Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pilnujmy naszej kaszy!
3
Oddaj mieszkanie, Nawrocki oddaj mieszkanie. Oddaj mieszkanie, Nawrocki oddaj mieszkanie. Trzaskowskiemu
4
@RoberDzik Robert Dzik! Robert Dzik! Robert Dzik! Robert Dzik! Robert Dzik! Robert Dzik! Robert Dzik! Robert Dzik!
1
Tak jest, odzyskajmy niepodległość!
0
@clyde Mentzen, głosujesz na Mentzena. Tak mi wyszło z analizy Twojego wpisu 2 dni temu.
Ewentualnie hydra z głową Mentzena i Biejat.
0
@clyde Właśnie powiedziałaś, że nie. Ja w pierwszej rundzie zagłosuję na Zandberga.
0
@clyde A na kogo? Na kogo Ty głosujesz?
2
@KamQiX Nie potrzeba klapsów, wystarczy wyznaczac granice
1
Polski już nie ma. Panie Braun niech nam pan to przypomni
1
Nawrocki kupował bułki starszemu panu, tylko zapomniał mu zanosić.
6
Taka propozycja Mentzena, oparta o zdrową konkurencję byłaby niezła i warta rozpatrzenia. Ale nie w modelu amerykańskim.
18
Putin - bomby, które leczą.
6
Senyszyn przybyła do studia z całą rafą koralową.
0
@mekston Czyś Ty się Pan szaleju najadł? No jakże tak?
1
Denver - OKC 8:17 po 1 kwarcie.
Mamy oficjalny rekord najmniejszej liczby punktów w 1 kwarcie w play-offs w historii.
Okropieństwo co wyczynia, szczególnie Denver.
1
Denver z 7 punktami po 10 minutach. Kompromitujące "osiągnięcie".
OKC wcale niewiele lepsze -14 punktów.
14:7 po 10 minutach to chyba jakiś rekord, niestety wstydliwy.
Co ciekawe nie wynika to wcale z wybitnej defensywy.
1
Ale zestresowani zawodnicy w Denver. Pudłują przez 5 minut na potęgę. No ale mecz o ogromnym ciężarze gatunkowym
2
OKC - Denver. Przed nami prawdziwa uczta.
@fart @takisobiektos @Encore @michal26
1
Salah miał być tym, który dołączy do elitarnego duo Messi, Henry notując statystyki na poziomie min 20 goli + 20 asyst, ale coś się zaciął na 18 asystach i ani rusz.
Ma jeszcze 2 kolejki.
3
Czyli Flick sugeruje jasno jaki jest priorytet na pretemporadę, tzn. praca nad defensywą zespołu. Ostatnio wygląda to tragicznie na poziomie zespołowym a co gorsza indywidualnym. Cubarsi wygląda faktycznie od kilku meczów jak nieopierzony 18-latek i regularnie popełnia kardynalne błędy.
0
@Kozinho. Musiałbym to przemyśleć. Trudno powiedzieć.
14
Yamal przed ukończeniem 18 lat, dnia 13 lipca 2025 roku, będzie miał na koncie 5 trofeów:
2 x Mistrzostwa Hiszpanii
1 x Mistrzostwo Europy
1 x Puchar Hiszpanii
1 x Superpuchar Hiszpanii
Wchodzi do futbolu z drzwiami.
0
@Kozinho. Ja pamiętam przez wiele lat CR7 jako typowego egzekutora, który nie miał dryblingu.
A wcześniej gdy dryblował, nie był tak dobrym egzekutorem. CR7 im dłużej trwała kariera, tym bardziej żył z drużyny.
1
@Kozinho. Przecież strzelił hattricka. Co więcej miał zrobić? A jaką klasę miał CR7 na MŚ? Bo ja widziałem tam Mbappe w zupełnie innej lidze, do której CR7 się nie zblizył.
2
Nie takie rzeczy Lech był w stanie spieprzyć, więc poczekajmy do ostatniego gwizdka w meczu i w sezonie.
4
Na pewno na lekcjach biologii w Madrycie ręka to inna część ciała niż na tych samych lekcjach w Barcelonie i całej reszcie świata.
12
Aha, czyli tu kur*a ręka pomogła, ale w polu karnym ręce śmietankowych się nie liczą
1
Ręka mu o mało nie odpadła więc to oczywiste, że musieliśmy się przewidzieć, że to ręka.
0
Tylko wybronił gola, za to nie ma karnych.
0
Martinez coraz częściej nie dojeżdża w tym sezonie.