2

@clyde Też nie byłbym w stanie włączyć TV, żeby oglądać Leo w MSL. Ta liga to podróbka. 3 goe w 1 meczu, 5, 10? Jakie to ma znaczenie, skoro to rozgrywki dla old-bojów.

9

@Faro Zobaczymy, jeśli Rashford zaznaczy swoją obecność w Barcy, o Nico nikt nie będzie myślał. Rash już prowadził swój zespół do wicemistrzostwa w Premier League, więc w piłce ligowej ma nieco większe doświadczenia niż Nico.
W repce też ponad 60 meczów, to też nie w kij dmuchał.

Materiał jest i to w optymalnym wieku, teraz trzeba czekać co z niego wyciśnie Flick.

1

Przypomnijcie mi liczbę goli i asyst Leo Messiego na KMŚ?
A ile razy wygrał Euro?

Kończmy już ten pochód wstydu.

2

@Jakchcesz A Ty całujesz napis La Rambla zanim tu wejdziesz? Tylko gadaj uczciwie cwaniaczku, albo pogadamy w ciemnym zaułku bez elementa.

3

@jacobFCB Powodzenia w układaniu życia na nowo. Parę miesięcy temu też miałem potężny ubytek w rodzinie i przestawiło mi się w stronę refleksji.

Obyś ponownie odnalazł radość życia .

21

Rashford w swoim ostatnim sezonie w MU porażał słabym przygotowaniem fizycznym, co skutkowało ogromnymi problemami z wygrywaniem pojedynków biegowych. A urwanie się rywalowi prowadziło do mizernych dośrodkowań.
Rash, w skrócie, nie podnosił głowy i walił piłką na pałę.

Tam jakieś potworne blokady mu się porobiły na poziomie psychicznym.
Nie poznawałem go. W najlepszych sezonach był to piłkarz przebojowy, z depnięciem gubiącym rywali, z piekielnie mocnym strzałem, także z odległego dystansu.

Może w lepszym otoczeniu, po osiągnięciu maxa fizycznego, przy odpowiednim poprowadzeniu przez Flicka, Rashford przypomni nam o najlepszej wersji siebie.
A może wręcz zagra najlepszy sezon w życiu. Ma doskonały wiek dla piłkarza, ogromne doświadczenie, pozostaje tylko zresetować umysł i ducha i wrócić do poważnego futbolu.

Oczyma wyobraźni widzę Rashforda w akcjach a'la Raphinha z zeszłego sezonu, czyli wybieg zza pleców obrońców i ładowanie bramek po bletzkiegu.
To Rashford w peaku formy robił doskonale.

2

Wyszło mi z obliczeń, że jak będziemy grali tiki-takę przed polem karnym rywali, to Rashford po nabraniu rozpędu, zatrzyma się za sektorem usytuowanym za bramką rywali i wtedy będzie gotów do dośrodkowania.

9

Rashford to ponad 60-krotny reprezentant kraju.

Ja się pytam: co osiągnęli w życiu jego krytycy?

3

@draxidox Ty lepiej kinder machen a nie bzdur schreiben, Marsz do sypialni i spielen.

2

@MesQueUnClub_87 "Obstawiam, że ludzi, którzy planują osiedlić się za granicą nie ma na tym strajku."

A wiesz, że plany i rzeczywistość to nierzadko 2 różne rzeczy?
A oni dzieci nie mają? Im też zaplanowali dożywotni pobyt w Polsce?

0

@Kgorecki2500 A żalisz się nad zwierzaczkami, za każdym razem gdy jesz kebaba albo coś z Maca?

0

@PatrykBarca Niestety, czas mija, a Ty dalej nie umiesz uczciwie ocenić Haga.
Co więcej piszesz nieprawdę na temat jego osiągnięć.

0

@NeroTFP1 Zaraz, zaraz. Ty jesteś polonistą. Gdybym potraktował Twój wpis jako pracę pisemną napisałbym w komentarzu:

Argumentując wyciągasz pochopne i niemiarodajne wnioski, nie mając nawet minimalnej próbki meczów o stawkę. Stąd argument traci znamiona racjonalności i rzetelnej oceny.

A będąc sobą piszę, że oceniasz danie końcowe zaserwowane na uczcie na etapie przygotowywania go w kuchni, kiedy to kucharka dodaje składniki, a danie nie przybrało ostatecznej formy.

8

@draxidox Polacy w wersji konserwatywnej to jednak darmowa reklama bezmyślności.
Sami nie zakładają normalnych rodzin, tylko alternatywne z kotami, nie rodzą dzieciaków i protestują przeciw ludziom, którzy na dłuższą metę wesprą nasze państwo.

Co ciekawe, marsze są inspirowane politycznie, co tez pokazuje bezmyślność posłusznych konserwatywnych żołnierzy. No bo jak wytłumaczyć to, że nie odbywały się gdy PiS sprowadzał obcokrajowców na potęgę, tylko teraz gdy sytuacja jest zgoła inna?

Porażka polskiego systemu edukacji. Gadzi mózg i prehistoryczne instynkty wygrywają.

12

@FC33 Za czołem? To jest brawura językowa.

1

@Stinger_ Nie pozostaje nic innego niż mieć nadzieję. Ja sądziłem, że Lech zmęczony rywalizacją w Europie, może zacząć gubić punkty, tymczasem w Europie nie zagrali jeszcze meczu, a na krajowym podwórku przyjęte dwie plomby.
Czy zawsze po mistrzowskim sezonie, kolejny musi przynosić rozczarowania?

0

@Lucyffffer1922 Trend słabej gry zaczął się na wiosnę, a oczy otworzył mi mecz z Rakowem, sromotnie przegrany taktycznie. Potem fatalne mecze wyjazdowe i kilka miernych u siebie.

Ciekawe czy kilka kolejek wiele zmieni? Nie wiem czy panuje optymizm

0

@Stinger_ Naprawdę nie wiem, co oni myślą, ale nawet narzekawszy na umiarkowane zaangażowanie druzyn w KMŚ, nie spodziewałem się, że Lech do poważnej rywalizacji przystąpi w aż tak tragicznej formie.

Choć w tego trenera nie wierzę już od kilku miesięcy, to teraz mnie zaskoczył.

0

Co ta obrona Lecha odwala? Ciąg dalszy wspaniałej myśli szkoleniowej Fredricksena.
Na wiosnę pisałem, że on raczej nadaje się do zwolnienia - widzę, że nie chce rzucić rękawicy temu stwierdzeniu.

1

Generalnie Lech na razie kontynuuje formę z rundy wiosennej, gdzie od jego poczynań, szczególnie wyjazdowych, momentami pękały gałki oczne.

Obecnie mamy nowość, tę samą jakość Lech prezentuje u siebie. Obrona wygląda dramatycznie.

2

Gurgul kolejny raz nie dojeżdża, a obrońca przy interwencji odstawia nogę. Jpdl ale kryminał.

2

Żewłakow zastanawia się nad "jakością zawodniczą"

1

@NeroTFP1 Ja nie widzę umniejszania. Rapha jest doceniany, a porównuje się go do Yamal, który w końcówce sezonu był najlepszym graczem Barcy.

Niektórzy zapominają jesień i wczesną wiosnę, ale przecież Rapha jest wymieniany zawsze w top 3/5 tego sezonu w Europie.

2

@Kgorecki2500 Ostanie zdanie zapewne podoba się @draxidox

1

@JimMorrisonFCB Zdania są podzielone, Yamal jest graczem bardziej autonomicznym, robiącym coś z niczego.

Zresztą w La Liga, noty na whoscored czy sofascore mają bliskie. Rapha jest lepszy w LM. Choć po przerwie reprezentacyjnej, bardziej bronił się liczbami niż grą.

3

@escarabajo Niestety ten turniej to pudło jakich mało. Absurdalny termin, zajeżdżanie zmęczonych sezonem piłkarzy i dublowanie turniejów.

Żadnego uzasadnienia merytorycznego, jedynie kasa miała się zgadzać.

Co miałoby mnie zaskoczyć? Brazylijskie zespoły wydrenowane przez Europejczyków? Arabskie zespoły z Europejczykami i innymi zawodnikami na emeryturze? Kluby z innych kontynentów, o których istnieniu normalnie bym nie wiedział bo i po co?

To o co pytasz mam w jakiejś mierze na MŚ. Ale czy ta egzotyka długo zostaje w pamięci? Raczej nie.

2

@RafiVeB Tylko nie przyznawaj się do błędu. Prawdziwy konserwatysta się nie cofa.

0

@RoberDzik Nie bitkojnuj nam tu. Ty jesteś z w grupie trzymającej władzę i nam oczu nie zamydlisz.

4

Minuta błędów Onany - United ma z nim trzy światy. On sam personalnie jest odpowiedzialny za kilka pozycji niżej w tabeli. Dramatycznie słaby piłkarz.


0

@RosjaninBut Ten język: wyjaśnia, rozdeptuje, rozgniata, rozjeżdża, anihiluje.

Zawsze skala przesady na necie jest wprost proporcjonalna do rozumku piszącego.
Im mniejszy rozumek, tym większe słowa.
To między innymi dlatego jak kot miałknie, może to nabrać znaczenia historycznego, w zależności od komentującego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?