Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@mkord Tylko, kto z tej turystyki czerpie zyski? Zadaj sobie to pytanie, bo często nie ma to nic w wspólnego z dobrobytem mieszkańców kraju.
0
@Roobo Nie to nie są ścieki, to jest kanał burzowy i tam dokonywane są okresowe zrzuty ścieków, pewna liczba rocznie. Wam propagandystom chodzi o to by kłamliwie pokazać, że na tym wideo, wylewają się potężne ilości ścieków, mimo, że Berkowicz nie ma pojęcia co tam na tym wideo płynie.
Diabeł tkwi w szczegółach, a Ty niemal zawsze wrzucasz propagandowe ogólniki, które przy dokładnych wyjaśnieniach pełne są półprawd, kłamstw wymieszanych z elementami prawdy. Taką mieszankę ma właśnie propaganda.
0
@PatrykBarca No to po imprezie psiecko-shower, na naszego kolegę spłynęło jeszcze więcej szczęścia.
3
@draxidox Jak koledze idzie realizowanie współczesnego modelu rodziny międzygatunkowej?
Psiecko ładnie się rozwija?
0
@Roobo No nie, znowu propaganda. Czym innym jest fakt połączenia kanałów, a czym innym wrzucanie zdjęcia po burzy kiedy to wylewają się hektolitry wody po ulewie i sugerowanie, że to ścieki. Być może są tam też ścieki, ale Berkowicz nie jest w stanie tego stwierdzić. O zrzutach ścieków może wiedzieć miasto, czy stosowne instytucje.
Ja wiem, że Ty jako osoba nie stroniąca od propagandy, rozumiesz propagandę Berkowicza, ale znowu manipulujesz.
Niesłychane, że z takimi regularnie wrzucanymi nieuczciwościami, możesz się dobrze czuć. Wiesz kto tak samo robi? Zgadnij - Błaszczak.
7
@Kamiloza91 Najlepszy jest ten, w którym zakochał się Flick, czyli Pedro.
5
@FCBparasiempre Jakie czasy, takie Porto
0
@Roobo Spadł śmigłowiec Bundeswehry. To dobrze?
2
@Encore A Tobie skąd wypadło, żeby mnie wywoływać do tej baby?
6
@Luciano99 To będą te karnety na siłownie, czy znowu coś tam bełkotałeś bez ładu i składu po pijaku?
4
@bossCule Ale uprawiasz tępą propagandę. Wszystkie wskaźniki imigracji wzrosły za PiSu, imigrantów muzułmańskich aż skokowo, a propagandysta kłamie, że za Tuska. Tusk podjął dużo działań, by uszczelnić granice, a skala migracji spadła niepomiernie. Nawet liczba wydalonych imigrantów znacząco wzrosła, w tym np. Gruzinów.
Zresztą brzmisz jaki program napisany przez informatyka pisowskiego, albo gość z PiSu w radiu. Tam zapytają o deszcz, a w odpwiedzi przekaz dnia ma wskazać, że to przez Tuska.
PKP Cargo chce skarżyć Morawieckiego za decyzję węglową, gdzie nie mogli swoich czynności biznesowych prowadzić, bo premier-pisowiec kazał im zamiast tego wozić węgiel, co postawiło ich na skraju zapaści. Przykład, jak wszechmocne państwo PiSu utopiło spółkę swoją nieudolnością.
PiSu nie można rozliczyć, bo wszystkich uniewinnia sługa Kaczyńskiego z Pałacyku.
Nawet to potwierdza mafijny charakter hydry pisowskiej oplatającej państwo. Nielegalnie wybrani sędziowie uwalają wszystko, a jak nie mogą idzie przekaz do Pseudo Trybunału, gdzie nielegalne składy dają podkładkę np. Ziobrze i innym przestępcom do nie stawiania się w sądach.
1
@Kgorecki2500 Ty lewaku, pedagogikę wstydu chcesz uprawiać. Przejrzałem Cię.
2
@Kgorecki2500 O co dymy, La Rambla się zgadza, a rzecznik wrogów dzieci @draxidox zaraz mnie doda do ulubieńców.
0
@RomanGroza @lucas/catalan potwierdzisz to zdanie o najwyższości Alonso?
17
Dro rozkochuje Ficka - to zdanie rzuca cień na relacje w Kościele. A jak księża mówili, że to ministranci ich rozkochują, to nikt nie wierzył.
Te dzieci to takie diabły wcielone.
0
@skubi99 Szurom na pewno nie dorównuję w interpretacjach.
0
@gumaz Dobrze mówi.
3
@John_Doe Minęły 2 lata, a Ty dalej nie wiesz o czym jest film.
Poza tym dalej nie rozumiesz czym jest wolność artystyczna. Ludzie o Twojej mentalności, czyli cenzurujący sztukę, zostali odsunięci od władzy w 1989 roku. Jednak mogą spać spokojni - jesteś ich dzielnym spadkobiercą.
0
@Roobo Ja followuje Ciebie, a Ty mnie. Pokażmy, że jesteśmy ponad podziały. Świećmy przykładem.
4
@fart To przez Wenezuelczyków - konserwatyści zapijają migrację. Żeby zapomnieć.
2
@Safrani Konserwatyści mają elastyczne poglądy.
Wielka reżyser nie może tego co wolno lizusowi prawicowców - Bąkiewiczowi.
Zresztą, ona nie znieważała nikogo, nakręciła film, który wymaga więcej wnikliwości niż to co powoduje rozwolnienie patriotyczne, a Bąku faktycznie wyręczał ich w pracy, podważając autorytet. I to dla wyświetleń na YT.
Dzisiaj cisza, nasze autorytety laramblowe nabrały wody w usta, tzn. pokazują znowu swój giętki kręgosłup.
6
@Roobo Kończmy tę wojnę polsko-niemiecką. Ja dodam Ciebie Polaka do obserwowanych, ty mnie Niemca. Deal?
1
@qbsonFCBarca Bo rzekomo jadł coś w TV śniadaniowej i to ośmiesza jego wyjazd "zagranicę". Mi już sił brakuje na to rozplenienie prostactwa w przestrzeni publicznej. Misja zła, jak pojawi się w mniej poważnym formacie w TV źle, jak żona się uśmiecha źle.
4
@draxidox Tak, o ja winny, przeze mnie spada demografia, przeze mnie wygrał Nawrocki i jeśli ktoś mnie nie usadzi na dupie, Polska będzie stała ciapatością.
7
Jestem niezwykle zadowolony z tego jak przed sezonem wygląda kadra Barcy. Mamy świetnego trenera, widowiskowy styl gry, mnóstwo talentu wśród zawodników, mieszankę doświadczenia i młodości, a co równie ważne dobre perspektywy.
Do tego bramkarz z potencjałem na nr 1 na lata.
Pierwszy raz od wielu, wielu sezonów, jako fan Barcy, czekam na rozgrywki ze spokojem i realnymi oczekiwaniami sukcesów.
8
@Kessie Z ręką na sercu przyznam, że jak Cię z @Luciano99 zabraliśmy z okna życia 5 lat temu, nie sądziłem, że aż tak się rozwiniesz.
1
@clyde Basicowo i pysznie.
7
@ViscaelBarca2007 Gigi? A to Twój kolega? Gigi - naklejka na lodówkę? On wygrał LM, to dla Ciebie pan Donnaruma.
2
Czytam tu i ówdzie, że Sławosz Uznański źle, zdaniem niektórych, wykorzystuje swoją misję w kosmosie. Rozdrabnia się, marnuje potencjał misji.
Ja na wszelki wypadek poczekam z wyrobieniem zdania na to co w tym zakresie orzeknie Doda i była żona Kurzajewskiego.
6
@gumaz Kolonoskopiarz. To interesujące środowisko pracy.