Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Frederiksen ucisza Comentateiro po raz trzeci
1
@Lucyffffer1922 To już nie musze pisać.
3
Co 3 minuty VAR - oby znowu dla Lecha
0
Nareszcie dobrze drukuje
1
Klarowna czerwień
1
Comentateiro ucisza Frederiksena po raz pierwszy
6
Przecież ten rywal nie kontrolował piłki i wsadzał te szkitki żeby wymusić faul
1
@blakkudium Tak, jak w tym memie ze stadionem LM i kuchenką gazową.
5
Fredriksen ucisza Comentateiro po raz pierwszy
0
@DonCarletto Półfinał w LM i wicemistrzostwo PL to bardzo dobry sezon.
Gdzie byli kanonierzy 5 lat temu, a gdzie są teraz.
Na szczęście zarząd Arsenalu zna się na swojej robocie i nie ma perspektywy ludzi z boleściami brzucha z netu.
4
Rok 1970, MŚ w Meksyku - Gordon Banks fenomenalnie broni strzał głową Pele.
2
Czyli Messi by się do tej Barcy nie nadawał.
0
@FcPortoFan1999 W Lechu nie było trenera, który popracowałby dłuższy okres, gwarantując powtarzalność. To zmora tego klubu.
2
Zakładam, że to łabędzi śpiew Fredriksena w Lechu.
Po meczu z Rakowem na Bułgarskiej (0:1) straciłem do niego zaufanie, tak jak do Xaviego po klęsce z Frankfurtem.
Są dla trenerów mecze definiujące, tylko trzeba je chcieć zauważyć. Podobnie jak Xavi, Fredriksen w dość marnym stylu wywalczył tytuł mistrza, co wielu zamazało obraz, ale patrząc do przodu, tak jak z Xavim Fredriksen nie ma w Lechu przyszłości.
Tako rzekę ja.
1
@damianex10 Gość brzmi jakby Nawrocki mu zaje**ł w czasie ustawki.
8
W tym zdaniu tkwi clou: "by jeszcze zwiększyć przychód z imprezy"
Strasznie cyniczna ta wypowiedź, całkowicie pozbawiająca złudzeń, o co chodzi w tej całej zabawie - nie, żebyśmy do teraz nie wiedzieli.
Okazuje się, że to nie problem żeby symulować zaangażowanie w wakacyjnym turnieju, a większość klubów mająca wyniki w tyłku tak czy siak odbierze sowitą premię. Widać, że oczy zaświeciły się skarbnikom, po odebraniu honorariów.
To już kolejne mnożenie sztucznych bytów po Lidze Narodów, choć tutaj przynajmniej nie ma wymyślania dodatkowych terminów.
0
@RafiVeB To bardzo na poziomie - obrażanie kogoś ze względu na wygląd.
Ciekawe, ile taki populista jak Ty, który sam nie grzeszy mądrymi wpisami, miałby do powiedzenia o przedwojennej Polsce? Moim daniem w takiej rozmowie byś nie zaistniał, więc zastanawiam się na jakiej podstawie go oceniasz.
0
@RosjaninBut Temat jest ciekawy, tzn. co by było gdyby. Jak zawsze w przypadku historii, a to, że niektórzy skupiają się na zwrocie użytym przez słabą Wysocką? Wiadomo, że konserwie za wiele do szajby nie potrzeba.
2
@Trojanek23 Chwalenie autentyczności faszystów, to pewnie nie apogeum twoich możliwości. Wierzę, że jesteś w stanie spłodzić coś jeszcze głupszego.
Ciekawe, że w oczach konserwatystów, poszanowanie różnorodności oznacza szacunek do patologii i bezprawia. Mnie to nie dziwi, prości ludzie mają swoją chwile i pokazują swoje oblicze.
1
@pluszek Nie wpis TW o nim świadczy, tylko to jak porwał naród. Gdyby wszyscy zdrajcy, tak działali jak Wałęsa, który był inspiracją do marzeń wolnościowych milionów Polaków, to chciałbym mieć samych zdrajców w kraju.
Tak sie składa, że obecni konserwatywni politycy chętnie obrażają innych, a sami dewastują demokratyczny ustój, o który Wałęsa i wielu uczciwych ludzi walczyli.
To nie Wałęsa zdradza ideały, ale konserwatywna hałastra, srając na praworządność we własnym kraju.
1
@Recha_0684 Jaką minę? Nie rozumiem o czym Ty piszesz. Jeden nieudacznik i populista zmieni drugiego. Dla mnie to smutne zdarzenie, ale kompletnie nie zaprząta mi głowy.
Ty mi przypominasz teraz porzuconą kochankę, która tłumaczy porzucającemu jaki jest nieszczęśliwy. Oczywiście, wbrew faktom.
5
@pluszek Musisz zrozumieć, że Lech Wałęsa był i jest historycznie bohaterem narodowym. Obsesje Twoje i fanatycznych konserwatywnych wyznawców, nie zmienią tego, że Wałęsa spełnił ważną rolę, zagrzewając Polaków do walki o wolność.
Chciałbym, żebyś Ty i Wasza nie szanująca nikogo paczka, sięgała temu rzekomemu zdrajcy do pięt.
Niestety, nie sięgacie.
Naród wtedy czuł się doskonale, a efekty tamtych wydarzeń, czyli piękny kraj, pięknie się rozwijający w wielu dziedzinach mamy dzisiaj.
Oczywiście oszustwo to slogan propagandowy, który rozwinął się o wiele, wiele później, żeby wytresować sobie pewną grupę wyborców. I jak widać po Tobie, z sukcesami.
2
@Recha_0684 Ale ja nie jestem psychofanem czy psychoantyfanem kogokolwiek. Przecież to fakt, że Nawrocki jest prezydentem więc?
Masz dziwaczne podejście do zwyczajnych rzeczy. Ja nie mam takich obsesji w głowie jak Ty na pewne tematy, więc nie stosuj własnych projekcji.
8
Marciniak w gościnnym występie w La Liga: "obrońca Barcy podciął rywala podmuchem wiatru."
2
@Bolton Jak stworzę bojówkę, to o efektach dowiesz się z mediów.
2
Wymyśliłem łamaniec językowy częściowo piłkarski.
Wiotki kotek etyka tkając wytyka etykietę Ekitike.
5
@reakwon @mmaciass Nie jest zła. Można demokratycznie odmówić udziału w paradzie prezydenckiej skrajnej prawicy.
Ciekawe, że nikt z demokratów nie podważa demokracji, a o złej demokracji mówią najchętniej ci, którzy o szacunku do niej nie mają za grosz.
5
Nigdy nie zapomnę kariery Virgiliego w Barcy. Idę oglądać kompilacje na YouTube.
11
@draxidox Celnie to nazwał. Niech Konfederaci i pisowcy sami świętują upadek standardów w życiu publicznym.
8
A taki był śliczny, amerykański