1

Kupno Rasha jest jak ciągnięcie losów, z których połowa nie zawiera wygranej. To naprawdę znakomity gracz gdy jest w topowej formie.

Jednak gdy w tej formie nie jest, ma problemy z dryblowaniem, a ponieważ oglądałem wiele meczów United w zeszłym sezonie, jego wybory jeśli chodzi o podania, to wręcz dramat.
Schemat: rajd + co teraz zrobić?, był wręcz jego wizytówką. Aż porażał bezmyślnością.

Tyle, ze w United nic nie funkcjonowało tak jak należy. Być może pod okiem fachowca może wrócić do swojej topowej formy. Jest w świetnym wieku.
Problemem zawsze było zachowanie stabilnej, wysokiej formy przez kilka sezonów.

0

@Pawlak1992 Czyli dalsza dyskusja nie ma sensu, bo nazywasz swojego rozmówcę ignorantem. Przekraczasz granice i wykazujesz arogancję.

Ja uważam z kolei, że skoro porównujesz Enrique do słabych Martina i Koemana, to właśnie Ty nie masz argumentów - to porównanie jest desperackie, a nie merytoryczne.
Eksponowanie niewiele znaczącej LN, i twierdzenie o dobrym sezonie 2016/17, który był odebrany w Barcy jako klęska, to wręcz cala linia bajkopisarska, oderwana od rzeczywistości. Barca na starcie nowego sezonu z VW była rozbita.

Swoją drogą jeśli raz Ci piszę, że porównanie do słabego Tata Martina jest bezsensu, a Ty po raz drugi robisz to porównanie, to po co mam dalej dyskutować? Żebyś trzeci raz dokonał tego absurdalnego porównania?

Piszesz w kółko to samo i są to nieprzekonujące argumenty, więc nasza dyskusja nie ma sensu.

0

@maroon To może ściągnie z Ciebie skórę i się w to ubierze w ramach ekologii?

0

@bezalkoholowy Koniecznie, Ewcia to chodząca elokwencja z encyklopedyczna głową.

0

@bezalkoholowy Moja ulubienica, która ubiera się w zwierzęta.

6

@Gaucho Od kilku sezonów był klasowy. Zawsze trzeba brać poprawkę, że w lepszym środowisku taki gracz będzie bardziej wydajny.

0

Jutro sobie pogadają Flick ze Stegenem, jak Niemiec z Niemcem.

1

@JimMorrisonFCB Miesiączki, i takie tam kobiece sprawy

0

@Pawlak1992 Jak już piszesz o ignorancji, to może pisz sam ze sobą. Nie mam nic do dodania.

0

@michal26 A nie przeprost?

0

@mekston Ale ile Ty masz lat, żeby podważać moja prawdę futbolu?

0

@mekston Przecież to półfinalista LM, po dobrym dwumeczu z PSG

0

Chleb z cebulą prażoną, chleb z siemieniem lnianym, chleb ze słonecznikiem, chleb z marchwią i burakami, chleb razowy, chleb orkiszowy.

Cisgender, trans, bigender, agender

Piękny jest wybór w demokracji.

2

@esem91 Jasne, lepiej zrzucać na 2 partie, za własną głupotę i brak jakiegokolwiek kompasu moralnego.

0

@Pawlak1992 Jeśli sezon z porażkami jak 2016/17 (z Juve to była sromotna klęska, nawet z PSG utrzymał nas w grze sędzia błędami) jesteś w stanie przedstawić jako sukces, to nie dziwię się, że Twoja ocena jest nadmiernie entuzjastyczna.
Wybieranie pojedynczych wygranych meczów z LM, gdzie generalnie zawiedliśmy, to analityczna nieuczciwość.

Jeśli LN, czyli trzeciorzędny lub czwartorzędny turniej oceniasz wysoko, to też zawyżysz ocenę Enrique. W sumie trochę uprawiasz gimnastyki, żeby nadać tamtym sezonom blasku.

Moje kryteria znasz, rozpisałem je dokładnie - jak widzisz, to nie widzimisię, ale konkretna ocena za konkretne sezony i jakość gry.


0

@Roobo Twoje klimaty, konserwatysta. Ty takiego byś poparł, byle Trzasku nie wygrał.
To ludzie Twojego pokroju, przyzwalając na wiele patologii w życiu publicznym, pozwalają na wyhodowanie 6-7% poparcia dla takich typów. Oni się nie biorą znikąd.
Musi zaistnieć klimat dla radykałów, a Ty całokształtem wpisów i poglądów schlebiasz radykałom.

1

Oby którykolwiek z młodych zawodników odpalił. Czym innym jest granie na niższych poziomach, a czym innym zdolność adaptacji do pracy z zawodnikami pierwszego zespołu. Tu trzeba pokonać kilka barier, a sam talent to za mało.
Ostatnio la Masia rozpieszcza swoich kibiców.

23

@Safrani 6-7% popiera tę kreaturę

0

@RosjaninBut To prawda, angielski i inne języki rozszerza możliwości poznawcze i na pewno ubogaca zycie.

0

@gaucho104 Jest taki typ użytkowników, którzy nie potrafią merytorycznie, a zawsze uderzają w innego użytkownika. Ty to właśnie robisz. To mierne zachowanie.

2

Dzisiaj Legia zaczyna swoje poczynania w eliminacjach Ligi Europy. Ciekawe co chłopaki przygotują na ten sezon, po średnio udanym zeszłorocznym?

@fart @FcPortoFan1999

6

@Popitek12 Co ja mogę powiedzieć? Po przeczytaniu Twoje wpisu zacząłem klaskać.
Są to słowa prawdy. Użyłeś subtelności czasu Present Perfect by obnażyć Messiego.
Tak mogą zrobić tylko szermierze języków obcych.

0

@Pawlak1992 "Jaki przeciętny trener zdobywa potrójną koronę?

To dlaczego LE odszedł z klubu po sezonie klęsk? Bo już wtedy trenował przeciętnie.

Proste, sezon sezonowi nierówny. Mou też wygrywał dużo, a teraz od lat to przeciętny trener.

0

@Pawlak1992 Ja nie porównuję LE do słabego Martino, tylko oceniam potencjał zespołu i pracę trenera. Bycie lepszym niż słabiak, nie oznacza, że jesteś wybitny.
Zadziwia mnie Twoja argumentacja w tym stylu.

Czy ja podważam LE jako świetnego trenera w sezonie z trypletem? Wtedy sądziłem, że to fenomen trenerski. Uważam, że tamten sposób gry na wiosnę, było futbolem perfekcyjnym.
Po drugim sezonie i rozczarowaniu w LM, uznałem 2 lata LE nie jako wybitne, a bardzo dobre. Po 3 sezonie i porażce w LM i La Lidze, całość oceniłem jako dobrą.

Ocena spadła od wybitnej po 1 sezonie do dobrej po 3 sezonie.

Po słabych meczach na EURO, ocena dobra w moich notowaniach spadła do przeciętnej. Można się kłócić, ale dla mnie 1 wygrana w regulaminowym czasie gry w 6 meczach, to takie santosowanie z EURO 2016 Portugalii. Hiszpania grała dość paskudnie.

No i PSG - klęska w potyczce taktycznej z Xavim i ratunek od Araujo. PSG 11 na 11 wygladało dramatycznie źle. Xavi zniszczył LE taktycznie. Xavi - w sezonie gdy Barca była tragiczna. Potem Araujo się nie trafił, i LE dostał wciry od Dortmundu.

Zatem, nic mnie nie skłaniało już do tego by ocenić LE wyżej niż jako przeciętniaka. Za dużo nijakości, za mało konkretów.

Pytasz dlaczego nie zaliczam turnieju towarzyskiego LN do osiągnięć. Bo to turniej towarzyski i ma dla mnie rangę chyba niższą niż KMŚ. Oba te turnieje wyśmiewam, i znajdziesz potwierdzenie w moich wpisach.

Tym sezonem LE pisze nowy rozdział i ocena musi wzrosnąć do dobrej. Ale nie rzuciłby się do oceny bardzo dobrej. Tak jak latami pracował by ocena spadła od wybitnej do przeciętnej, tak stopniowo może odbudować ocenę w górę.
Niech potwierdzi obecna jakość, a za sezon moja ocena może wzrosnąć do bardzo dobrej.

0

@Pawlak1992 Co Ty za bzdury wypisujesz? Wyciągasz z karier trenerskich sezon ze środka i fałszujesz CV.

Przypominam co napisałeś oryginalnie "Fajnie Enrique pozamykał mordy wszystkim, którzy twierdzili że to przeciętny trener"

"Twierdzili" a nie "twierdzą". Przecież osoba, która twierdziła przed sezonem, że to przeciętny trener, nie znała przyszłości i oceniała go do roku 2024.
Twój wpis nie jest o tych, którzy teraz "twierdzą", że jest przeciętny. Użyłeś czasu przeszłego, więc nie zmieniaj wypowiedzi.

Z Hiszpanią na EURO Enrique prześlizgnał się na samych remisach, w regulaminowym czasie, Hiszpania wygrała 1 mecz ze Słowacją. Gra była przeciętna, a momentami słaba.

Zatem tak, ci którzy uważali go do niedawna za przeciętnego trenera mieli dużo racji.

0

@ViscaelBarca2007 To Euro brzmi ładnie z półfinałem, ale oni w regulaminowym czasie ograli na Euro tylko Słowację. Pamiętam tamta Hiszpanię, nie widziałem tam dobrze grającego zespołu.

0

@Pawlak1992 To po kolei:

1 wybitny sezon z Barcą.
2 dobry, ale zawód w LM, pamiętaj o jakości kadry i zapaści na wiosnę
3. słaby, zespół skończył w rozsypce, i znowu klęska w LM.

Euro - 3 miejsce, ale chyba zapomniałeś, że o ile dobrze pamiętam Hiszpania zremisowała 5 meczów i grała byle jaki futbol. Miejsce nie oddaje marnej gry.

1 sezon w PSG - przeciętny. Odpadnięcie z Dortmundem, tragiczna do momentu czerwieni Araujo gra z Barcą. On przegrał taktycznie z Xavim 11 na 11.
2 sezon w PSG - wybitny bez cienia wątpliwości

Bez obecnego sezonu, ja tu nie widzę wybitnego trenera, raczej solidnego co najwyżej. A rolą w Barcy było zawodników poukładać. No i to nie udało się w pełni. Potencjał był na znacznie więcej - mam na myśli triumfy w LM.

1

PSG w tym sezonie momentami gra nadfutbol.

0

Mbappe to w dalszym ciągu jest talizman w Madrycie.

1

@Pawlak1992 Bo przez wiele sezonów trenował jak przeciętny trener. Nikomu nie pozamykał więc mord. Wtedy faktycznie jego drużyny grały nieszczególnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?