Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Murem za Stegenem bo jest Niemcem.
@Roobo
0
@clyde Nie wiem, które skecze KMN oglądałaś/oglądasz, ale mieli oni mnóstwo programów, gdzie o polityce nie było ani słowa. A już wczesny KMN, to po czasach studenckich, to najlepszy tego przykład.
Spadkobiercy, to w ogóle fenomen w swoim formacie - tam wielu z tych kabareciarzy pokazało się rewelacyjnie, a Kołaczkowska świetnie improwizowała.
Zresztą moja ulubienicą tam była zmarła Maria Czubaszek.
Te glejaki, czerniaki to jakiś horror, nawet gdy się o tym czyta. Niestety, trafić może na każdego ...
6
@fart A zobacz, jak nasi konserwatywni przyjaciele skrzętnie nie odnotowują ułaskawienia dla patusa jako patologii. Duda z tego eventu wychodzi niemal jako mąż stanu.
3
@pt9 Ciekawe czy dodał, że łososia oceancznego, łosoś hodowlany to ściek, którego powinno się unikać.
3
Lubicie łososia?
"Brytyjska organizacja ekologiczna Wildfish poinformowała niedawno, że tylko w pierwszej połowie 2023 r. w szkockich hodowlach zginęło 4,6 mln łososi. Wiele z nich było zarażonych wszami morskimi. Na farmach, gdzie ryby są stłoczone pasożyty mają ułatwione zadanie. - Ryby zombie — tak Staniford nazywa zwierzęta z otwartymi ranami wygryzionymi przez te pasożyty. Ponadto wszy morskie nie mają problemu z prześlizgnięciem się przez oczka sieci. W ten sposób atakują również dzikiego łososia. Przynajmniej według jednego badania prawie połowa dzikich ryb, które przepływają w pobliżu farm umiera wcześniej".
W Norwegii jest podobnie. Tak wygląda elitarna rybka dla zamożnych i jej hodowla.
0
@Barcanajlepszyteam Nie wiem, gdzie to przeczytałem. W każdym razie, w artykułach było podkreślone, że bardzo obawiała się nawrotu raka.
W sumie nie wiem czy to to samo raczysko, czy inna odmiana.
0
@clyde KMN jest też na poziomie. Przynajmniej ostatnio jak go oglądałem, to Górski i spółka zawsze trzymali poziom.
Co do samej Kołaczkowskiej, towarzyszyła mi w życiu od czasu kabaretu Potem zatem ponad 3 dekady. Ogromna strata, ale niestety rak, który nawrócił okazał się bezwzględny. I tak jak piszesz, była genialna - miała unikalny talent.
10
Z przyczyn technicznych od godziny 1:00 do 6:00 pisanie na La Rambli będzie możliwe tylko ołówkiem.
1
@Kasy Oj to pranko, to było coś cudownego. Aż się sama morda smieje ...
23
Ja z okazji przyznania 10 Yamalowi, życzyłbym sobie i nam wszystkim, żeby Yamal, jak Leo, zrobił sobie przez następne 15 lat boisko treningowe na Santiago Bernabeu.
2
@Faro Generalnie podpisuję się pot Twoją tezą. Nie rozumiem tych elaboratów wyżej - zawsze można coś poprawić, a Barca ma naprawdę mocna kadrę.
0
@Pawlak1992 A po co się zastanawiać? To tak, jakbyś zastanawiał się, dlaczego każdy facet nie celuje w Miss Polonia - o wyborach decyduje to coś. Tego się nie da zawsze wytłumaczyć racjonalnie, bo tak jest właśnie z sympatiami.
Pamiętam jak wiele lat temu mój kumpel kibicował Middlesbrough i nie pytaj mnie dlaczego. Na pewno podstawą było to, że był fanem futbolu z wysp. A co mu podpasowało w tym klubie nie mam pojęcia.
Ogólnie kiedyś w dobie futbolu bardziej demokratycznego, a nie obrzydliwie bogatych korporacji, łatwiej było kibicować mniejszym, bo kolosy nie były takimi kolosami, wiec i wygrywały rzadziej.
1
@Arcybiskup Nico jest 4 w samej La Lidze i nie odstaje specjalnie od tych, którzy są za nim. Nico dobrze przenosi piłkę, ale sam drybling nie jest elitarny.
26
Średnia udanych dryblingów na 90 min, 8 w LM? Ktoś tu chyba będzie chciał za chwilę rzucić rękawicę Yamalowi w tym aspekcie.
To nie brzmi jak wyskok, ale jak charakterystyka. Zresztą w pewnych ruchach, sylwetce przy mijaniu rywala nieco przypomina Messiego. Świetne prowadzenie piłki.
Oczywiście to Nico jest reprezentantem kraju, więc trzeba zachować umiar, ale Williams do wybitnych dryblerów nie należy. Virgili z kolei ma niesamowite pokrętło w nogach. Tyle, że wypadałoby potwierdzić to na poziomie seniorskim.
Za parę dni kończy 19 lat, więc nie jest całkowitym młokosem, ale wręcz ma idealny wiek by zaistnieć w dynamice 1 zespołu. Jeśli nie dałby rady zostać choćby rezerwowym, pozostawiającym po sobie dobre wrażenie i jakieś liczby, to można wtedy kwestionować, czy jest rzeczywiście aż takim talentem.
4
Biorąc pod uwagę szerszy kontekst, może za chwilę okazać się, że wszyscy jak jeden mąż przyznamy rację Nico.
0
@gaucho104 Masz inne zdanie, a ja nazywam Cię ignorantem i głupcem?
Nie zdarza mi się coś takiego.
Nie będę z Tobą rozmawiał bo mnie pomawiasz.
2
@Roobo Sąd bada dowody a nie Ty czy ja. Podważasz wyrok niezależnego sądu - czyli zachowujesz się jak Bąkiewicz.
Pomyśl sobie jakie prostackie jest Twoje zachowanie - nie uznaję wyroku sądu, dopóki mi nie udowodni, że miał rację.
I Ty uważasz, że z Toba wszystko jest w porządku? Klasyczne zachowanie pisowskie - zerowy szacunek do instytucji. Mówisz 1 do1 językiem Kaczyńskiego.
0
@gaucho104 Chętnie bym Ci odpisał, gdybyś prostacko mnie nie prowokował. Jak zmienisz podejście, to wtedy będę odpowiadał na Twoje podania.
1
@gaucho104 Sądzę, że nazywasz swój prymitywizm, moją nieomylnością. To klasyczna postawa obronna, gdy unika się autorefleksji.
Nie dziwi mnie taki prostacki komentarz. Nie robi na mnie wrażenia, bo Ty nie jesteś punktem odniesienia.
2
@Roobo Osiągnąłeś 10/10 w skali Błaszczaka. A to co uważasz o ułaskawieniu, mam głęboko w poważaniu, to zdanie jest kolejnym propagandowym zabiegiem by usprawiedliwiać długopis.
Wyrok był prawomocny, a Duda po raz kolejny uniewinnił kolesia z własnej paczki.
Właśnie na tym polega problem z Tobą, że wchodzisz w buty sądu i pierniczysz o jakimś swoim widzimisię, co widzisz, a co nie, usprawiedliwiając bezprawie i kolesiostwo - typowo pisowskie podejście.
W państwie prawa, prezydent nie używa swojej władzy by ułaskawiać kolesi i to jeszcze z wyroku prac społecznych. A patus dalej staje ponad prawem i tym razem robi zadymy na granicy. Oczywiście tutaj nie przeszkadza Ci, że wchodzi w buty Straży Granicznej, podważając ich kompetencje.
Tutaj już mundur masz w dupie. I tym bardziej autorytet państwa.
Dla mnie Twój sposób rozumowania to poziom 15-letniego zadymiarza, który nie ma szacunku do prawa za grosz.
7
@Roobo Brawo, wierszówka patriotyczna zrobiona.
Kompromitująca decyzja Dudy - niesłuszność, Jakiś mało znaczący komentarz szeregowego polityka KO - kompromitacja.
To jest właśnie ta zaburzona perspektywa, która pozwala na dowolne kategoryzowanie rzeczy ważnych i mniej ważnych. Zatem pamiętajmy, mafijne układy Dudy z przestępcami pisowskimi i propisowskimi to niesłuszność.
Brawo!
1
@clyde Pewnie masz rację, że to trochę słabe, jednak moim zdaniem patrzysz na to z perspektywy tu i teraz. A spójrz na te pady, z perspektywy roku 2055. Z każdym rokiem, ten pad będzie nabierał wartości.
Wiesz, jakie ceny osiągają niektóre przedmioty z lat 80-tych i 90-tych u kolekcjonerów?
A wtedy były oczywistością.
1
Urządzam 162 urodziny niedługo. Kogo by tu zaprosić by umilał czas gościom?
39
Czy ten dyskomfort nazywa się Garcia?
2
Bardzo dobry ruch Modricia. Niejeden piłkarz zyskał drugie życie po przeprowadzce do bardziej taktycznej a nieco mniej intensywnej Serie A. Pewnie jeszcze o Luce usłyszymy w przyszłym sezonie. Ja w każdym razie życzę mu powodzenia.
4
@ranger3120 Jak Vegeta Cię wyjaśnia, to dobrze nie jest.
6
@Luciano99 Wtedy mieliśmy bekę z tych pierwszych czołgów co się na IWŚ pojawiły. Co się człowiek uśmiał.
11
Człowiek by poddymił, ale weny brak.
4
@Herato Chelsea nie wygrała w tym sezonie żadnego ważnego trofeum.
0
@sciahoo Płaci się za propagandę, a nie za jej odkłamywanie.