12

Lamine szykuje huczne wejście w dorosłość i cyk, za 16 lat będziemy mieli kolejne cudowne dziecko piłki nożnej debiutujące w Barcy na poziomie La Liga.

1

@Kgorecki2500 To bardzo ciekawe zagadnienia. Jak już będziesz po, to koniecznie daj znać, jak Ci poszło.

1

@Kgorecki2500 Powodzenia młody! A z jakiego zakresu bronisz pracy?

3

Tylko Czesław "711" Michniewicz.

1

@Aragorn33 Bardzo ciekawy wpis. Ostatnio też sporo o tym myślałem, i podobnie oceniłem naszą sytuację jako lepszą.

1. Mamy (w domyśle i założeniach) lepszego bramkarza, a to fundament.
2. Poprzedni sezon zaczęliśmy od plagi kontuzji, teraz tego czynnika nie ma.
3. Młodzi, którzy mają 1 sezon w korkach więcej, jak wspomniałeś okrzepli i z doświadczeniami powinni prezentować się lepiej.
4. Wynikające z 3 - Yamal przeżył gwałtowny rozwój w ostatnich 2 miesiącach. Gołym okiem widać było, że wskoczył na inny level. I moim zdaniem od przyszłego sezonu, będzie liderem naszego projektu.
5. Starszyzna wypełniła swoją rolę, ale jeszcze bym jej nie skreślał. Lewy może spokojnie jeszcze strzelić w rotacji 15 goli w La Lidze, a Inigo raczej nie przeżyje załamania, jako defensor. Może potrzebna mu będzie większa rotacja?
Oczywiście byłoby lepiej mieć tu 27-latków w primie, ale mamy swoje ograniczenia finansowe. Zatem, trzeba rozglądać się za napastnikiem i środkowym obrońcą, ale to temat raczej na sezon 2026/27.
6. Co fundamentalnie ważne, najważniejsze. Flick nie poznaje zespołu. On już ten zespół zna, już go ukształtował i dlatego nie powinno być już rollercoastera, kiedy to szalejemy z formą by potem zaliczyć dramatyczną zapaść. W roku 2025 mielismy serię ilu? 22, 24 meczów bez porażki? Było tego dużo. A było to możliwe, bo zespół zaczął grac stabilniej.
7. I na koniec życzeniowo. Mam nadzieję na więcej wniosków zespołowych od sztabu szkoleniowego po każdego zawodnika indywidualnie. Tzn. więcej zimnej krwi, więcej cwaniactwa, wyrachowania, dojrzałości kiedy Barca ma korzystny wynik.

8

Messi terrorysta z Rosario, Yamal uwodziciel 29-letnich influencerek.

Nasze "10" to typy spod ciemnej gwiazdy, źle się prowadzą.

0

Przypominam, że kiedyś też mieliśmy wybitnego motorowodniaka, Waldemara Marszałka.

0

@Conradxc Właśnie ta doza niepokorności Polaków jest dla nas pewnym buforem bezpieczeństwa. Na razie rząd nie ma się za co brać, bo odosobnione przypadki są dla nas mniej groźne niż działalność rodzimych Januszy-przestępców. Dlatego te Bosaki mnie tak irytują. jakiś Bąkiewicz sprawdzający nielegalnie ludzi na patrolach, to chore.

0

@Conradxc Ten kij ma dwa końce - nagłaśniasz sprawę jak Bosak i budzisz niepokoje społeczne. Trzeba znaleźć rozwiązanie pośrodku. Nie udawać, że nie ma problemu, ani nie rozpętywać piekła jak Bosak.

3

@adamek20151 Dla Ciebie, "proszę Pana"
@blakkudium Dzięki za słowa pocieszenia. Liczę na potężną odpowiedź potężnego Bayernu

6

Jeszcze czuję się znokautowany po tym jak potężny Bayern stracił gola grając 11 na 9.

5

@Kessie Kessie, Kessie, Kessie - dobre zdjęcie warte więcej niż litania słów ...

4

@Lionel_Messi10 Bardzo się cieszę, że trzeci najlepszy piłkarz w historii, Leo Messi, sięgnął po tyle trofeów. Oby kolejne zawitało w 2026, a choćby i medal MŚ.

2

I co nie miałem racji? Widzicie czarno na białym, że to wszystko dzieje się na naszych oczach.

1

@PatrychoO Chciałem odruchowo zaprotestować. Jednak co do tego, że nie będziemy "tak" tolerancyjni, zgadzam się. A w tym "tak" zawiera się cała paleta patologii, na które zachód bezrefleksyjnie pozwalał.

Oczywiście, jednocześnie patusiarzy typu Bąkiewicz krytykuję. Populistów typu Bosak, Mentzen i innych Kaczorów, którzy sieją niepokój społeczny dla celów politycznych również.

8

Z perspektywy czasu, bardzo szkoda, że Messi nie wygrał uczciwie tytułu MŚ.

4

Jeśli Arabowie będą skuteczniej nakłaniać za kasę coraz młodszych i lepszych graczy, oraz trenerów z czołówki, jak Inzaghiego, nie ma powodów, by te sztuczne twory nie reprezentowały wysokiego poziomu.

Po udziale Hilal w turnieju letnim, nie piałbym z zachwytu nad poziomem ligi arabskiej, bo to nie jest miarodajny turniej z różnych względów. Poza tym jedna jaskółka w okresie wakacji żadnej jaskółki nie czyni.

1

@Pawel13sz Nie mam faworyta, bo nie ma na rynku graczy w cenie i o jakości, które nas zadowalają.

17

Potężny wstyd potężnego Bayernu. Jestem potężnie zmęczony.

1

@Pawel13sz Wygięło mu nienaturalnie stopę po szturmie Donnarumy. Czekam na diagnozę lekarzy, ale może być to wiele miesięcy przerwy, a to był jego pierwszy mecz w podstawie od kwietnia, z tego co mówił komentator.

10

Dramat Musiali. Cholerny pech prześladuje chłopaka. Grozi kontuzją przez cały kolejny sezon, przynajmniej na zdjęciach wygląda to dramatycznie.

1

@ViscaelBarca2007 Pierwsze ostrzeżenie. Nie żartuj z potężnego Bayernu

2

Za 5 minut, w akcji potężne łydki potężnych zawodników potężnego Bayernu.
Francuzi z PSG w opałach.

1

@Eklerek A Potężny Bayern o 18:00 to co? Co to za nieodpowiedzialna zapowiedź?

3

@blakkudium Oni sie nigdy nie nauczą, choć u części to ziarno jednak kiełkuje.

3

@maatiixx Bez tych Konfederatów, Twój wybór prezydencki, który sam nie grzeszy przeszłością, którą można się chwalić, nie byłby prezydentem.

Swoją drogą, wyborca, który popiera człowieka, reprezentującego środowisko demolujące państwo prawa przez 8 lat wyzłośliwia się nad fejkami Konfederatów.
Dla mnie to niepojęte, ale takie widocznie masz standardy.

2

Potężna sobota. Potężna 18:00. Potężny Bayern zmierzy się ze zwycięzcą LM PSG, w ramach letniego turnieju Myszki Miki.
Gwarantowane: potężne emocje, potężne umiejętności Bawarczyków, potężny Musiala w podstawie.
Czego oczekiwać: potężnego lania Francuzów
Komu kibicować: potężnemu Bayernowi

0

@Tomaszekkkkk Jeśli należy się do grupy zwanej Wildeccy Fanatycy, czyli ultrasów Lecha, to nie ma mowy od podpinaniu. Ostatnie zdanie jest dla mnie niezrozumiałe.

1

@Bolton Jak to wspaniale spotkać bratnią duszę, która wszystko rozumie.

4

Zaraz okaże się, że to Nico przekonał Yamala, żeby ten dołączył do Bilbao.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?