Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LeoMessiiBarcaPepa Słowo bandzior każe zapytać o Twoją kondycję psychiczną
8
@GeneralXavi Ciekawe, że jak osiągała relatywnie niskie ceny to siedziałeś cicho.
Bardzo fajnie ostatnio opisano mechanizm populizmu i zakłamywania rzeczywistości, wskazując, że osoba manipulująca, wybiórczo dobiera fakty, wg własnego uznania.
1
@Krzysztof1987 Przepyszne połącznie. Cukinia to absolutny hit kuchni.
1
@fart Lech Poznań zostanie zwycięzcą SuperPucharu Polski, Warszawioku
9
No to czekamy na odpowiedź Lewandowskiego w sezonie 2025/26.
4
Świątek przeprasza za polski. ja bym jej zakazał wstępu do Polski Zdrajczyni
2
Żeby Anisimow tak grała ile gada
14
Świątek: "Thank La Rambla, and @mekston for reporting the job I did.
4
Czyli Anisimowa ranautowała z gasu
9
Uświadommy sobie jak legendarną chwilę mamy okazję śledzić i doceńmy to.
Ogromne wydarzenie dla kibiców sportowych w Polsce.
7
Teraz będzie wywiad - @Popitek12 możesz tłumaczyć dla LR?
6
To się w pale nie mieści
0
Sprawdzam najwyższe wygrane w finale Wimbledonu z "ostatnich" lat i widzę 1992 rok Graf - Seles 6:2, 6:1
9
Zobaczcie, jak Anglicy zdziczeli po opuszczeniu Unii Europejskiej, transmitują na żywo gwałt przed 18.
3
A cóż to za poziom? 1/3 Sereny Williams ogrywa 1/7 Sereny Williams. Tenis żeński się skończył. Jeśli Iga wygra, oczekuję, że przeprosi mnie i wszystkich Polaków.
2
@FCB24 To musi być wypadkowa kilku czynników.
Jakość własna przekładająca się na wyniki, osiągnięcia, popularność sportu na świecie, a co z tym związane liczba konkurentów do trofeów, rozpoznawalność zawodnika.
1
@misterio Fascynujące ale jednocześnie lekko przerażająca jest świadomość, że od tych zjawisk zależne jest nasze życie.
1
@Lucyffffer1922 Kolego, a wiesz, że mecz odbędzie się w Poznaniu?
Do tego dodajmy, że Legia w tej chwili ma inne priorytety i miała średnio udane okienko transferowe i kurs gotowy.
Poza tym to Lech jest mistrzem.
Ale rzeczywiście takie wskaźniki są niewidywane w meczach tych drużyn.
1
@Czajka90 Twój wpis jest tak głupi, mimo, że masz 100% racji, że aż nie chce mi się tego komentować.
0
@sokot Nie do końca Michał ma rację, bo uzupełnia pierwsze zdanie drugim, w którym pisze o zmianie ustroju.
Władza ludu jest niezbywalna, dlatego nie można zmienić ustroju.
0
@michal26 Ale wybór monarchii kończy demokrację i władzę ludu. Dlatego demokracja musi mieć bezpieczniki.
0
@michal26 Absolutne nie. Demokracja daje przyzwolenie na zmiany władzy w obrębie demokracji.
To analogiczna sytuacja jak z Braunem - nie zezwalamy na poglądy szkodzące demokracji.
0
@Pawlak1992 Sezon Realu - dramatycznie zły, klęska do sześcianu, totalna plajta.
Barcelona w składzie na seryjne wygrane w LM, wygrywająca puchar i superpuchar to porażka. Dla Barcy przegranie tytułu mistrza to zawsze porażka.
W klubie był nastrój klęski, wśród kibiców nastrój klęski - mam dowód, śledziłem te wydarzenia i pamiętam nastrój, również tu na stronie. A ja sezon oceniam jako SŁABY dla Enrique.
I pomijasz jedną rzecz - Barca z Enrique systematycznie zaliczała regres, do tego stopnia, że przed sezonem 2017-18, Real był faworytem do mistrzostwa.
Enrique totalnie pokpił uzupełnianie składu i jego delikatną przebudowę.
Odpadnięcie już w 1/4 LM i to 2 razy z rzędu to ogromne rozczarowanie.
To budziło ogromne poczucie klęski, ze składem z Neyem, Leo i Suarezem.
Dlaczego LN to rozgrywki czwartorzędne? Co ja mam wyjaśniać? To mecze, które zastępują mecze towarzyskie, a wiele teamów traktuje je jako okazję do przebudowy składu i eksperymenty, jak np Niemcy. Nigdy z podobnym luzem zespoły nie podchodzą do EURO, a już na pewno nie MŚ.
Zatem prestiż wg mojej oceny to MŚ 10/10, Euro, Copa 8/10, LN 3/10.
Słuchaj, wszystko sobie wyjaśniliśmy. Ja wiem z czego wynika Twoja ocena, Ty wiesz z czego wynika moja. Nikt nikogo nie przekona.
1
@michal26 To jest coś czego wielu z Twojej strony nie rozumie: nie ma miejsca w demokracji dla antydemokratów, ponieważ niszczą demokrację.
Zatem Twoje przyzwolenie na antydemokratyczne poglądy nie jest większym szacunkiem do demokracji niż tych, którzy mają ją na językach.
Nie da się demokratycznie szanować bezprawia. Szacunek dla bezprawia, oszołomskich poglądów nie jest prodemokratycznością, tylko jej wypaczeniem.
Konserwatyści tego nie rozumieją, a mi już rozum się wywraca, od czytania takich nielogiczności.
Jak popiera się Mentzena i jego pogardę dla pewnych grup ludzi, to siłą rzeczy na końcu tej ścieżki jest negacja Holokaustu. jedno prowadzi do drugiego, choć szkoda, że Ty tego nie zobaczysz.
5
Alcaraz się wkurzył jak @AlexDark00 na Lewego.
1
A propos rozmowy Flicka ze Stegenem, to co za czasów dożyliśmy, że Niemiec Niemcowi Polakiem?
4
Niepopularna opinia: Messi woził się na kolegach
2
@PatrykBarca Ja żartowałem, każdy kto przeczy covidowi i jego szeroko opisanym przez świat medyczny skutkom jest dla mnie szurem.
0
@Starrk Jak wymysł, którego nie było i nie ma może spowodować zmęczenie?
Wyłącz TV, włącz myślenie.
0
@Faro Albo 80 tys. - czas pokaże