Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dari0G dobre, ciekawy kanał, kilka tekstów wartych zapamiętania :D
10
@Nightraider to ramblowa Wielka stopa - każdy o niej słyszał, ale nikt nie widział
0
@Ogorinho1974 to na Podlasiu jest już prąd?
1
@Walker lepsza maciora w kabinie niż opłacać drinom świnie
0
Jedyne czego można się spodziewać jako dość pewna opcja to to, że jest konflikt na linii Zarząd - Araujo. Gość zgodził się na niższą pensje kosztem rekompensaty, teraz tego oczekuje, a zarząd pokazuje środkowy palec, jednocześnie tworząc nagonkę w mediach. Te ustalenia były już wiadome wcześniej, a również każdy wie, że katalońskie media tańczą tak jak chce tego klub. Nie podoba im się, że zawodnik walczy o swoje, więc robią nagonkę, by się go pozbyć.
Ja to tak widzę, co również idealnie pasuje do tego jak zachowuje się Laporta :)
Zaufania do prezesa nie mam, więc prędzej "nabiore się" na zawodnika niż na kogokolwiek z tego zakłamanego zarządu.
0
@DragonxNF siekiera, motyka, Sanepid
penalti a favor del real madrid
0
@Danny Gaucho nawet lalka Ci mówi "nie"? :/
Albo to odgrywanie roli - musisz być jak inżynier ze wschodu i wziąć co Twoje :>
1
@vangoor Finlandia na hejnał, skropić mordę limonką żeby nie zwrócić, a Sprite jak się ockniesz, żeby dostarczyć płyny
0
@WiernyKibicToJa pewnie chcieli coś poprawić/dodać w aplikacji i trafił się jakiś bug xD
Tak to jest z wrzutkami w piątek - nie robi się tego i już xD
0
Deployment aplikacji na produkcję w piątek - tego się nie robi, zawsze coś się wywali. Wasz programista nie zna tej złotej zasady? xD
W takim razie niech przerywa imprezę i siada do kompa, bo skopał wrzutkę :D
4
@RoberDzik nami rządzi Papież
0
@Popitek12 aby wygrać przede wszystkim należy nie przegrać. Pozdrawiam
1
@bartekvisca no nie mają, bo było coś, że odmawiali sprzedaży takiego ubezpieczenia i wycofywali je tym co już mają.
Zaznaczam, że to zasłyszane info i nie weryfikowałem dokładnie - ale bym się nie zdziwił :D
4
@siara10 nie "wieże" w to co czytam xD
7
@barcelonaLM Netanjahu to z obozu powrócić nie powinien
2
Prezydent to też jednak pozycja reprezentatywna - pewne zachowania nie przystoją w miejscach publicznych...
W klubowych biurach jasne, ale nie "na ulicy".
1
Panie Ferdku, żeby tylko @Marian_Pazdzioch nie zauważył
https://imgur.com/a/6ER87Pz
1
@MateS no pięknie, to ja tu jadę przez całą Polskę, a wy nie macie kieliszków?
0
@Viniwhitepower Astrum, Everyday Astronaut i Scott Manley to takie pierwsze, które mi do głowy przychodzą bez spojrzenia w subskrybcje. Jest też What about It!?, które skupia się na SpaceX i ich Starshipie - najlepsze źródło informacji o ich progresie :D
Edit: było chyba jeszcze Launch Pad Astronomy z takich typowo o kosmosie.
Poza nimi są jeszcze Real Engineering, Veritasium i Primal Space, które gorąco polecam, ale mają produkcje nie tylko w tej tematyce, jednak oglądam na bieżąco i bardzo sobie chwalę :D
Edit2: nie są to kanały, ale osoby, które też warto wyszukać i słuchać: Neil deGrasse Tyson (bardziej znany) oraz mój ulubiony Brian Cox - uwielbiam obu, świetnie się ich słucha, zwłaszcza Briana, który opowiada z takim entuzjazmem jaki ciężko spotkać u kogokolwiek.
0
@Fantastyczny Chłopiec 100 lat stryczka
6
@wojopancer "chcesz zobaczyć moją dźwignie?"
0
@xVENUMx na B2B można ugadac normalnie urlop i mieć okres wypowiedzenia - jedyny minus to właśnie L4. Jeśli często chorujesz i nie dałbys rady wtedy pracować to słabo - jednak przy pracy zdalnej da się co nieco wykombinować o ile są warunki i choroba nie jest jakoś super doskwierająca.
Ja sobie chwalę taką formę, ale pewnie dopóki nie wyląduje w szpitalu to będę tak mówił :p
1
@Konradowskyy egzamin komisyjny
0
@Ryoumen tak trochę doczytałem co nowego słychać i albo seria 5xxx będzie taka dobra, albo nieźle bajeruja :D
5070 o wydajności 4090 brzmi jak bajka, do tego ceny dziwnie niskie. VRAM to D7, które poprzednika z serii 4xxx (D6x) kładą, więc też to dobrze wygląda.
Zobaczymy jak wyjdzie w praniu, tak jak wspomniałem wcześniej. Ciężko mi uwierzyć, że nie podbiją jednak cen - zwłaszcza, że AMD nie planuje (według zapowiedzi) konkurować na topowych półkach, a jedynie na tych średnich, całkowicie oddając pole. Albo NVidia planuje nie brać jeńców i seria 5xxx będzie wspominana jak 1xxx, albo skończy się na bajkopisarstwie :D
1
@SkN odpal sobie Astronarium na YouTube. Będziesz miał co oglądać na dłuższy czas :D
To są filmy w stylu bardziej dokumentalnym niż większość popularnonaukowych.
Jeśli potrzebujesz więcej kanałów to z polskich polecę Rakietomania oraz To Jakiś Kosmos. Astrofaza też jest OK, ale dla mnie to już nie to samo... Chociaż kontentu tam jest mnostwo.
Jeśli język angielski nie jest problemem to mogę polecić kilka dodatkowych :p
0
@4drian0 VRAMu już nie podali na grafice, ciekawe dlaczego :)
Podobno pożałowali trochę tego.
Poza tym, cyferki cyferkami, to są dane z testów idealnych, tak jak zwykle. Okaże się jeszcze jak ich najnowsza seria się sprawdzi, ale ja bym jeszcze wstrzymywał emocje. Wszystko wyjdzie w praniu, a przecież różnie to z NVidia już bywało :D
0
@Recha_0684 o nie, ludzie się bawią, niech przestaną :/
1
@patrix211 północno wschodnia Polska jest biała cała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@FCB24 w mojej podstawówce max co było to przemoc rówieśników i brak interwencji nauczycieli. Piękna patologia, mam nadzieję że ówcześni nauczyciele wąchają już kwiatki od spodu albo męczą się z chorobami.
0
@Kgorecki2500 dostałeś nowe panele podłogowe? Ładny kolor :v