1

Urządzam 162 urodziny niedługo. Kogo by tu zaprosić by umilał czas gościom?

39

Czy ten dyskomfort nazywa się Garcia?

2

Bardzo dobry ruch Modricia. Niejeden piłkarz zyskał drugie życie po przeprowadzce do bardziej taktycznej a nieco mniej intensywnej Serie A. Pewnie jeszcze o Luce usłyszymy w przyszłym sezonie. Ja w każdym razie życzę mu powodzenia.

4

@ranger3120 Jak Vegeta Cię wyjaśnia, to dobrze nie jest.

6

@Luciano99 Wtedy mieliśmy bekę z tych pierwszych czołgów co się na IWŚ pojawiły. Co się człowiek uśmiał.

11

Człowiek by poddymił, ale weny brak.

4

@Herato Chelsea nie wygrała w tym sezonie żadnego ważnego trofeum.

0

@sciahoo Płaci się za propagandę, a nie za jej odkłamywanie.

2

@Roobo Nasz dzielny propagandysta Roobo, już dzielnie zrównał przejęzyczenie Nowackiej, za które przeprosiła, z haniebnymi słowami Brauna, który wszystko powiedział z premedytacją i niczego nie żałuje.

Mam poczucie, żenady, gdy taki manipulator jak Ty, pisze o prawdzie. Historycznej, niehistorycznej - nie ma znaczenia, nie masz żadnej wiarygodności.

24

Dobra robota, Piotr, jak zawsze, gdy przychodzi do przybliżania sylwetek naszych prospektów.

Jan Virgili wygląda ze swoim dryblingiem bardzo błyskotliwie. Na filmikach robi piorunujące wrażenie. Przez chwilę wydawało mi się, że ma 160 wzrostu, a po sprawdzeniu okazuje się, ze aż 177cm przy 72 kg. Naprawdę super parametry na skrzydlaka.
Aż sobie nadziei narobiłem.

22

Małysz największe sukcesy zaczął odnosić, gdy ustabilizował życie prywatne i ożenił się z Izą Małysz.
Może Yamal też powinien się ożenić z Izą Małysz?

4

Yamal w życiu prywatnym ma rozmach jak na murawie. Żeby się chłopak nie skończył po 20-tce.

0

@turhiay Niesłychane brednie - w zasadzie inaczej nie da się tego skomentować.
Duda - to chyba tylko duma pisowskiego discopolowego januszexu.

2

@turhiay Szczególnie na polu dewastacji prawa i ułaskawiania kolegów kryminalistów. Robił to z wielką klasą.

Zastanawia mnie jak można pisać o jakiejkolwiek klasie Dudy, w kontekście tego co wyczyniał z PiSem od 2015 roku. Facet, któremu zagranica robiła wykłady z szacunku do praworządności.

Kompromitujący dla Ciebie komentarz.

6

Ale , czy ktoś ich zmuszał do tego by uczestniczyć w tej imprezie?
Może zakażmy dziewczynom pełnić rolę hostess w czasie imprez bo to je uprzedmiatawia?
Przypominam, że ludzie mają wolną wolę.

0

Klasy nie kupisz.

Na marginesie, po ostatnim gwizdku a nie "gwizdu"

4

Gdyby w KMŚ uczestniczyła Jaga, to w przerwie występowałby zespół Boys z "Jesteś szalona"
Świat padłby nam do stóp

5

Chelsea rozkłada defensywę PSG prostymi długimi piłkami na prawą flankę. To tez pewna wskazówka dla rywali PSG.

0

Palmer ma fenomenalnie ułożoną stopę.

0

Czyli widzimy czarno na białym, że Legia i Jagiellonia robiły wyniki w najsilniejszej lidze Europy.

3

Pomyśleć, że człowiek włącza na mecze PSG by oglądać, jak zespół pięknie gra w piłkę.
I to pod okiem Enrique, o którym miałem nienajlepsze zdanie.
Tymczasem LE nie męczy już graniem w poprzek, a wrócił do wertykalnej piłki, jaką potrafili zagrać Messi i spółka w 2015 roku i efekt jest piorunujący.

2

Gratki dla Legii.

Dla Lecha to wejście w sezon, są mimo wszystko na tym etapie, na którym Legia była pewnie ze 2 tygodnie temu. Borek słusznie zauważył, że dziś Legia miała lepszą dynamikę względem meczu z Aktobe, a tutaj każdy dzień ma znaczenie przy nabieraniu świeżości.
Mam nadzieję, że na eliminacje LM, Lech będzie już wyrychtowany.

1

@Faro Powabem.

2

Lech na razie w formie z końcówki poprzedniego sezonu. Legia, dla odmiany, całkiem nieźle i kompaktowo.

0

@mekston - mistrzu ceremonii, czyń swoją powinność.

3

@turhiay To nie wystawia jej pięknego świadectwa, ponieważ my Polacy, powinniśmy być szczególnie wyczuleni na wiadomą kwestię - tu nie ma dwóch zdań. Jednak po to są przeprosiny i sprostowania, by błędy naprawić.
Więc niech może niektórzy nie zachowują się prymitywnie, ścigając za coś czego Nowacka nie sądzi.
W przeciwieństwie do pewnego oszołoma, od którego przeprosin nie usłyszysz, bo wszystko powiedział z premedytacją.

2

@fart Przestań, co Ty dzisiaj jadłeś? Grzybki?

3

@comtedurgell Chyba zapomniałeś w jakich czasach żyjemy. Gdyby za takie przewinienia tracić stołki, to pisowców i Dudę, za 8 lat bezprawia trzeba by chyba rozstrzelać.
Najsmutniejsze, że utraty stołka domagają się konserwatyści, którzy sprowadzili standardy w życiu publicznym do rynsztoka - najpierw trzeba spojrzeć w lustro.

2

@clyde Ma potępiać Nowacką, za słowa za które przeprosiła, ponieważ były przejęzyczeniem? Czyli
a) nie ma znaczenia, że nie zrobiła tego intencjonalnie?
b) nie ma znaczenia, że przeprosiła?

Jeśli nie widzisz różnicy między obiema sytuacjami, to raczej wystawia Ci to mierne świadectwo. To jedno, a drugie, możesz pisać elaboraty na temat swoich poglądów, a przychodzi co do czego, to chętnie reprezentujesz ponurą twarz konserwatyzmu.

1

@Encore Bez deprecjonowania, ja od dłuższego czasu pytam, czy ten zestaw zawodniczek nie jest historycznie najsłabszym. Mam wrażenie, że poziom żeńskiego tenisa mocno podupadł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?