- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1412 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1412 Culés
19
Mamy nową Brazylię, Ancelottiego. 3 strzały przez cały mecz, 0,38 xG, 3 rzuty rożne.
Trudno nie być pod wrażeniem
2
@Comentateiro Wróci Raphinha to i wynik będzie trochę lepszy. Bez niego ta kadra nie nadaje się do niczego.
2
@Comentateiro ta ekipa była już przaśna przed Carlo, ciekawe co teraz.
1
@escarabajo Pierwsze zgrupowanie, pierwszy trening, pierwszy mecz i to od razu bez Raphinhi.
Mimo wszystko trzeba dać czas Carlo Ancelottiemu i poczekać bo co mógł zrobić w "dwa" dni?
1
@Comentateiro to Ekwador jest mocny, Brazylia to czarny koń
2
@Stinger_ ja daję im szansę bo mocna Brazylia to lepszy turniej, niemniej - jak co kolejne zgrupowania - ta ekipa nie przekonuje.
1
@Stinger_ On ma jedno zadanie - przygotować zespół na MŚ
1
@Comentateiro Patrząc jakim jest turniejowym trenerem to mnie nie zdziwi jeśli za rok na MŚ będą w gronie faworytów.
Nie mówię, że będą grali piękną piłkę ale w Realu też pięknie nie grali, a LM wygrywali.
@escarabajo Ciężko żeby po jednym treningu przekonywała. Tutaj trzeba czasu na efekty.
1
@Stinger_ pytanie czy one będą. Styl Włocha mnie męczy. Oczekuję od wielu ekip - zwłaszcza takich jak Brazylia - zabawy, joga bonito, akcji goli itd, wich natomiast preferuje styl „a co tam, zanudzę widza”.
0
@escarabajo Nie wiem czy będą ale oczekiwać tego po pierwszym treningu mija się z celem.
A poza tym, Brazylia chce złota MŚ i jeśli Ancelotti go da nawet grając gówno to efekt będzie.
Real LM też wygrywał grając bardzo słabo.
0
@Stinger_ Oczywiście, jeśli zdobędą to co sobie założą to super dla nich.
Ja pozwolę sobie oceniać styl:)