1

@VegetaPolska jeśli przez niego straciłeś psa, a do tego jest takim antyspołecznym chujem, to oby go autobus potrącił i byście mieli z nim jak najszybciej spokój.
Powodzenia w walce z nim, trzymam kciuki byście dowalili mu jak tylko się da

1

@Ivanno kontrola gry zespołu - Xavi. Nutka magii i coś z niczego - Iniesta.
To jest fenomenalna para - nie pamiętam trenera, chyba Van Gaal, miał zagwostke jak połączyć w składzie tych dwóch grajków przy debiucie któregoś z nich. Jak się okazało, obaj na boisku są jak jeden organ, kluczowy dla działania organizmu całego zespołu. Pamiętam to jak przez mgłę, bo to były moje początki i mogę się mylić co do ich wprowadzenia, ale tak mi to zostało w pamięci :D

0

@VegetaPolska WTF, tyle zamieszania o zwykły autobus? Komuś na odcisk swoją robotą stanęliście czy co, no ale w tym kraju wszystko jest możliwe gdy "somsiad" zawistny i na dużo czasu żeby komuś życie uprzykrzać xd

2

@AduŚ07 wincyj kurła, wincyj!

2

@LOPEZ16 robotą polityka jest między innymi przemawianie - jasno, klarownie, bez niedomówień i pola do interpretacji. Jak z tak podstawowa umiejętnością mają problem to szkoda gadać nawet... No ale jako polityk dostaje robotę za umiejętności, a nie za koneksje? XD
Ale jak skłamać trzeba albo bajere wcisnąć to problemu nie mają. Gardzę politykami strasznie

1

@Tasde niby czarny przemysł, a na stołkach dalej czerwone podejście. A szkoda strzepic ryja

1

@Bulbazaur17 poniżej 60 klatek nie jestem w stanie grać. W tytuły typu RDR2 wystarczy mi 60, ale taki Wukong już więcej. Rocket League bez 144/165 to nie ma szans

1

@kuz szachy 5d by mieć pełne koryto. A pomyśleć co byliby politycy w stanie osiągnąć gdyby tak kombinowali jak poprawić sytuację kraju :D

0

@VegetaPolska no to takie wtf - prywatne autobusy to kojarzę, że zawsze się zatrzymują tam gdzie mają tylko przestrzeń.
Miejskie natomiast mogą zatrzymywać się i wypuszczać/wpuszczać ludzi tylko na przystankach - stąd pytanie.
Może gość nie odróżnia tych dwóch przypadków? xD

0

@Donnie_Darko Barca ma taki głód skrzydłowych, że jak w końcu pojawił się świetny grajek to od razu emocje biorą górę xD

0

@messi33 Jagger z czym? Najlepiej smakuje Jagerbomba, ale takiego to dużo wypić nie można :/

0

@VegetaPolska autobus miejskiej komunikacji?

0

@PizzerMan podbijamy! Powodzonka!

1

@partymaker małosolne

3

@MesQueUnClub96 dokąd nocą tupta jeż (nie, nie do Pavetty)

1

@Popitek12 wierzę w zabobony i czary

1

@Jakchcesz ja tak mam kiedy na trawniku wdepne w nieposprzatana kupę - wtedy od razu przypomina mi się real madryt

0

@TheNekro94 fajnie jest mieć rzadko występujące imię, spotykając imiennika następuje sytuacja jak w memie że Spidermanami wskazującymi na siebie xd
Jakiś czas temu też poznałem w pociągu spoko gościa, gdzie całą podróż umiliła rozmowa, bo zasłyszał jak przez telefon podałem swoje imię i zagaił, bo dawno żadnego Norberta nie spotkał :D

0

@Czajka90 żeby tylko nie było jak z Robercikiem i zjazdem formy xd

3

Tuska cisną również Polacy Rodacy w parlamencie europejskim :v
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/01/5SNnfGp32PM5l0du4e2Fn3xX0KJyjt06.mp4

1

@Luciano99 a mogę otrzymać wiadomość demotywującą?

0

@PizzerMan czasami to też po prostu priorytety - jak człowiek ma wydatki to dopóki ząb nie boli to inne tematy ważniejsze

0

@clyde szybka śmierć to zbyt lekki wymiar kary. Spalić żywcem chociażby albo prysznic z kwasu :>

0

@LionelM95 zagrywaj małe karty, niech zużywa te swoje duże, rzuć później zamrożenie albo deszcz, zależnie co tam gość naprodukuje. Jak to karcianka - czasami trzeba dostosować swoją talię pod jednego konkretnego przeciwnika :D
Czasami gość spasuje, wtedy eliminujesz mu główna linie i jedną karta przebijasz :D

0

@draxidox ostatnio jakiś 37 latek się zawinął na drzewie, miał dwa zakazy prowadzenia pojazdów. Karma działa :>
Oby więcej tacy się wykańczali bez udziału osób postronnych. Śmieci same się wywożą.
https://m.jbzd.com.pl/obr/3977475/do-konca-zycia-mordo

0

@PizzerMan kolejna wizyta u dentysty w tym miesiącu, pora było się zabrać za zęby - człowiek nie dbał to teraz roboty sporo :/

0

@Jonyx no tym razem coś się wymknęło spod kontroli, ciężko na telefonie używać, a adblocka nie chce wrzucać :/

2

Rosół na pieczonym mięsie i warzywach? Top.
Gdyby jeszcze człowiek umiał swój makaron dobry zrobić to do nieba daleko by nie było :>

1

@Mixtape tak łatwo się pozbędą Pepa? W strukturach klubu odgrywa dużą rolę, wiele dał odkąd przyszedł - myślisz, że nie będzie kredytu zaufania w postaci jeszcze jednego sezonu? Chyba, że będzie totalna klapa typu brak fazy pucharowej LM i brak LM w przyszłym sezonie - ale wciąż nie wydaje mi się, żeby tam aż jeden fatalny sezon miał skutkować natychmiastową zmiana trenera.
Ot luźne przemyślenia kogoś kto się nie zna :D

0

@Azazel_Pazuzu podrzucisz link? Bo nie kojarzę i algorytm nie do końca chce coś wypluć xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?