Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CPuyol cieszę się, że wywołałem radość i uśmiech na Twej twarzy :>
Barca potrafi, to fakt - z Atletico było widać, że kopać potrafią i to w sposób, który jeszcze wiele radości może dać. Jednak ignorancją byłoby nieuwzględnienie tego w jaki sposób bordowo granatowi zdobywają punkty w lidze w ostatnich tygodniach, a raczej jak ich nie zdobywają. Sam przyznasz, że brakuje tylko kropki nad i czasami, jednak co jeśli zabraknie jej również w spotkaniu pucharowym?
Oczywiście jak każdy liczę na formalność, jednak ostatnie lata kibiców Barcy nauczyć powinny bardziej niż kogokolwiek, że śmieje się ten, komu jest bardziej do śmiechu po 90 minutach, a nie przed.
27
Niewinny żart, a na takie pstryczki Barca zasługuje. Nie widzę w tym nic złego.
Laporta robi z klubu pośmiewisko na większą skalę niż drobna szpilka od Barbastro.
A o laniu panowie poniżej bym nie pisał, bo w takiej formie to nic nie jest wykluczone :)
Kije z tyłków proszę wyciągnąć
0
@Nazio_87 wytrwałości życzę :D
W kontraście zarzuce też klasykiem: RDR2. Jak się człowiek wciągnie to na dluuugo nic innego nawet się nie chce :D
Jak zabraknie dynamiki to można na jakiś Doom Eternal wskoczyć.
0
@Nazio_87 cuphead :v
3
@zuang1995 welcome to the club :D
13
@Rewolucja123 lepiej jak interesują się życiem sportowców, zwłaszcza takiego kalibru, ktorzy jakieś wartości sobą reprezentują niż interesować się jakimiś patusami z fama MMA albo królowymi życia, którzy praktycznie promują degradację umysłową i czystą patologię :D
3
@marcin62 Tinder był zawsze tragiczny. Swego czasu na Badoo więcej normalnych ludzi "emigrowało".
Znam nawet dwie pary, które tam się poznały i są już X lat ze sobą. Ale to faktycznie jakieś odstępstwa od reguły, wyjątki xd
0
@PizzerMan w końcu domek po świętach, więc można sobie w końcu porobić coś dla siebie :D
Święta wypłukały z hajsu, ale Sylwester planowany jest na spokojnie więc coś damy radę skromnie wspomoc. Trzymaj się tam!
0
@tbas jaki zawodnik zgodzi się być poza grą przez pół roku...
0
@tbas aa, to tego nie wiedziałem. W takim wypadku nawet dobre chęci Olmo nic nie pomogą.
Doczytam sobie, dzięki za podpowiedź!
1
@BezglutenowyPedri ktoś zarzuci, że mówisz o wyglądzie. Ale charakter gość ma rownie brzydki v:
3
@Commando ale ludzie dają mu to czego on sam pragnie najbardziej - atencję i zaczepki. Wszystko jest jak należy :D
0
@Herato gdyby sam tego chciał to do przedstawionych zasad taka opcja pasuje - pytanie jaką decyzję piłkarz sam podejmie mając własną kartę na ręku :D
13
@Arden w takiej sytuacji razem z Olmo wyrejestrowany powinien zostać również Laporta
0
@MesQueUnClub96 nie oglądać, takie "twory" nie będą miały oglądalności, przyniosą straty i przestaną na siłę wpychać do gardła takie szajsy :D
0
@Rastafarnianin
- napisz post
- dziw się, że są odpowiedzi
- #justLaRamblaThings
1
@Rastafarnianin po co brać wolne i marnować dzień z puli skoro i tak się nic nie dzieje :D
Laptop odpalony, cisza i spokój, do łóżka można wracać xD
0
@Spacedragon na steam jest ten licznik, nim należy się sugerować - jak wybije 2h to po ptokach :D
0
@Spacedragon poniżej 2h gry uruchomionej
Edit: po doczytaniu z ciekawości jest również drugi warunek: 14 dni od zakupu :D
1
@barcelonaLM jak to drugi Krzysiu Ibisz po prostu
0
@PizzerMan dzionek dziś minął na powrocie z domu rodzinnego po świętach - ponad 3h drogi, więc w sumie nie wiadomo kiedy już ta 18 wybiła :D
Świnta świnta i po świntach! A jutro powrót do roboty, ale okres pomiędzy świętami, a nowym rokiem to zawsze spokój i dużo nieobecności, więc szybko powinno zlecieć :D
3
@Gacu95 jak on śmiał tak mało dać! Już lepiej nie dawać nic, niech dzieciaki nie mają, bo jak to tak pół wypłaty nie oddać tylko jakieś "drobne". Wstyd Ferminie, wstyd xD
0
@FcPortoFan1999 nie no, dopiero odkrywamy jak działa prąd. Wielu pionierów niestety już nie ma z nami, ale odkrycia wymagają poświęceń
2
@Michael24 dla mnie to jest bardziej kwestia tradycji i tego w jaki sposób zostałem wychowany. Nie ma dla mnie to wydźwięku religijnego, pomimo iż jest to święto religijne.
Lubię te otoczkę rodzinnego spotkania, klimatu tego okresu - a choinka, prezenty i kolędy to nieodłączna tego część.
Czy to może być jakaś hipokryzja? Może, ale to co myśli ktoś inny nie wpływa na mój odbiór tego okresu :D
Ot, takie jest podejście ateisty do świąt (na przykładzie mojej bezużytecznej osoby) :p
0
@FcPortoFan1999 co najwyżej Podlasianie, ale oni nie wydali stalkera :/
3
@Sulimo Szybciej, bo wystygnie.
Kończ już i jedziemy.
1
@MesQueUnClub96 cyka blyat
0
@Bocheno1 zawsze ktoś obserwuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@jacobFCB Brooklyn 9-9. Gorąco polecam, luźne i z dobrym humorem :D Nam się oglądało świetnie
2
@Mixtape albo zajęty świątecznymi dymami i kłótniami :v
Może kiedyś będą święta bez tego xd