2

Pilnujmy naszej kaszy!

3

Oddaj mieszkanie, Nawrocki oddaj mieszkanie. Oddaj mieszkanie, Nawrocki oddaj mieszkanie. Trzaskowskiemu

4

@RoberDzik Robert Dzik! Robert Dzik! Robert Dzik! Robert Dzik! Robert Dzik! Robert Dzik! Robert Dzik! Robert Dzik!

1

Tak jest, odzyskajmy niepodległość!

0

@clyde Mentzen, głosujesz na Mentzena. Tak mi wyszło z analizy Twojego wpisu 2 dni temu.
Ewentualnie hydra z głową Mentzena i Biejat.

0

@clyde Właśnie powiedziałaś, że nie. Ja w pierwszej rundzie zagłosuję na Zandberga.

0

@clyde A na kogo? Na kogo Ty głosujesz?

2

@KamQiX Nie potrzeba klapsów, wystarczy wyznaczac granice

1

Polski już nie ma. Panie Braun niech nam pan to przypomni

1

Nawrocki kupował bułki starszemu panu, tylko zapomniał mu zanosić.

6

Taka propozycja Mentzena, oparta o zdrową konkurencję byłaby niezła i warta rozpatrzenia. Ale nie w modelu amerykańskim.

18

Putin - bomby, które leczą.

6

Senyszyn przybyła do studia z całą rafą koralową.

0

@mekston Czyś Ty się Pan szaleju najadł? No jakże tak?

1

Denver - OKC 8:17 po 1 kwarcie.

Mamy oficjalny rekord najmniejszej liczby punktów w 1 kwarcie w play-offs w historii.

Okropieństwo co wyczynia, szczególnie Denver.

1

Denver z 7 punktami po 10 minutach. Kompromitujące "osiągnięcie".
OKC wcale niewiele lepsze -14 punktów.
14:7 po 10 minutach to chyba jakiś rekord, niestety wstydliwy.

Co ciekawe nie wynika to wcale z wybitnej defensywy.

1

Ale zestresowani zawodnicy w Denver. Pudłują przez 5 minut na potęgę. No ale mecz o ogromnym ciężarze gatunkowym

2

OKC - Denver. Przed nami prawdziwa uczta.

@fart @takisobiektos @Encore @michal26

1

Salah miał być tym, który dołączy do elitarnego duo Messi, Henry notując statystyki na poziomie min 20 goli + 20 asyst, ale coś się zaciął na 18 asystach i ani rusz.
Ma jeszcze 2 kolejki.

3

Czyli Flick sugeruje jasno jaki jest priorytet na pretemporadę, tzn. praca nad defensywą zespołu. Ostatnio wygląda to tragicznie na poziomie zespołowym a co gorsza indywidualnym. Cubarsi wygląda faktycznie od kilku meczów jak nieopierzony 18-latek i regularnie popełnia kardynalne błędy.

0

@Kozinho. Musiałbym to przemyśleć. Trudno powiedzieć.

14

Yamal przed ukończeniem 18 lat, dnia 13 lipca 2025 roku, będzie miał na koncie 5 trofeów:
2 x Mistrzostwa Hiszpanii
1 x Mistrzostwo Europy
1 x Puchar Hiszpanii
1 x Superpuchar Hiszpanii

Wchodzi do futbolu z drzwiami.

0

@Kozinho. Ja pamiętam przez wiele lat CR7 jako typowego egzekutora, który nie miał dryblingu.
A wcześniej gdy dryblował, nie był tak dobrym egzekutorem. CR7 im dłużej trwała kariera, tym bardziej żył z drużyny.

1

@Kozinho. Przecież strzelił hattricka. Co więcej miał zrobić? A jaką klasę miał CR7 na MŚ? Bo ja widziałem tam Mbappe w zupełnie innej lidze, do której CR7 się nie zblizył.

2

Nie takie rzeczy Lech był w stanie spieprzyć, więc poczekajmy do ostatniego gwizdka w meczu i w sezonie.

4

Na pewno na lekcjach biologii w Madrycie ręka to inna część ciała niż na tych samych lekcjach w Barcelonie i całej reszcie świata.

12

Aha, czyli tu kur*a ręka pomogła, ale w polu karnym ręce śmietankowych się nie liczą

1

Ręka mu o mało nie odpadła więc to oczywiste, że musieliśmy się przewidzieć, że to ręka.

0

Tylko wybronił gola, za to nie ma karnych.

0

Martinez coraz częściej nie dojeżdża w tym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?