy jako szef instytutu korzystał z hotelu, tam tez mataczy co do opłat i zasad na jakich z niego korzystał. I jeszcze mamy jego kolegów gangsterów z przeszłości.
Zresztą Twoje porównanie pokazuje Twoje intencje; porównujesz sytuację w której Nawrocki jest w 100% winnym matactw i wykorzystania starszej osoby z z jedną z wielu spraw w Warszawie, które podlegają sądom i instytucjom a nie Trzaskowskiemu.
W latach 2015-23 w Polsce rządzili kumple Nawrockiego, więc sądy i instytucje stosują obowiązujące prawo. Warszawa to nie jest prywatne miasto Trzaskowskiego.
Tanie lajki zebrane, widać przynajmniej jak mentzenowcy i pisowcy nie ogarniają rzeczywsitości
0
Widziałem bażanta, ponieważ wyborcy Bążura w 2 turze, widują eleganckie ptaki, a nie jakieś tam gołębie czy wróble. Dzięki Bążurze za bażanta.
5
@mmaciass Tata mojego kumpla był ZOMO-wcem. A mój kumpel go nie cierpiał i w życiu postępował inaczej.
Stanowski zachował się jak typowy pisowiec grzebiąc w drzewach genealogicznych, by znaleźć haki. Generalnie było to zachowanie skrajnie prymitywne, ale Stanowski robi za klakiera PiSu I Konfederacji w tej kampanii więc to nie dziwi.
Gdyby chciał uczciwie zagiąć Wysocką, powiedziałby, że jest żona polityka PO i z tego mamy jasno, że jej kwalifikacje jako uczciwej dziennikarki budzą uzasadnione wątpliwości. Mógł dodać propagandystka itp.
No ale to Stanowski, więc żądza narcyza była nie do powstrzymania, więc musiał zadziałać typowo po pisowsku.
"Dziadek w Wehrmachcie" w wykonaniu Kurskiego wiecznie żywy - to mniej więcej ten poziom.
0
@draxidox Tak, a wiesz dlaczego? Bo to oznacza, że pewne trendy dzieją się poza prasą i środkami masowego przekazu.
Czy PiS rządzi dalej? Czy propaganda w TVPiS i TV INFO dała im 3 kadencję? Być może przyczyniła się do 2 kadencji, a być może nie.
Zatem wpływ mediów, choć zdroworozsądkowo wydaje się, że musi istnieć, być może jest przeceniany.
Dzieci w wieku 5-7 lat jeszcze niczego nie czytały, a zachowują się zupełnie inaczej niż ich odpowiednicy 20-30 lat temu.
0
@draxidox A powiedz mi czy Onet promował dzietność po 2 wojnie światowej?
Bo wtedy rodziło się tyle dzieci.
A może to nie obrzydzanie powoduje, że spada dzietność, a promowanie nie sprawia, że ono rośnie?
Jakoś nie jestem pewien, że w tych czasach pozytywne pisanie o dzieciach, promocja dzietności nie odbiłaby się od ściany niezrozumienia.
0
@draxidox Ty jesteś w stanie obiektywnie obliczyć, jak Onet wpływa na dzietność.
Nie wiesz, kto to czyta, nie wiesz jak liczne jest audytorium.
W dobie tiktoków, influencerek, chorych i o wiele bardziej wpływowych social mediów, zapracowanych rodziców, na pewno jeden z setek artykułów na stronie Onetu robi gigantyczna różnicę.
Możesz mówić obecnie o toku myślenia, wyzwolonych kobietach i jest to zjawisko szerokie, a nie o tym, że Onet pierze mózgi.
A skąd wiesz, że Onet nie jest tylko lustrem, i odzwierciedleniem trendów i sposobu myślenia, który jest nieuchronny w nowoczesnym społeczeństwie?
1
@clyde Pomyśl jednak o pozytywnej stronie. Jak sobie wypoczniesz od futbolu, to sierpniowy początek sezonu będzie smakował świetnie. O ile Barca będzie wygrywała, oczywiście.
Naprawdę, że Flick rozpieszcza nas emocjami.
0
@Goscinnie To nie jest nagonka. To jest dopuszczalny, acz żałosny w mojej ocenie sposób myślenia o świecie.
1
@draxidox No i tak rozbudowany wpis brzmi inaczej.
Masz powody by nie lubić dzieci a krytykujesz Onety, które rzekomo realizują Twój tok myslenia. Interesujące. Może właściciel Onetu tez na swoje powody?
4
@draxidox Na zachodzie o ile wiem nie ma Onetu i GW, a z dziećmi jest krucho. Onet i GW jako źródło bezdzietności - co za genialny wniosek. Chłopie spójrz lepiej na siebie. Co Ci sprało mózg?
2
@KamQiX "Tylko" na tym? O czym Ty piszesz? Włączałeś o dowolnej godzinie TV Info i było takie jechanie po Tusku, że gdyby nie fakt, ze to było skrajnie niedorzeczne, to bym w to nie uwierzył.
Teraz masz propagandę od rana do wieczora? Ta TVP pozostawia wiele do życzenia, ale nawet pisowscy czy konfederaccy sekciarze na LR wrzucają oczywiste wpadki propagandowe TVP z rzadka.
W latach 2015-23 wystarczyło włączyć TVP i jazda trwała na okrągło.
Nie jest dobrze teraz, ale wtedy było tragicznie.
1
@draxidox Tak, tak, zrzucajcie winę na media, niedojrzałe dzieciaki po 40-tce.
5
@AlphaNumeric Pisowcy i Mentzenowcy nie lubią kontekstu. I nie uznają szczegółów.
Chyba, że trzeba uzasadnić dlaczego rasizm nie jest rasizmem, a nienawiść do kobiet nie jest nienawiścią do kobiet. Wtedy stają się mistrzami generowania niestworzonych wręcz kontekstów, wykrzywiających rzeczywistość.
PS. TVP jest lepsze, ale nie jest takie jak przed 2015 rokiem. A odpowiedź na zaczepkę Stanowskiego wczoraj, była tragiczna i pokazuje, że dla miernot też się miejsce znajdzie, byle uderzać w przeciwników politycznych władzy.
12
Ale jestem usatysfakcjonowany tym sezonem. I jeszcze w bonusie zespół gra futbol 3 razy bardziej atrakcyjny niż dowolny najatrakcyjniejszy zespół w Europie.
Flick pokazał, że nie ma czegoś takiego jak mental przegrywa wpisany na stałe. Mental zwycięzców można wypracować. Małysz też był Barceloną skoków zanim doktorowie Blechacz i Żołądź zrobili z niego terminatora nie do pokonania.
Czekam na kolejny sezon z wielkimi nadziejami.
3
@Kapitan hawk Dla mnie, to jest post dnia a nawet tego tygodnia. Rewelacyjne zestawienie. Świetna robota!
0
@FCB24 Ja się nie opieram w życiu na wierze. Domniemanie to nie fakt, a tu nawet nie ma przesłanek.
1
@Encore I to z 4 kwartą przesiedzianą na ławce, bo miał 5 fauli. Jednak w 3 rozwalił system i było po GSW.