0

@pioz123 znalezienie pracy w IT obecnie nie jest proste i wielu ma ten problem - nie tylko początkujących (z różnych powodów). No ale skoro to jest banalne i wystarczą chęci... To chyba operujemy na dwóch zupełnie różnych rynkach :p

2

@pioz123 nie zapędziłem się ani trochę. Szlag mnie trafia kiedy lekceważona jest psychika facetów i normalizuje się podejście "chłop jesteś, nie baba". Gdybyś sam kiedykolwiek trafił w takie ciemne miejsce to byś może lepiej to rozumiał, ale oby nigdy Ci się to nie przytrafiło.

1

@pioz123 kopnąć też trzeba wiedzieć jak. Wjeżdżasz z półobrotu w twarz i myślisz że pomagasz. Psycholog z LaBamby.
Skoro taki z Ciebie specjalista od zdrowia psychicznego to powinieneś wiedzieć, że wygadanie się z tego co leży na wątrobie też pomaga. I nie jest to użalanie się. Sam napisał, że naszła go rozkmina, może to właśnie moment, w którym zdał sobie sprawę z sytuacji w jakiej się znajduje i właśnie adresuje swoje problemy, a to jest pierwszy krok ku poprawie. Chcesz pomóc to albo zrób to tak, by nie zaszkodzić albo zamilknij, bo psychika jest krucha. Nie zapominaj o tym

7

@pioz123 "chłop jesteś, nie baba" - już lepiej zamilknij jak masz pieprzyć takie kocopoly. Taką masz silną psychikę jak Jarosław Psikuta z "Chłopaki nie płaczą"? Każdy ma swoje problemy i bolączki, jedni sobie radzą, a drudzy nie. Rzygać się chce jak się widzi takie teksty.

4

@mekston ciekawe co o jakości życia może powiedzieć kobieta potrącona przez niego na pasach :v

5

@Pawlak1992 pewnie, że ma znaczenie, ponieważ nie poszukuje prawdy tylko zdania kogoś o odmiennym poglądzie - na tym polega dyskusja, która pozwala spojrzeć na coś z innej i szerszej perspektywy :)
Poza tym czy w kontekście wiary można kiedykolwiek mówić o czymś pewnym? Wydaje mi się, że nie. Na tym właśnie polega wiara - dążeniu do czegoś pomimo braku pewności co do tego czy się uda to osiągnąć (w dużym uogólnieniu :D).

3

@Pawlak1992 a co z wyznawcami innej wiary? Odrzucenie Boga jest chyba mniejszym grzechem niż wiara w inne bóstwo, na to jest przykazanie. Czyli większość ludzi, którzy urodzili się w innym miejscu i przyjęli z tego względu inna wiarę, są z góry skazani na potępienie?
Drugie pytanie: czy nie było gdzieś w piśmie mowy o tym, że Bóg i tak miłuje każdego i nawet niewierzących przyjmie do siebie po śmieci?
Szczere pytania, ciekawe jestem Twojego zdania. Zwłaszcza, że dziwisz się atakom ateistów, a sam jednak wypowiadasz się z niepochlebnymi tonem o nich (pisząc, że są lekkomyślni, bo odrzucają zbawienie, w które po prostu nie wierzą). Trochę to niespójne :D

0

@JohnyPomielony jest chyba podchmielony

1

Komentarz usunięty

0

Za 4 miesiące rozpatrzą sytuację i uznają, że nic nie było słychać i zdyskwalifikuja Balde za fałszywe oskarżenie, bo to dobre chłopaki na stadionie i mówili dzień dobry wchodząc na trybuny

0

@marcin62 też bym prędzej powiedział, że to jakiś wschodni język, ale podobno to gwara. Tym bardziej, że aż tak "hardkorowo" to nie pamiętam, aby ani moi dziadkowie mówili ani nikt w okolicznych wsiach :D
Mieli swoje "naleciałości", ale jednak o wiele bardziej polsko brzmiące xd
Aż będę musiał trochę zgłębić temat :D

0

@MesQueUnClub96 zaczną, potem znów przestaną, a później znów będą działać. W link kliknąć nie jest ciężko

0

@Azazel_Pazuzu radziecka krew i radzieckie działania dalej w starych dziadach i ich potomkach są silne

0

@FcPortoFan1999 to te od Pana Tadeusza jako hasło? :v

0

@D10SLEO kibice: musimy kupić cracka
Flick: mamy cracka w domu
Crack w domu: B-)

1

@don'T.R.I.P.e ciekawe skąd miał, że aż tyle dał. Na pewno nakradł

1

@kryhaa polskie kluby to same się co chwila karają :v

0

@NeroTFP1 z wielkimi zasięgami wiąże się wielka odpowiedzialność - jak to mawiał wujek Ben :v

3

Nie wnikam czy winny czy nie, za mało wiadomo.
Jednak tutaj komunikat poszedł od razu, ale co do klubu to już muszą tygodnie upłynąć, żeby zabrał głos xD

0

@pt9 taktyczny, też jestem ciekaw

0

Dzień dobry i smacznej kawusi.
Gdy nie idzie to sędzia pomoże, bo Madryt musi.

0

@Barceloniarz987 tak, na dwóch rękach Czarnobylskiego dziecka :>

1

@Cou7_ley tak, Złote Pióro za najlepsze wpisy motywacyjne na mediach społecznościowych

1

@MesQueUnClub96 uniknąłeś miny, która strzeliłaby później. Nikt nie mówi, że na pstryknięcie palcami się da, ale złoto leży w błocie, trzeba tylko pobrudzić ręce i odsiać odpad :)

4

@NeroTFP1 amen. Zaniedbanie odrzuca, pozostałe rzeczy dla wartościowych osób nie mają znaczenia. Jeśli mają - nie warto w takie kręgi się włączać nawet.

6

@NeroTFP1 wygląda jak gówno, a smakuje jeszcze lepiej!

12

Barca strzela 5: niedosyt, mogło być więcej.
Real strzela 5: nie wiem, obchodziłem wtedy pierwsze urodziny :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bocheno1 a tym ryjem jak kopara odkopała chłopu Stara
Rapapara

1

@Dari0G zdecydowanie mój humor :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?