4

@blakkudium Tego nawet Bayern w finale by nie uratował. Tego tworu nie powinno być. W grudniu w formuła: zespół z Europy w finale i rywal z eliminacji spoza Europy była najlepsza.

27

I cały absurdalny turniej Myszki Miki rozgrywać tylko po toby 2 europejskie drużyny weszły do finału. Kompletny absurd o podłożu komercyjnym.

3

@esem91 Coraz lepiej sobie dokazuje nasz Yamalek. Jeszcze 3 lata i schyłek gwiazdy?

0

Tymczasem mamy 1 mecz w ramach rywalizacji Egnatia (Albania) - Breidablik (Islandia),
która wyłoni rywala Lecha.
Po 17 minutach 0:0.

1

@MR Tak działa populizm, nie marnuje czasu na rozsądna dyskusję. Tu trzeba haseł, a nie rozumu - to co zrobiłeś w swoim wpisie wcześniej jest dokładnie tym mechanizmem.

4

@PatrychoO To nie jest kwestia wiary. Obsesje poronionych konserwatystów, nie sprawiają, ze kłamstwo się materializuje.

0

@Danny Gaucho Nie. Nie będą oceniać mnie jakieś 50-letnie młokosy, które nic nie wiedzą o życiu

1

@MR Twój wpis jest w 100% populizmem

6

@Losiex Dostaję plusy, bo jeszcze sa w Polsce osoby, które trzymają poziom.

Jest dokładnie odwrotnie - od 2015 roku problemem Polski jest tolerancja wobec bezprawia. Rozprawienie się z bojówkami fanatycznych konserwatystów to wręcz obowiązek państwa.

Skoro tego nie rozumiesz i tworzysz sztuczny problem tam gdzie go nie ma, jesteś kolejnym z gangu obłąkanych migracją.

1

@ventriloquist1 Nie oglądam TV z zasady. A zwrot "wyłącz ...., włącz myślenie" zawsze kojarzy mi się największymi szurami na planecie.

3

@gaucho104 Teraz brzmisz jak wyznawca Kaczora - ścieku TVPiS nie da się porównać do niczego. Obecna TVP jest tendencyjna, ale nie jest ściekową propagandą od rana do wieczora.

Najwyraźniej brakuje Ci uczciwości, żeby dokonać rzetelnego porównania.

1

@gaucho104 A powinien. To jego uleganie miernym Bosakom i jego sekcie, było żenujące

1

@Tatazolwinia Radził z czym? O czym Wy panowie gadacie?

1

@Recha_0684 Myślę, że Twój wpis ma raczej zerową wartość poznawczą, a jeśli chodzi o ocenę sytuacji, jest nieadekwatna do niczego.
Sugestia przygarniania migrantów, to już apogeum bezsensu Twojego wpisu.

Nie mam do czego się odnieść.

6

@PatrychoO Gdyby Twój komentarz wyjściowy był bardziej wyważony, łatwiej byłoby Cię nie wysłać do TV Republiki.
Jest taki typ użytkowników, który odcina się od PiSu, a mówi ich językiem.

1

@PatrychoO "swoich pisowskich idoli" - mam na myśli idoli tych ludzi na granicy, nie Twoich. Zaszło chyba nieporozumienie ...

52

@PatrychoO Nie musisz tego oglądać, możesz włączyć TV Republikę.

Patusiarnia stająca ponad prawem i wyręczająca państwo (bezprawnie) zasługuje na napiętnowanie. A urojone przez nich chmary imigrantów zalewające nasz kraj nie są uzasadnieniem dla bezprawia.

Trzeba było powstrzymywać falę imigrantów za rządów swoich pisowskich idoli. Gdzie te Bakiewicze i patusiarnia wtedy byli?

Bardzo dobrze, że TVN piętnuje bezprawie.

1

@ZuczekFCB1899 Nie daj się oszukać oszołomom klimatycznym, to inscenizacja. Powtarzam: to się nie dzieje naprawdę.

1

@Kgorecki2500 No to gratuluję, panie licencjacie.

3

@Luciano99 To myśmy się pokłócili, myślałem, że to był @Kessie

2

Van der Poesl - Poel
cakowity chaos - całkowity

9

Yamal już dotarł tam, gdzie Neymar w wieku 30 lat. Teraz już co rok będzie hucznie obchodził swoją18-tkę.

33

Niech rzuci w Yamala kamieniem ten, kto w wieku 17 lat nie urządzał orgii.

1

Czytam, że w środę i czwartek nad Polskę znowu nadciągnie niż Genueński, który ma sprowadzić potężne ulewy. Ostatni taki niż spowodował ogromne powodzie na południu kraju.

9

Pochwalam zachowania Yamala, widać, że umie cieszyć się futbolem i kobietami.

3

@pioz123 Długo się przyglądałem, czy napisałeś wykąpać czy wykapać.

12

Lamine szykuje huczne wejście w dorosłość i cyk, za 16 lat będziemy mieli kolejne cudowne dziecko piłki nożnej debiutujące w Barcy na poziomie La Liga.

1

@Kgorecki2500 To bardzo ciekawe zagadnienia. Jak już będziesz po, to koniecznie daj znać, jak Ci poszło.

1

@Kgorecki2500 Powodzenia młody! A z jakiego zakresu bronisz pracy?

3

Tylko Czesław "711" Michniewicz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?