1

@Culer9002 to wywołanie do czegoś nawiązuje? :p

1

@tbas a i tak ktoś napisze, że "czasami się przegrywa, taki jest sport" xD

3

Z Rekina miały być "Szczęki", a wyszło "Sharknado"

1

@Kapitan hawk chyba właśnie z tego powodu ta porażka tak bardzo boli :/

0

@Nightraider w tej sytuacji WOŚP powinien wpłacić na Barcę xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@michal26 jest 6 - chociaż tyle dobrego ze strony zółtego...

17

Początek sezonu w wykonaniu Barcy to była burza przed ciszą xD

1

@DizZ11 dla Holendra w obecnej formie to tylko padający deszcz :>

0

@MesQueUnClub96 hiszpańscy sędziowie często nie znają albo ignorują przepisy (tym razem akurat OK), więc czemu czepiać się nas, że o nich zapominamy? xD

0

@Szmulek drużyną :)

0

@BulaKG serca rozdarte xD

0

@MessiForeverTheBest młodzież ratuje klub na boisku w kryzysie (tym wieloletnim ogólnym) - może pora na jakąś La Masie w fotelu prezydenta? :D

0

@PizzerMan tym razem po prostu życzę Ci, aby w świąteczny okres ten ból ustąpił. Trzymaj się mocno!
Popieram też oba punkty z wpisu @capoN ! Co o nich myślisz? Wykopki potrafią być dziwni, ale to typowi Polacy - jak trzeba się zebrać to sky is the limit :D A medyczną polecić to nawet mój nick zobowiązuje - chociaż chyba już o to pytałem, ale pewności nie mam.

0

@sevs panie, a gdzie grafika? :D

3

@sevs nie wiedziałem, że taki jest - na pewno obejrzę, dzięki! Ostatnio sporo w tym temacie oglądałem i temat mi się wkręcił - tylko bardziej pod kątem przebiegu samej katastrofy, budowy i zasad działania reaktora, dlaczego stało się tak a nie inaczej. Dzięki temu człowiek lepiej zrozumiał jak do tego doszło i dlaczego do podobnej katastrofy już nie dojdzie i powinniśmy przestawiać się na atom.
Wydarzenia po latach, zona, ludzie tam żyjący - tutaj nie bardzo się zagłębiałem, jednocześnie rozumiem i nie rozumiem ludzi jak na wspomnianym filmie - może on rzuci mi pewne światło, które pozwoli pojąć więcej. Czekam już na wolną godzinę, aby się rozsiąść i odpalić :D

0

@Hosh a to też :) dobre czasy chyba minęły, pora na te trudne

2

Europa albo upadnie albo dojdzie do czystek etnicznych. Change my mind.

0

@Karzel lekarz pewnie spieszył się na operację

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BezglutenowyPedri mi tam by było szkoda czasu na pisanie komentarza, że inne komentarze są bez sensu :v

0

@BezglutenowyPedri każdy bezsens ma swój sens, bo bez sensu nie ma sensu

0

@Fake69 ale właśnie ostatnio zauważyłem, że trochę poprawnych postów wyprodukował - już myślałem, że będzie git, już czułem dziwną dumę - ale to byly tylko wyjątki widocznie xd

4

@ranger3120 swoją odpowiedzią potwierdził tylko, że pisanie to nie jedyny jego problem z językiem polskim :D
Albo myślał inaczej tylko literówkę zrobił... Ciężki przypadek do analizy :D

0

@Popitek12 może to te buty z CCC w promocyjnej cenie co ten amerykański koszykarz promował nie tak dawno?

0

@Marian_Pazdzioch Tak też po prawdzie to w skarpetach wygodniej.
Piach w palce nie włazi no i w stopy nie chłodniej.

1

@Joe_Barbaro już słyszę te dzwoneczki

1

@Eklerek jedna uwaga, daj jej szansę jakby na początku nie kliknelo - u mnie również była chwila, ale kredyt zaufania spłacil się tak, że to pierwsza gra w której zrobiłem wszystkie osiągnięcia do platynki na PS5 :D

4

@Eklerek GoT zdecydowanie. Dawno żadna gra we mnie nie wzbudzała takich emocji swoją fabułą i rozgrywką. Czasami człowiek aż wstawał z padem i darł się "jazdaa", a czasami smutek potrafił uderzyć i humor trochę zbić xd
Wczułem się strasznie. A detale miodzio mi grały - kiedy postać nie wytarła miecza z krwi przed schowaniem jej to czułem dyskomfort xD

6

Przy takim dopingu to nie widzę specjalnej różnicy gdzie będą grać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?