Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker Żebyś ty chociaż jedną wiadomość przeczytał bez przekręcania jej sensu.
Jesteś wiecznie źle dysponowany, a dziś mamy apogeum.
0
@kanver_ Jestem sceptyczny co do wyczynów tego Lecha w Europie. Oni nie potrafią zagrać 2 dobrych meczów w lidze z rzędu, a co dopiero łączyć ligę z pucharami?
Czarno to widzę.
1
@jacobFCB Nic dodać, nic ująć.
0
@YeastMoss Powody nie usprawiedliwiają głosowania na ludzi o poglądach wymienionych przeze mnie w 1 wpisie. Tak jak nieznajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności.
Popierasz ludzi głoszących pogardę dla innych, odpowiadasz za to, nawet jeśli motywacja skłania do patrzenia krótkowzrocznie na własny tyłek. To jest piękna podwalina korupcji politycznej.
1
@Zoker Ja nie głosowałem na Trzaskowskiego filozofie.
Ja lubię umiarkowaną konserwę, a takiej w Polsce nie ma.
Jest konserwa rasistowska, homofobiczna, nienawidząca praw kobiet, usprawiedliwiająca pedofilie w kościele. Dlatego wybacz nie będę szanował ludzi, którzy głosują na polityków jawnie odmawiających podstawowych praw innym.
Ale wystawiasz sobie "piękną" laurkę niekonserwatysto. Ani słowem nie skrytykujesz patologicznych poglądów konserwy, ale do rzucania się na kogoś kto np. rasistę krytykuje jestes pierwszy.
I Tobie wydaje się, że zasługujesz na szacunek? Na pewno nie mój.
1
@boss000 To Ty przestań dezinformować.
Skąd wyznawcy rasistów, homofobów, mizoginów itp. nagle są tacy wrażliwi?
Tzn. obrażać innych tak, ale wytykać Wam obrażanie innych to już nie?
2
@Zoker Uzasadnij z jakiej nienawiści. Kolego farmazonisz - mój wybór w 1 turze był wyborem tylko i wyłącznie za postulatami, które mi się podobały.
Powiedz mi jak to się dzieje, że wy konserwatyści we wpisach do mnie nieustannie błaźnicie się niewiedzą, propagandą, odwracaniem kota ogonem?
6
@Chaoss Jeszcze jako wybitny internetowy mędrzec napisz coś o maści i bółu. To mniej więcej wyczerpuje cały arsenał analityczny konserwy.
6
Jestem nieustannie pod wrażeniem bezmyślności Polaków.
Mniej mnie rusza typek, który okrada staruszka z mieszkań i mieszka w hotelach za publiczne pieniądze - kto by zwracał uwagę na takie detale, w końcu to kropelka w morzu złodziejstwa jakie uprawiał PiS.
Ale ponad milion ludzi, głosujących na katarynkę, która powtarza, że Polski już nie ma i to mniej więcej wszystko co ma do powiedzenia, potwierdza, że mądrości spod sklepu monopolowego sprzedają się w Polsce doskonale. Jeszcze jak się to podleje antysemityzmem i straszeniem okropną Unią, Mensa z żubrem w ręku kwili z zachwytu.
0
@Zieliniak Ciekawe, że wyborcę rasistów obraża nazywanie go rasistą, wyborcę homofobów obraża nazywanie go homofobem itp.
A jednocześnie ta sama osoba głosuje na rasistę i homofoba i to jest w porządku.
Pokrętna jest Twoja logika. Fakty to nie obrażanie. A Ty się nie zdziw, jak Twój post poleci za użycie słowa "piz*a". Właśnie tego konserwa nie rozumie - że obowiązuje pewien poziom kultury i uczciwości w życiu publicznym.
0
@pluszek Kompletnie nie rozumiem Twojego wpisu i Twoich urojeń, ale to co opisałem we wpisie głównym jest rzeczywistością Polski 2025.
A to porównanie do prokuratora, który wsadza za kolorowe skarpetki to juz w ogóle bezmyślność ro sześcianu. Krytykuję ludzi, którzy właśnie tymi kolorami się brzydzą, a Ty odwracasz kota ogonem. Naprawdę konserwa nie dojeżdża ani etycznie, ani intelektualnie. I pół społeczeństwa jest takie.
26
@Sysia11 Co za absurd. Ty nie głosujesz przeciw pełni władzy PO, tylko za zabetonowaniem niezgodnych z prawem zmian w latach 2015-23.
Słowem podpisujesz się pod działalnością przestępczą PiSu z tego okresu.
1
@YeastMoss Prawie się wzruszyłem Twoim wpisem. Będę czytał 5 Mentzena do znudzenia, przypomnę sobie o rodzeniu dzieci z gwałtu i postaram się wyzwolić w sobie szacunek dla ludzi, którzy popierają takie poglądy.
Zgoda, to ze mną musi być coś nie tak, a nie ludźmi, którzy oszołomstwo popierają. Za mało we mnie empatii.
1
@blakkudium Jednak ta potężność powinna być bardziej potężna. Dla Bayernu dobry sezon to mistrz + puchar
1
7/11 z gry, 2/2 za 3, 5/6 za 1. Alexander nie zawodzi dzisiaj.
0
@Keson Te mecze, w których Murray zagrał dobrze Denver wzięli. No ale tu trzeba regularności
0
Mamy masakrę w Oklahomie. Jeśli Denver to weźmie, to będzie największy cud od czasów wskrzeszenia Łazarza.
1
@Recha_0684 Mylisz się na poziomie faktów. LGBT to min 5% w przeciętnym społeczeństwie.
Poza tym tu nie chodzi o to ilu ich jest, tylko o to jakie masz stanowisko.
Nie ważne czy jesteś np. rasistą wobec wszystkich 15 imigrantów mieszkających w kraju, czy 150 tys, a może 1,5 mln. Ważne, że jesteś rasistą i to cię określa.
1
@Recha_0684 Nie. Przecież po 2015 roku ten podskórny prąd tanio-narodowego patriotyzmu grozi wybuchem cały czas. Mnie to nie zaskakuje, tylko smuci skala i to obok kogo mieszkam na co dzień.
Klasyka, miły sąsiad, ale rasista i pogromca pedałów. Taką mamy rzeczywistośc.
1
Po niezbyt udanej 1 kwarcie, OKC kończą drugą kwartę runem 16-5 i wychodzą na prowadzenie 60-46. Arcyciężkie zadanie przed Denver.
3
@Pawlak1992 Na szczęście poparli uczciwych ludzi z krwi i kości jak Nawrocki.
1
@John_Doe Na pewną część wyborców, w ogóle nic nie działa, a ja tu nie mam nic do rzeczy.
@Czajka90 Mam rozwalić chałupę bo Polacy są rasistami, mizoginami, homofobami i nie szanują demokracji i swoich instytucji? A dlaczego?
0
Trzęsą się ręce zawodnikom OKC
2
@KamQiX Dla mnie piszesz nielogicznie:" No ale zagłosują na PIS, bo mają do wyboru PO i PIS."
Nie PiS Peło, jedno zło, zatem Twoja teza jest nie do obrony
4
@Jakchcesz Jeśli ich słowa miałyby być cokolwiek warte, to te 20% w 2 turze przepadnie.
Przecież Konfederaci z PiSem nigdy przenigdy.
2
@usztafik Klasyka intelektualisty z Internetu czyli "pieczenie" i "ból" już były. Razem z koleżanką wyżej możecie sobie uścisnąć ręce. Po konserwatystach nie mam żadnych oczekiwań.
3
@clyde Nie rozumiesz czym jest tolerancja, nie rozumiesz czym jest szacunek do kobiet.
W sumie to jest spójne u Ciebie, że oba te pojęcia totalnie wypaczasz. Nazywanie postaw śliskimi nie jest brakiem szacunku, a określeniem Twojego podejścia do życia publicznego. Wielka obrończyni kobiet się znalazła.
0
@Bykunn Wyborcom Tańczącego z Mieszkaniami nie przeszkadzają żadne kwity.
To elektorat aetyczny i amoralny. Kościółkowa Polska C
5
@usztafik Jaki wyborca, taki wpis. Mnie interesuje sensowny wynik wyborów, Ciebie, żeby zagłosować na złość innym. Tacy z Was wyborcy.
5
Komentarz usunięty