Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz Bardzo ofensywna, ale nie skupiona na klepaniu w poprzek, tylko maksymalnie wertykalna. Taka trochę wersja Flicka bez gry na offsidy.
1
@kinderch To zależy od Ciebie. U mnie na zachętę, na wszelki wypadek, trafiasz na czarną listę.
0
@lucca87 Niby nie ma topki w ataku, ale to co zrobił Oyarzabal wczoraj, to majstersztyk. Taki Merino, też potrafi fajnie wykończyć, zachowując się jak rasowa "9".
3
@FCB24 On ma na bank cos z łepetyną. Normalny człowiek nie powiela tych samych błędów, zachowując się 1 do1 w analogicznych sytuacjach.
On zachowuje się jakby to co robi było nie do uniknięcia i nie wyciąga żadnych wniosków. Mi się kojarzy z jakimś wioskowym głupkiem, naprawdę.
5
Messi wszedł na 37 minut i zrobił jedną z najwyższych not w meczu. A to podanie otwierające koledze sytuację sam na sam, absolutnie topowe.
3
Araujo i to jego machnięcie rękami, po spierniczeniu kolejnego meczu w życiu.
Facet nie ma psychiki na rywalizację na poziomie LM.
2
@MesQueUnClub_87 Mogą, ale w praktyce czasami wystarczy jeden mecz, jedna decyzja sędziego by być poza turniejem.
Jednak mieć takie 2 skrzydła w jednej repce, z których jeden to najlepszy piłkarz świata, plus Pedri, który jest piłkarzem totalnym w rozegraniu, to ogromny kapitał na lata. Takich gości obudować pracowitością i można ruszać po wszystko.
1
@Stinger_ On ma jedno zadanie - przygotować zespół na MŚ
1
Ciekawe, jak w tej chwili wyglądałby mecz Hiszpania -Argentyna? Ofensywni Europejczycy, czy pragmatyczny futbol Messiego i spółki?
19
Mamy nową Brazylię, Ancelottiego. 3 strzały przez cały mecz, 0,38 xG, 3 rzuty rożne.
Trudno nie być pod wrażeniem
2
No to w weekend, pretendent Cristiano może osobiście poprosić urzędującego mistrza Europy Yamala o autograf.
0
Oyarzabal jak Raphinha okrada Yamala z asyst.
3
@Pawel13sz Hał wie.
0
Gdyby nie sędzia i klepki Oyarzabala nie byłoby 2:0 dla Hiszpanii.
2
@escarabajo To co? Na razie pozostała liga beduinów?
0
He, he, 27-letni Mbappe chcący coś udowodnić 17-latkowi
1
Jeszcze daję 5 minut Yamalowi. Jak nie będzie gola albo asysty, to trzeba myśleć nad sprzedażą.
0
Ale Yamal sieje to coś co bym napisał jak się nazywa gdyby nie Alzmeihar
1
@escarabajo Odezwę się po meczu, żeby Cię upokorzyć za ten wpis.
1
@Aragorn33 A Argentyna - plujesz na Messiego?
1
Yamal mnie kręci wprost proporcjonalnie do tego jak Sabalenka odpycha.
0
Ale to byłaby stypa wszech czasów na La Bambie gdyby Portugalia za rok sięgnęła po złoto, a CR7 po tytuł króla strzelców imprezy.
0
@GTBTP Nawet dobrze zarabiający piłkarz musi kiedyś odpocząć. Ty się skupiasz na zawodnikach, ja bardziej na tych, którzy z nich ciągną zyski.
0
Wreszcie Koeman powiedział coś do rzeczy.
Mamy złotego cielca, któremu korporacyjny świat składa nieustannie hołd. I niestety ten porządek z dużą siłą uderzył w futbol. Maksymalizacja zysku, kosztem ludzi.
Zwyczaje rodem z trzeciego świata na światowych salonach piłkarskich.
0
Świątek hurkaczeje.
0
Sabalenka musi wygrywać na korcie, bo nie przysługuje jej zasiłek w Polsce.
3
Jak Sabalenka wyjdzie za mąż, to ona będzie przenosić męża przez próg.
1
Kołchoźnica w opałach.
1
To brzmi tak bzdurnie, że brzmi jakby Włodar był kandydatem do leczenia, ewentualnie zwykłym łgarzem.
Obym nie musiał tego odszczekiwać.
0
@heniusss Po 8 latach demolki państwa przez PiS i wyborze prymitywa ze snusem z ustawek, co z definicji jest napluciem przyzwoitym ludziom w twarz,Ty apelujesz o rozmowę.
To mało możliwe, bo sekta PiS niszczy zniszczyła zasady pokojowego współżycia społecznego i ich rozmowa nie interesuje od Smoleńska. Druga strona - o czym ma gadać z szajką dewastującą prawo i instytucje?
Twój wpis nie uwzględnia okoliczności.