1

@MesQueUnClub96 cyka blyat

0

@Bocheno1 zawsze ktoś obserwuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@jacobFCB Brooklyn 9-9. Gorąco polecam, luźne i z dobrym humorem :D Nam się oglądało świetnie

2

@Mixtape albo zajęty świątecznymi dymami i kłótniami :v
Może kiedyś będą święta bez tego xd

0

@Encore chyba chodzi o ostry sos

4

@RomanGroza koszulka co roku nowa? Uuu, powodzi się, na pewno nakradł to ma :v

0

@mekston niezły piłkarz :v

1

@Sulimo no jedz, bo tyle nakrojone

0

@gumaz mam lęk wysokości (dość mocny, podejście do barierek na wyższych piętrach to zawroty głowy), ale z samolotem nie było problemu :D
A jak cyka to tylko blyat :v

0

@messi33 tak

0

@Rust_Cohle już jakieś dymy przy świątecznym stole? :D
Ahh, czuć ten klimat

0

@MateS jedni stawiają na jakość , inni na ilość.
No i jestem ja, który nie ma ani jakości ani ilości :v

1

@MateS zawsze znajdzie się jakaś grubsza ryba xD

0

@BezglutenowyPedri popieram nagradzanie twórców w taki sposób! Gracze oceniają swoimi portfelami, więc należy pokazać, że jak gra będzie dobra to ludzie sięgną głębiej nawet kiedy nie muszą.

0

@July_6_BcN słysząc fajerwerki tyle czasu przed sylwestrem mam gorąca nadzieję na jak najwięcej urwanych łap. Niech debile cierpią

0

@Kazragore aa, nie załapałem za pierwszym razem.
Endgame i mapy odblokowuje się relatywnie szybko, a jednak pełne buildy i ich potencjał poznasz dopiero mając odpowiedni gear i pasywki z drzewka - do tego czasu to takie dość powierzchowne. Nie mówię, aby katować w opór i piąć się w rankingu. Ceny też nie są jakieś olbrzymie, żeby kupić niebieski przedmiot z odpowiednimi odpornosciami, których akurat brakuje. Uważam, że to pozwala jednak małym kosztem dodatkowo sobie ułatwić grę, boostujac postać aby szybciej przejąć cruel, polatać po mapach na endgame I potestowac większy potencjał builda.
Chyba wszystko się rozbija o to ile człowiek ma czasu, aby wbić kilka postaci na ten endgame :D

0

@Kengo ktoś chyba nie zna klasyków internetów :D

3

Czasami jestem sobie taki podróżnik, że wchodzę na słupy od prądu

2

@Kgorecki2500 avada kedavra

0

@Kazragore no jasne, wiem że płaciłem hajs żeby potestowac grę wcześniej, a później zaczynać od zera razem z tymi co nic nie wydali :D
Ale będę wtedy znał już grę, będę wiedział czym chce grać, a kupione zakładki w stashu chyba zostają, bo są na całe konto z tego co rozumiem :D
Jednak na ten moment bawię się świetnie, nawet ze świadomością utracenia całego postępu

0

@Kazragore stoi i działa świetnie - klikasz guzik i wysyła wiadomość do sprzedawcy, widać czy gość jest online, itemow pełno - dla mnie wygodny boost do przyjemności z gry xd

1

@Kazragore jak już ogarnąłem o co chodzi, trochę doczytałem i lepiej zrozumiałem mechaniki, zacząłem używać trade to tak, wszystko jest easy :D
Ale pierwsza próba była całkowicie solo, new player experience I jako laik h'n's miałem kłopot :D

0

@BezglutenowyPedri ja to dopiero początkujący, nawet nie wiem co to za build xD
próbowałem sam rozkminiac jakiś build to nie dokończyłem nawet 2 aktu :|
Infernalist witch była easy, ale jakoś nudno tak z ekipą biegać, nie mój klimat :D

1

@BezglutenowyPedri a bym pograł moim ice monkiem, ale trzeba pomagać gotować :/

1

@Stinger_ praca w IT, nikogo nie ma, żadnej presji - więc to prawie jak wolne :D
Człowiek sobie na spokojnie może pomóc w domu, w międzyczasie napisze trochę kodu dla przyjemności żeby zamknąć zadanie i jest w pytkę :D

1

Pikachu zdziwienia

1

@Luciano99 a co ze swoim starszym sobie sprawiacie na święta poza wigilijną kłótnią?

2

@michal2007 warto - powiązania to Hogwart, znajome czary i chyba to tyle xD Gra krótka, ale bardzo przyjemnie się grało, choć kilka mechanik irytowało i czuć pod paroma względami niedosyt
W ogólnym rozrachunku bardzo dobre

6

@Ojciec5tkidzieci ale co się dziwić, jak grzane wino to te najtańsze z biedronki, barszcz jest z saszetki, a pajdy chleba są smarowane smalcem z samego rana :D
Januszowego biznesu szczegóły ujrzały światło dzienne i nagle oburzenie "jak to" xD

3

@don'T.R.I.P.e kiedyś antysemitą był ten kto nie lubił żydów. Dziś antysemitą jest ten, kogo nie lubią żydzi :>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?