Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Culer9002 to wywołanie do czegoś nawiązuje? :p
1
@tbas a i tak ktoś napisze, że "czasami się przegrywa, taki jest sport" xD
3
Z Rekina miały być "Szczęki", a wyszło "Sharknado"
1
@Kapitan hawk chyba właśnie z tego powodu ta porażka tak bardzo boli :/
0
@Nightraider w tej sytuacji WOŚP powinien wpłacić na Barcę xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@michal26 jest 6 - chociaż tyle dobrego ze strony zółtego...
17
Początek sezonu w wykonaniu Barcy to była burza przed ciszą xD
1
@DizZ11 dla Holendra w obecnej formie to tylko padający deszcz :>
0
@MesQueUnClub96 hiszpańscy sędziowie często nie znają albo ignorują przepisy (tym razem akurat OK), więc czemu czepiać się nas, że o nich zapominamy? xD
0
@Szmulek drużyną :)
0
@BulaKG serca rozdarte xD
0
@MessiForeverTheBest młodzież ratuje klub na boisku w kryzysie (tym wieloletnim ogólnym) - może pora na jakąś La Masie w fotelu prezydenta? :D
0
@PizzerMan tym razem po prostu życzę Ci, aby w świąteczny okres ten ból ustąpił. Trzymaj się mocno!
Popieram też oba punkty z wpisu @capoN ! Co o nich myślisz? Wykopki potrafią być dziwni, ale to typowi Polacy - jak trzeba się zebrać to sky is the limit :D A medyczną polecić to nawet mój nick zobowiązuje - chociaż chyba już o to pytałem, ale pewności nie mam.
0
@sevs panie, a gdzie grafika? :D
3
@sevs nie wiedziałem, że taki jest - na pewno obejrzę, dzięki! Ostatnio sporo w tym temacie oglądałem i temat mi się wkręcił - tylko bardziej pod kątem przebiegu samej katastrofy, budowy i zasad działania reaktora, dlaczego stało się tak a nie inaczej. Dzięki temu człowiek lepiej zrozumiał jak do tego doszło i dlaczego do podobnej katastrofy już nie dojdzie i powinniśmy przestawiać się na atom.
Wydarzenia po latach, zona, ludzie tam żyjący - tutaj nie bardzo się zagłębiałem, jednocześnie rozumiem i nie rozumiem ludzi jak na wspomnianym filmie - może on rzuci mi pewne światło, które pozwoli pojąć więcej. Czekam już na wolną godzinę, aby się rozsiąść i odpalić :D
0
@Hosh a to też :) dobre czasy chyba minęły, pora na te trudne
2
Europa albo upadnie albo dojdzie do czystek etnicznych. Change my mind.
0
@Karzel lekarz pewnie spieszył się na operację
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BezglutenowyPedri mi tam by było szkoda czasu na pisanie komentarza, że inne komentarze są bez sensu :v
0
@BezglutenowyPedri każdy bezsens ma swój sens, bo bez sensu nie ma sensu
0
@Fake69 ale właśnie ostatnio zauważyłem, że trochę poprawnych postów wyprodukował - już myślałem, że będzie git, już czułem dziwną dumę - ale to byly tylko wyjątki widocznie xd
4
@ranger3120 swoją odpowiedzią potwierdził tylko, że pisanie to nie jedyny jego problem z językiem polskim :D
Albo myślał inaczej tylko literówkę zrobił... Ciężki przypadek do analizy :D
0
@Popitek12 może to te buty z CCC w promocyjnej cenie co ten amerykański koszykarz promował nie tak dawno?
0
@Marian_Pazdzioch Tak też po prawdzie to w skarpetach wygodniej.
Piach w palce nie włazi no i w stopy nie chłodniej.
1
@Joe_Barbaro już słyszę te dzwoneczki
1
@Eklerek jedna uwaga, daj jej szansę jakby na początku nie kliknelo - u mnie również była chwila, ale kredyt zaufania spłacil się tak, że to pierwsza gra w której zrobiłem wszystkie osiągnięcia do platynki na PS5 :D
4
@Eklerek GoT zdecydowanie. Dawno żadna gra we mnie nie wzbudzała takich emocji swoją fabułą i rozgrywką. Czasami człowiek aż wstawał z padem i darł się "jazdaa", a czasami smutek potrafił uderzyć i humor trochę zbić xd
Wczułem się strasznie. A detale miodzio mi grały - kiedy postać nie wytarła miecza z krwi przed schowaniem jej to czułem dyskomfort xD
6
Przy takim dopingu to nie widzę specjalnej różnicy gdzie będą grać :D