Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
PSG w tym sezonie momentami gra nadfutbol.
0
Mbappe to w dalszym ciągu jest talizman w Madrycie.
1
@Pawlak1992 Bo przez wiele sezonów trenował jak przeciętny trener. Nikomu nie pozamykał więc mord. Wtedy faktycznie jego drużyny grały nieszczególnie
8
Słuchajcie, Real Madryt to jest ten zespół co z Oceanii przyjechał?
4
Real już nie gra tak topornie jak za Ancelottiego. To obecnie optymistyczny, radosny futbol.
4
Gdzie się Dembuś nie pojawia, tam jest decydujący. Złota Piłka bez dwóch zdań. Fenomenalny sezon, czy gra w LM, czy Ligue 1 czy Turnieju Myszki Miki.
2
Jeśli Real wygra, to zaskarbi sobie moją przychylność
3
@Recha_0684 Myślisz się w tym chorym sensie jakim miałeś na myśli (naprawdę mogłeś sobie darować), ale masz rację w 2 wpisie, miałem rosyjski jako obowiązkowy. Był to język wroga, wszyscy traktowaliśmy go jako zło konieczne i pamiętam parę słówek i zwrotów.
Miałem w kl 7 i 8 angielski oprócz tego i całe liceum anglika i ruska. Ale np. mój kolega był w grupie z niemieckim i uwaga: szwedzkim. To dopiero połączenie.
0
@APTAPT Dodatkowo miejmy na uwadze, że to ogólnie mocna rotacja, taka 18 w polu, która naprawdę robi wrażenie. A jeszcze nie jest powiedziane, że nie dołączy za chwilę jakiś talent ze szkółki. Sądzę, że ta paczka mogłaby poszaleć w Anglii.
0
@APTAPT Garcia, Szczęsny - Balde, Cubarsi, Inigo, Kounde, Araujo, Garcia, Martin - Casado, Bernal, Pedri, Gavi, de Jong, Olmo, Fermin - Rapha, Yamal, Lewy, Torres,
0
@APTAPT Ja naliczyłem 20 graczy w rotacji z 2 bramkarzami włącznie.
Sporo musiałeś przegapić
1
@Recha_0684 Z Tobą co wpis jest gorzej. To co napisałeś jest tak skrajnie durne, że nawet nie wiem na jakiej zasadzie można to dopasować do mnie.
Na ale jakoś korytarze Twojej głowy przepuszczają przez siebie taką treść.
3
@Popitek12 Sure, but you must pay for this pleasure.
4
@alone49 Czyli to Ty jesteś tą ciemną stroną korporacji.
4
@Kgorecki2500 Jednak w wielu branżach, to oczywistość a nie atut, znać angielski.
5
@Criss18Barca Z doświadczenia wiem, że są 14-latkowie, którzy spokojnie zdaliby co najmniej podstawową maturę, a są 18-latkowie, którzy ani me ani be.
5
Czy angielski w tych czasach to jeszcze język obcy? Zakładam, że niemal każdy na tej stronie śmiga angielskim w stopniu komunikatywnym.
A już w populacji poniżej 30, gdzie od lat jest tyle godzin angielskiego w szkole, angielski to chyba oczywista oczywistość?
1
Poza meczami potężnego Bayernu (i to też nie w całości) nie byłem w stanie oglądać tej letniej kopaniny na KMŚ. Dziś planuję zobaczyć pogromców PSG, i dominatorów La Ligi w sezonie 2025/26.
2
@Safrani I potem się dziwisz, ze ludzie głosują na Konfederację, skoro się tak wywyższasz liczbami
0
@DonCarletto No tak, ale wcześniej mówiłeś o poziomie. O ile atrakcyjność jest umowna i dyskusyjna, to poziom trzeba by przetestować na tle facetów, tak jak piłkarki.
Sądzę, że poziom tenisistek na tle facetów tez byłby bardzo niski.
0
@DonCarletto Ciekawe na jakiej podstawie to piszesz?
2
@NeroTFP1 Ja oczywiście napisałem to prowokacyjnie, a wypowiedź Natalii jest tak mądra, że praktycznie zamyka temat.
1
No ale dlaczego w przypadku tenisa kobiet nie mówi się, że dobrze rozwinięty 15-latek ograłby świątek 6:1, 6:1?
Tu już nie ma jazdy jak po piłkarkach?
Proszę w tej chwili wyłączyć transmisje i narzekać na tragiczny poziom żeńskiego tenisa.
5
I znowu jakiś ksiądz o zacięciu pedofilskim. I znowu umywanie rąk instytucji. Czy to się nigdy nie zmieni?
https://wiadomosci.onet.pl/poznan/skandal-w-poznanskim-kosciele-najpierw-rozbierane-zdjecia-teraz-szokujace-pytania-od/8k212bt
0
@pluszek Chyba źle zastosowałeś ten zwrot. Ty nie uderzyłeś w stół, tylko wprost zwróciłeś się do mnie.
Poza tym, kto zaczął używać zwrotów "Tu jest Polska" " prawdziwi Polacy" odmawiając polskości wyborcom bardziej liberalnym? To jest język szacunku?
Ale tego już chyba nie pamiętasz.
0
@pluszek Ale bzdury piszesz. Moja wypowiedź dotyczy tylko tego konkretnego tematu. Niestety, w tych czasach Ziutkowi z wulkanizacji wydaje się, że może z lekarzem rozmawiać o medycynie jak równy z równym.
Tu kolega sam mówi, że nie oglądał, a musi chrzanić od rzeczy.
Jeśli chodzi o diagnozę przegranych PO, to powtarzasz frazes, moim zdaniem bez pokrycia. Moim wnioskiem jest ogólny poziom zdurnienia społecznego, które prowadzi do wybierania populistów jak Bosak czy kaczyński.
Są sprawy niepolityczne jak wiedza naukowa, dane dotyczące np. migracji, pokazujące z jakim poziomem nieuctwa mamy do czynienia. Tych ludzi nie trzeba obrażać, żeby wybierali populistów. Oni tych wyborów dokonują bo są prymitywni.
2
@Lucyffffer1922 Mi się ten kierunek zbrojeń podoba. Lech ma niemal pewny zwrot kasy, bo musiałby totalnie zawalić by nie zagrać w fazie grupowej czegokolwiek.
0
@gaucho104 Nie poradzę nic na to, ze widziałem TVP Info wtedy i teraz i jest KOLOSALNA różnica w przekazie. Nie poradzę, że widziałem Wiadomości wtedy i teraz jest KOLOSALNA różnica.
Przepraszam, że widziałem i wiem, a Ty nie widziałeś i nie wiesz i bezsensu dyskutujesz. Przepraszam - Ty musisz mieć prawdę objawioną przez swojego bożka, nie wiem czy Kaczora czy Mentzena.
Nie pisz 10 raz o debacie, bo tonie przykryje Twoich braków w wiedzy.
2
@LOPEZ16 A Czesław 711 Michniewicz wyszedł z grupy, a ja jechałem go za jego antyfutbol.
To są te detale.
Nie ma co kobiet idealizować, porażki to porażki.
1
@Safrani Mnie najbardziej zdumiewa/przygnębia/ śmieszy jak nasza konserwatywna część LR jest podatna na wpadanie w patologiczną ekstazę pod wpływem dowolnego bodźca.
A to Bosak, jak ostatnio, daje sygnał tekstem od odrzutach z Niemiec, a to Kaczor stworzy sztuczny problem, a to ktoś wrzuci Schnepf z TVP i zaczyna się.
Sprawy istotne, fundamentalne raczej nie skalają tych umysłów. Ot byle twitterowego mózgu starczyło na podpalanie się i life is Jamaica.